Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet

Wysłany: 13 listopada 2017, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś

Ja na wakacjach bylam w 90% pewna ze sie udało. Wiadomo słońce, luz ze szkołą moich chłopaków, mąz miesiąc na urlopie w PL i [email protected]#a.
    Juz się zastanawiam czy to własnie nie stres związany z ''ograniczeniem czasowym'', jeszcze jak pomusle ze zapewne rezerwa jajnikowa mała...Ku pocieszeniu własnie na gr FB duzo dziewczyn zaraz przed, czy po 40 urodzinach zachodzi w ciąze.

Dzisiaj ten rezonans? Mnie tez by sie przydało bo ledzwie ledwo zyją. A wszystko zaczeło sie ponad 14 lat temu gdy na partych skurczach lekarz kazał sie rozluznic i mnie skreciło w jedna stronę.. Wynik od razu czy bedziesz czekala na opisowke?

Dzikarooza lubi tę wiadomość

💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Madzia02 Przyjaciółka

Wysłany: 13 listopada 2017, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Ja na wakacjach bylam w 90% pewna ze sie udało. Wiadomo słońce, luz ze szkołą moich chłopaków, mąz miesiąc na urlopie w PL i [email protected]#a.
    Juz się zastanawiam czy to własnie nie stres związany z ''ograniczeniem czasowym'', jeszcze jak pomusle ze zapewne rezerwa jajnikowa mała...Ku pocieszeniu własnie na gr FB duzo dziewczyn zaraz przed, czy po 40 urodzinach zachodzi w ciąze.

Dzisiaj ten rezonans? Mnie tez by sie przydało bo ledzwie ledwo zyją. A wszystko zaczeło sie ponad 14 lat temu gdy na partych skurczach lekarz kazał sie rozluznic i mnie skreciło w jedna stronę.. Wynik od razu czy bedziesz czekala na opisowke?

Rezonans będę miała za tydzień w środę, ale to będzie głowy bo mnie często boli, a kręgosłup to mi kazała prześwietlić.Właśnie nie wiem kiedy będzie wynik. Oby szybko, żeby za bardzo nie myśleć.

• Lena40 Znajoma

Wysłany: 14 listopada 2017, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja 40 urodziny mialam prawie pol roku temu i, ze zacytuje Enii, [email protected]#a ...
    Ale zaczelam pic ziolka, Sroki 3, w ziolka akurat generalnie wierze, wiec moze...
    A co do okresu nerwow, niepewnosci itp to naczytalam sie, chyba nawet gdzies tutaj, ze wlasnie wtedy, kiedy cos tam sie dzieje, sa jakies akcje zyciowe czy cos w tym stylu, to bywa ze niespodziewanie zaskakuje. To chyba ma cos wspolnego z tym, ze czlowiek nie skupia sie na mysleniu o jednym, tylko i o innych rzeczach, nawet jak sa malo przyjemne, ale zawsze odrywaja od monotematycznego "och, moze tym razem sie uda!"...

Madzia, dawaj znac co z tymi wynikami.

A ktory macie teraz dc? I czy beda proby? Pytania z gatunku niedyskretnych, no ale na tym forum chyba dopuszczalne.
    Zawsze fajniej z kims przezywac te cyklowe wzloty i upadki. Albo jeszcze wieksze wzloty ;-)
    U mnie 11 dc i cos tam bedziemy kombinowac. Byle mialo rece i nogi...

Madzia02 lubi tę wiadomość

• belladonna Autorytet

Wysłany: 15 listopada 2017, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dołączam do 35+.
    Bardzo bym chciała móc być mamą dla kolejnych Dzieci. Ufam, że tak będzie, więc dołączam z radością do Waszego zacnego grona. Licząc, że się spotkamy na bellybestfriends. Dobrego dnia.

Madzia02 lubi tę wiadomość

• Enii Autorytet

Wysłany: 15 listopada 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka u mnie 20 dc z tym ze od 7dc do teraz bo.li mnie podbrzusze i jajniki (dzis o dziwo mniej).
    Testowalam w 18dc biel vizira i teraz nie wiem czy testowac jeszcze czy uznac to za stracony cykl i ''wyluzować psychicznie''

Niby staram sie nie myslec, niby wmawiam sobie ze nie chce ale gdzies z tyłu głowy to cały czas siedzi.

Jeszcze presja ze jako slomiana wdowa jestem ograniczona czasowo i pewnych rzeczy nie przeskocze. Podejrzewam rozhulane hormony u mnie (ostatnio @ w 21dc).

BellaDonna Witaj :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 12:19

💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • belladonna Autorytet

Wysłany: 15 listopada 2017, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 24dc. Z ostatnim dzieckiem udało się za 1 podejściem. Ale z pierwszym dłużej- 1,5 roku. Nie wiem jak się nastawiac więc zostawiam to. Koleżanka mówiła jak się chce to nie wychodzi. Ale z każdym dzieckiem chciałam i z każdym było inaczej. Więc luz. Co ma być to będzie.:-) I oby Dzidziuś:-D

• Madzia02 Przyjaciółka

Wysłany: 16 listopada 2017, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :D piszę dziś w znakomitym nastroju bo właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka i to taka najlepsza którą znam od dziecka jest w 5 tyg. Ciąży podobno specjalnie się nie starali, ani nie zabezpieczali od 3 lat no i widocznie przyszedł ten czas. Oczywiście rozmarzyłam się jak by to było cudownie gdybyśmy razem chodziły z brzuszkami, a potem pchały wózki. Zawsze tak mam że jak mi się śni że jestem w ciąży to w najbliższych dniach dowiaduję się o ciąży, ale u kogoś z bliskich znajomych czy w rodzinie. Może jak przyśni mi sie że ktoś spodziewa się dziecka to w końcu mi się uda :D

Lenka jak tylko dostanę wyniki to dam znac, modlę się żeby były dobre i w ogóle żebym mogła wrócić do starań. Obecnie mam 7dc a w dniu badania prawie będą dni płodne powinno być 2 dni do owulacji, no ale wyniku na pewno odrazu nie dostanę mam nadzieję ze klaustrofobia się u mnie nie odezwie i że wszystko będzie ok.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 13:12

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2017, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 39 i trzech synów. Niedawno wyszłam poraz 2 za mąż i zaczynamy starać się o dzidziusia

Madzia02, MisiaABC lubią tę wiadomość

• Madzia02 Przyjaciółka

Wysłany: 25 listopada 2017, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Olinka, fajnie że dołączyłaś do nas. Powodzenia w staraniach :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2017, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madzia02 mam nadzieję ze się uda mi się zajść w kolejną ciąże czytam wasze porady na pewno się przydadzą

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2017, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostsałam @ zaczynamy od nowa

• mysza1975 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że dzięki nowym dziewczynom, wątek trochę ożył. Jeżeli choc troche wgłębiłyscie sie w watwk, to wiecie,że jakis czas temu sporo nas tu było i wielu udało sie zajść w ciążę i teraz cieszą się macierzyństwem. A więc do dzieła! Nie przejmujcie się wiekiem, ani ludzkim gadaniem.

Chciałam jeszcze dodać, że Wojtek znowu szczeka jak pies, jutro idziemy do lekarza, pewnie kolejne zapalenie krtani.

Bozia, a jak Kajtek? Wrócił do przedszkola? No i wciąż czekam na zdjęcia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 13:47

Znowu.ta.kryska, Simba lubią tę wiadomość

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2017, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wszystkim :) Mysza ja mam stracha, że Maks jak pójdzie od wrzesnia do przedszkola to zacznie chorować :/.
    A do starających sie dziewczyn. Kciuki i nie przejmować się wiekiem :D

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magula Przyjaciółka

Wysłany: 29 listopada 2017, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! I ja do Was dołączam. Mam 35 lat i staram się o pierwsze maleństwo :) Jestem pełna nadziei i optymizmu, że przy Was z pewnością sie uda <3

Enii, Reni lubią tę wiadomość

Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • belladonna Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2017, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam aby każda która z całego serca pragnie być Mamą doświadczyła Cudu macierzyństwa.
    U mnie już Ktoś zamieszkał. Na razie Malenki Ktoś, ale bHCG potwierdzilo że wyczekiwany i kochany od samego poczatku Lokator się wprowadził.
    Trzymajcie się ciepło Babeczki :-)

Magula, Millaa, Madzia02, beates, Nusieńka, anared lubią tę wiadomość

• Magula Przyjaciółka

Wysłany: 30 listopada 2017, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje <3

Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • Madzia02 Przyjaciółka

Wysłany: 30 listopada 2017, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Dziewczyny, życzę Wam aby każda która z całego serca pragnie być Mamą doświadczyła Cudu macierzyństwa.
    U mnie już Ktoś zamieszkał. Na razie Malenki Ktoś, ale bHCG potwierdzilo że wyczekiwany i kochany od samego poczatku Lokator się wprowadził.
    Trzymajcie się ciepło Babeczki :-)

Serdecznie gratuluję, dużo zdrówka życzę :-*

• Madzia02 Przyjaciółka

Wysłany: 30 listopada 2017, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 co u Ciebie? Ja caly czas czekam na wyniki, mogą byc dopiero za tydzień bo do 14 dni.

• Bozia3 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Bozia, a jak Kajtek? Wrócił do przedszkola? No i wciąż czekam na zdjęcia.
    Kajtek wrócił do przedszkola - miłości i pasji w tym nie ma - ale dramatu też nie. Dzieci nie lubi wciąż - ale za to Panie są ok. Pazi Ziuta od jedzenia, Pani Anetka od pomocy i jeszcze jedna pani - chyba Katarzyna. Katarzyna?? Tak - bo od kataru :).
    Mam zdjęcia to wrzucam na dzień czy dwa - nie chcę tu zaśmiecać wątku, bo dużo nowych dziewczyn jest :). Na zdjęciach Kajtek- tu poczęty na wątku w pewien sposób - ma już 3 lata, a ja rodząc go miałam 43, tak więc wszystko jest możliwe :).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 14:04

*aga*, beates, Madzia02, MisiaABC lubią tę wiadomość

FZuMp1.png

• Reni Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne zdjęcia :-) Kajtek jaki dorosły
    Bozia wszystkiego dobrego na nowej/starej* drodze

*niepotrzebne skreślić

Wcale nie widać, że Kajtek chwilę przed był bardzo chory :-)

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13845 13846 13847 13848 13849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego