X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja na wakacjach bylam w 90% pewna ze sie udało. Wiadomo słońce, luz ze szkołą moich chłopaków, mąz miesiąc na urlopie w PL i d@#a.
    Juz się zastanawiam czy to własnie nie stres związany z ''ograniczeniem czasowym'', jeszcze jak pomusle ze zapewne rezerwa jajnikowa mała...Ku pocieszeniu własnie na gr FB duzo dziewczyn zaraz przed, czy po 40 urodzinach zachodzi w ciąze.


    Dzisiaj ten rezonans? Mnie tez by sie przydało bo ledzwie ledwo zyją. A wszystko zaczeło sie ponad 14 lat temu gdy na partych skurczach lekarz kazał sie rozluznic i mnie skreciło w jedna stronę.. Wynik od razu czy bedziesz czekala na opisowke?


    Dzikarooza lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 13 listopada 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Ja na wakacjach bylam w 90% pewna ze sie udało. Wiadomo słońce, luz ze szkołą moich chłopaków, mąz miesiąc na urlopie w PL i d@#a.
    Juz się zastanawiam czy to własnie nie stres związany z ''ograniczeniem czasowym'', jeszcze jak pomusle ze zapewne rezerwa jajnikowa mała...Ku pocieszeniu własnie na gr FB duzo dziewczyn zaraz przed, czy po 40 urodzinach zachodzi w ciąze.


    Dzisiaj ten rezonans? Mnie tez by sie przydało bo ledzwie ledwo zyją. A wszystko zaczeło sie ponad 14 lat temu gdy na partych skurczach lekarz kazał sie rozluznic i mnie skreciło w jedna stronę.. Wynik od razu czy bedziesz czekala na opisowke?

    Rezonans będę miała za tydzień w środę, ale to będzie głowy bo mnie często boli, a kręgosłup to mi kazała prześwietlić.Właśnie nie wiem kiedy będzie wynik. Oby szybko, żeby za bardzo nie myśleć.

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja 40 urodziny mialam prawie pol roku temu i, ze zacytuje Enii, d@#a ...
    Ale zaczelam pic ziolka, Sroki 3, w ziolka akurat generalnie wierze, wiec moze...
    A co do okresu nerwow, niepewnosci itp to naczytalam sie, chyba nawet gdzies tutaj, ze wlasnie wtedy, kiedy cos tam sie dzieje, sa jakies akcje zyciowe czy cos w tym stylu, to bywa ze niespodziewanie zaskakuje. To chyba ma cos wspolnego z tym, ze czlowiek nie skupia sie na mysleniu o jednym, tylko i o innych rzeczach, nawet jak sa malo przyjemne, ale zawsze odrywaja od monotematycznego "och, moze tym razem sie uda!"...

    Madzia, dawaj znac co z tymi wynikami.

    A ktory macie teraz dc? I czy beda proby? Pytania z gatunku niedyskretnych, no ale na tym forum chyba dopuszczalne.
    Zawsze fajniej z kims przezywac te cyklowe wzloty i upadki. Albo jeszcze wieksze wzloty ;-)
    U mnie 11 dc i cos tam bedziemy kombinowac. Byle mialo rece i nogi...

    Madzia02 lubi tę wiadomość

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dołączam do 35+.
    Bardzo bym chciała móc być mamą dla kolejnych Dzieci. Ufam, że tak będzie, więc dołączam z radością do Waszego zacnego grona. Licząc, że się spotkamy na bellybestfriends. Dobrego dnia.

    Madzia02 lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka u mnie 20 dc z tym ze od 7dc do teraz bo.li mnie podbrzusze i jajniki (dzis o dziwo mniej).
    Testowalam w 18dc biel vizira i teraz nie wiem czy testowac jeszcze czy uznac to za stracony cykl i ''wyluzować psychicznie''

    Niby staram sie nie myslec, niby wmawiam sobie ze nie chce ale gdzies z tyłu głowy to cały czas siedzi.

    Jeszcze presja ze jako slomiana wdowa jestem ograniczona czasowo i pewnych rzeczy nie przeskocze. Podejrzewam rozhulane hormony u mnie (ostatnio @ w 21dc).

    BellaDonna Witaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 12:19

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 24dc. Z ostatnim dzieckiem udało się za 1 podejściem. Ale z pierwszym dłużej- 1,5 roku. Nie wiem jak się nastawiac więc zostawiam to. Koleżanka mówiła jak się chce to nie wychodzi. Ale z każdym dzieckiem chciałam i z każdym było inaczej. Więc luz. Co ma być to będzie.:-) I oby Dzidziuś:-D

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :D piszę dziś w znakomitym nastroju bo właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka i to taka najlepsza którą znam od dziecka jest w 5 tyg. Ciąży podobno specjalnie się nie starali, ani nie zabezpieczali od 3 lat no i widocznie przyszedł ten czas. Oczywiście rozmarzyłam się jak by to było cudownie gdybyśmy razem chodziły z brzuszkami, a potem pchały wózki. Zawsze tak mam że jak mi się śni że jestem w ciąży to w najbliższych dniach dowiaduję się o ciąży, ale u kogoś z bliskich znajomych czy w rodzinie. Może jak przyśni mi sie że ktoś spodziewa się dziecka to w końcu mi się uda :D

    Lenka jak tylko dostanę wyniki to dam znac, modlę się żeby były dobre i w ogóle żebym mogła wrócić do starań. Obecnie mam 7dc a w dniu badania prawie będą dni płodne powinno być 2 dni do owulacji, no ale wyniku na pewno odrazu nie dostanę mam nadzieję ze klaustrofobia się u mnie nie odezwie i że wszystko będzie ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 13:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 39 i trzech synów. Niedawno wyszłam poraz 2 za mąż i zaczynamy starać się o dzidziusia

    Madzia02, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 25 listopada 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Olinka, fajnie że dołączyłaś do nas. Powodzenia w staraniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madzia02 mam nadzieję ze się uda mi się zajść w kolejną ciąże czytam wasze porady na pewno się przydadzą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostsałam @ zaczynamy od nowa

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 28 listopada 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że dzięki nowym dziewczynom, wątek trochę ożył. Jeżeli choc troche wgłębiłyscie sie w watwk, to wiecie,że jakis czas temu sporo nas tu było i wielu udało sie zajść w ciążę i teraz cieszą się macierzyństwem. A więc do dzieła! Nie przejmujcie się wiekiem, ani ludzkim gadaniem.

    Chciałam jeszcze dodać, że Wojtek znowu szczeka jak pies, jutro idziemy do lekarza, pewnie kolejne zapalenie krtani.

    Bozia, a jak Kajtek? Wrócił do przedszkola? No i wciąż czekam na zdjęcia.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 13:47

    Znowu.ta.kryska, Simba lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wszystkim :) Mysza ja mam stracha, że Maks jak pójdzie od wrzesnia do przedszkola to zacznie chorować :/.
    A do starających sie dziewczyn. Kciuki i nie przejmować się wiekiem :D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magula Przyjaciółka
    Postów: 68 42

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! I ja do Was dołączam. Mam 35 lat i staram się o pierwsze maleństwo :) Jestem pełna nadziei i optymizmu, że przy Was z pewnością sie uda <3

    Enii, Reni lubią tę wiadomość

    Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

    a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 listopada 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam aby każda która z całego serca pragnie być Mamą doświadczyła Cudu macierzyństwa.
    U mnie już Ktoś zamieszkał. Na razie Malenki Ktoś, ale bHCG potwierdzilo że wyczekiwany i kochany od samego poczatku Lokator się wprowadził.
    Trzymajcie się ciepło Babeczki :-)

    Magula, Millaa, Madzia02, beates, Nusieńka, anared lubią tę wiadomość

  • Magula Przyjaciółka
    Postów: 68 42

    Wysłany: 30 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje <3

    Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

    a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Dziewczyny, życzę Wam aby każda która z całego serca pragnie być Mamą doświadczyła Cudu macierzyństwa.
    U mnie już Ktoś zamieszkał. Na razie Malenki Ktoś, ale bHCG potwierdzilo że wyczekiwany i kochany od samego poczatku Lokator się wprowadził.
    Trzymajcie się ciepło Babeczki :-)

    Serdecznie gratuluję, dużo zdrówka życzę :-*

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 30 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 co u Ciebie? Ja caly czas czekam na wyniki, mogą byc dopiero za tydzień bo do 14 dni.

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Bozia, a jak Kajtek? Wrócił do przedszkola? No i wciąż czekam na zdjęcia.
    Kajtek wrócił do przedszkola - miłości i pasji w tym nie ma - ale dramatu też nie. Dzieci nie lubi wciąż - ale za to Panie są ok. Pazi Ziuta od jedzenia, Pani Anetka od pomocy i jeszcze jedna pani - chyba Katarzyna. Katarzyna?? Tak - bo od kataru :).
    Mam zdjęcia to wrzucam na dzień czy dwa - nie chcę tu zaśmiecać wątku, bo dużo nowych dziewczyn jest :). Na zdjęciach Kajtek- tu poczęty na wątku w pewien sposób - ma już 3 lata, a ja rodząc go miałam 43, tak więc wszystko jest możliwe :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 14:04

    *aga*, beates, Madzia02, MisiaABC lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne zdjęcia :-) Kajtek jaki dorosły
    Bozia wszystkiego dobrego na nowej/starej* drodze

    *niepotrzebne skreślić

    Wcale nie widać, że Kajtek chwilę przed był bardzo chory :-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13845 13846 13847 13848 13849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ