X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 7 października 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny cześć Lena
    właśnie pisze swojemu chłopu,że może chciały jeszcze jedno..czekam co mi odpisze haha
    :D my mamy płodny koniec roku..płodny listopad i grudzień ;)

    malgos741, Lena40, iwcia77 lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 7 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 wrote:
    Mozecie mi powiedziec co ja, do pioruna zle robie, ze ucina mi dluzsze wypowiedzi?!! Jakas blokada na nowych jest czy ki diabel
    noooo tak w sumie nie przeszłaś lustracji :O
    długość stopy
    rozmiar stanika
    czy lubisz prasować?
    potem moderator Renia albo Bozia Cię odblokuje...
    Bozia pewnie tu zaglądnie ale póki co się hajta! chyba co nie?

    Znowu.ta.kryska, malgos741, Lena40 lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 7 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena mi zjada jak emotki daje na tel.


    Ja słomiana wiec witaj siostro bo ciężko sie wszczelic a tem już nie mierzw bo to bez sensu w mojej sytuacji

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 7 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wiecie co mi mąż odpisał? Ciekawe czy nie? A więc: muszę uważać bo ci się chce dzisiaj sexić a my płodne mamy chyba co? hahah kochany jest.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 13:02

    Znowu.ta.kryska, Enii, malgos741, Lena40, iwcia77 lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 października 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppka ....Sciskam wszystkie wiedźmy under 35? Chyba jednak miałaś na myśli powyżej nie poniżej 35 ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja słomiana wiec witaj siostro bo ciężko sie wszczelic a tem już nie mierzw bo to bez sensu w mojej sytuacji[/QUOTE]

    Ja na razie nie umiem sie powstrzymac... Tak a propos mierzenia - nie wiem jakim sprzetem dysponuja te, co mierza, ja ma elektroniczny - i chyba do kitu jest, albo ja nie umiem nim mierzyc. Raz piszczy raz nie. Raz pika "c" strasznie dlugo raz krotko. Raz tempka jeszcze rosnie po tym jak trzymam dluzej po piszczeniu, raz nie. I wez tu zrozum ta technike...

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    noooo tak w sumie nie przeszłaś lustracji :O
    długość stopy
    rozmiar stanika
    czy lubisz prasować?
    potem moderator Renia albo Bozia Cię odblokuje...
    Bozia pewnie tu zaglądnie ale póki co się hajta! chyba co nie?

    Co do gabarytow to rozmiarow sie ode mnie nie doczekacie, ale moge uchylic rabka, ze ogolnie jest mnie duzo...

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a chcialabym, zeby mnie bylo jeszcze wiecej...

    Enii, Millaa lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 8 października 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja mam taki "specjalny" do ovu. Karierę z nim zakończyłam po dwóch cyklach. Tak samo z testami ovu z allegro. Robiłam je przez kilka cyklu o tylko raz wyszła mi druga krecha taka jak powinna ( na przełomie lipca i sierpnia jak mój byl na urlopie)a tak to bladziochy. Stwierdziłam że nie będę się stresowała kawałkiem paska.

    Lena40 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbiję się w temat Lena, zaraz mi stuknie czterdzieści lat , dokładnie 8 listopada nie myśl o starości w kontekście starań i dziecka i nie myśl w ogóle,że jesteś stara bo może tam kilka wieków temu tak by było ,ale nie teraz....Teraz często dziewczyny właśnie po 35 roku decydują się na pierwsze dziecko . Żyjemy dłużej i na lepszym poziomie, starość przesunęła się o co najmniej 10 lat do przodu względem naszych rodziców.
    Jak masz dobre zdrowie i sił psychicznych ;) to głowa do góry!

    Cześć Enii <3 a Ty Kochana chłopa do domu ściągaj i działaj :) buziole.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 11:28

    Enii, Millaa, Lena40 lubią tę wiadomość

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 8 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego dnia !

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego :)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 8 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii jeszcze niecałe 3 tyg. :)

    Justi77 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii , czekam z TOBĄ ! :) <3

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 8 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii to sie cieszę bo samej mi smutno.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Wbiję się w temat Lena, zaraz mi stuknie czterdzieści lat , dokładnie 8 listopada nie myśl o starości w kontekście starań i dziecka i nie myśl w ogóle,że jesteś stara bo może tam kilka wieków temu tak by było ,ale nie teraz....Teraz często dziewczyny właśnie po 35 roku decydują się na pierwsze dziecko . Żyjemy dłużej i na lepszym poziomie, starość przesunęła się o co najmniej 10 lat do przodu względem naszych rodziców.
    Jak masz dobre zdrowie i sił psychicznych ;) to głowa do góry!

    No i wlasnie tego mi trzeba bylo, dziekuje Ci bardzo Justii!

    Justi77, Millaa, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Lena ja mam taki "specjalny" do ovu. Karierę z nim zakończyłam po dwóch cyklach. Tak samo z testami ovu z allegro. Robiłam je przez kilka cyklu o tylko raz wyszła mi druga krecha taka jak powinna ( na przełomie lipca i sierpnia jak mój byl na urlopie)a tak to bladziochy. Stwierdziłam że nie będę się stresowała kawałkiem paska.

    Testy ovu tez mam. W szafce w lazience... Termometr mam wprawdzie na szafce obok lozka, ale patrze na niego z niesmakiem. Niby jest owulacyjny, ale co z tego, skoro beznadziejny. Ogolnie, gdybym miala chlopa pod reka w okresie wiadomym, to nawet nie spojrzalabym na te pomoce naukowe... Ale co mam biedna zrobic, skoro musze byc bardziej precyzyjna. Bo urlopu tyle nie mam. Chyba, ze ktos wypisze mi 2 tygodniowe zwolnienie na serduszkowanie...

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 8 października 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, przepraszam za brak "ogonkow", ale pisze z komorki (przy okazji - docencie, prosze, moje poswiecenie) i tak jest po prostu szybciej

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii, nie jesteś sama...my krajanki :) !!

    Enii lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:

    Cześć Enii <3 a Ty Kochana chłopa do domu ściągaj i działaj :) buziole.

    Patrzyłam własnie w kalendarz bedzie w 21-22 dc więc du.a :(
    Chociaz nigdy nic nie wiadomo ale musze dac sobie luz i nie myslec bo znów sie wkręce jak ostatnio

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 13842 13843 13844 13845 13846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ