X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 28 września 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mi przeslala zdjecie pozytywnego testu moja przyjaciolka :) Bedzie moja towarzyszka w niedoli :) ja mam dwie przyjaciolki ktore poznalam jeszcze na studiach i z ktorymi mieszkalam w jednym pokoju w akademiku. Jesli chodzi o dzieci to idziemy prawie leb w leb :) pierwsze dzieci mamy z roczna roznica i byc moze doczekamy sie kazda po dwojce potomstwa :) jedna juz ma dwojke a my kolejne teraz obie w ciazy. Roznica miedzy nami to 6 tyg. Mam tez kolezanki ktore w ogole nie chca miec dzieci, ale nasz kontakt mocno oslabl, od kiedy nie moge z nimi wychodzic na imprezy i jestem niedyspozycyjna mocno :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 28 września 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella to moja ksywa z innego forum, to forum mam ktore mialy urodzic i urodzily dziecko w jednym prawie miesiacu w 2014, forum na jakie poszlam bo na ovu nie przyslali mi linka aktywacyjnego. W sumie nie jestem tu przez to anonimowa, bo jak ktos bedzie chcial albo sam sie staral to mnie tu znajdzie, w sumie nie wiem czy to dobrze czy zle he he.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 28 września 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mina mi trochę zrzedła :/ dzisiaj beta 840, wychodzi przyrost niewiele ponad 60%
    Kalkulator belly pokazuje, że ledwo ledwo w widełkach.
    Pluje sobie w brodę, jakbym nie powtarzała to bym do wtorku spała spokojnie, a tak... lepiej nie mówić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 18:55

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 28 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde dlatego robienie bety uwazam za bez sensu. Sama zaluje ;) choc dala mi powod do glebokich refleksji ;) Miescisz sie jednak w widelkach.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 29 września 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nawet nie beta najbardziej mnie martwi.
    Bardziej martwi mnie to, że praktycznie przestały mnie boleć piersi, brzucha też od wczoraj nie czuję... i takie ogólne złe przeczucie. Muszę doczekać do wtorku, będzie co ma być.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 29 września 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde na brzuch i piersi nie ma co patrzec ..bo one nie musza bolec a poza tym to sie tez zmienia nawet w ciagu dnia ...poczekaj do wtorku wtedy masz badanie tak ?
    Będziesz wtedy wszystko wiedziała

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 29 września 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde ja mam tak od poczatku raz czuje wszystkie czesci ciala raz nie, raz mam mdlosci przez tydzien a potem dwa dni nie, piersiami to sie nie przejmowalam ze nie codziennie czuje, bardziej ze nie czuje takiego ciagniecia w brzuchu ale potem ten bol wracal. A zle przeczucia towarzysza mi od poczatku a oznaczaja moj poziom leku na ta sytuacje, dla mnie to normalne sie przejmowac.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 29 września 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogolnie pewnie kazda sie przejmuje i martwi czy bedzie wszystko dobrze i to chyba normalne ...ale trzeba byc dobrej mysli

    Ja w ciazy kiedy byłam na samym poczatku nic nie czułam ..kiedy miał przyjsc okres nie bolał mnie brzuch ani piersi nic poprostu nic nie czułam żadnych objawów ani ma @ ani na ciąże ani mdłosci ...ale jakos intuicyjnie wiedziała ze jestem w ciazy ;)
    Pozniej dopiero było to jak to napisała Misiabella ciągniecie w podbrzuszu

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 30 września 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde, nie panikuj i nie rób już badań. Miałaś z bety potwierdzenie, że jesteś w ciąży? Miałaś. No to spokojnie, o ile nie ma krwawienia, w ciąży jesteś. A jak się wszystko rozwinie - nigdy nie wiadomo, ale dlaczego ma być od razu coś nie tak? A jak Cię nie boli, to się tym ciesz.


  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 30 września 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :)
    Już nie będę się z żadnymi badaniami wygłupiać tylko spokojnie zaczekam do wtorkowego badania, martwienie się nic nie zmieni, więc staram się nie myśleć że coś może być nie tak. Łatwo nie jest ale staram się.

    Misiabella lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • agatons Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 30 września 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    Wlasnie się zalogowałam . Razem raźniej. Mam prawie 38 lat, cudowna dwójeczkę dzieci i pojawiła się mysl,żeby powiększyć rodzine o jeszcze jedno maleństwo. To mój 4 cykl starań jestem już po owulacji czekam terwz na testowanie. Owu była k 26.09 . Na razie żadnych objawów .

    Misiabella, trodde lubią tę wiadomość

  • agatons Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 30 września 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje tym, którym się już udało

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 30 września 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej trochę mnie nie było a tu się tyle dzieje. Gratuluję wszystkim ciężarnyn i powodzenia dla tych starajacych sie, witam nowe osoby. A ja standardowo mam migrene i pobolewanie brzucha co zwiastuje jutrzejsza wizytę @

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 30 września 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella oczywiście bardzo się cieszę że to nie zaśniad tylko dzieciątko z bijącym już serduchem. Dużo zdrówka dla Was.

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • agatons Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 1 października 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj biegunkę tj k tygodnia po owulacji, nie chce się nakręcać ale może to jakiś poerwszy nieśmiały objaw ? A dziś w poczekalni u ortodonty miałam 4 mega bolesne kłucia w pochwie. Czy to może byc zagnieżdżenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 15:04

  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 1 października 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Mam prawie 40 lat, nowego partnera i nieśmiałe marzenie o jeszcze jednym dziecku. (Ja mam już dziecko z poprzedniego małżeństwa). Mój związek to wielka niespodziewana miłość, która pojawiła się trochę późno. Mam jednak nadzieję, że nie za późno, aby jeszcze doczekać się maleństwa. Za mną 4 cykle starań, na razie bezowocne. Trochę się niecierpliwię, bo czas ucieka, a ja nie jestem już najmłodsza.

    Madzia02, Osjanka, beates lubią tę wiadomość

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 1 października 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adriette, powodzenia:-) Przeczytaj moje posty (bardzo podobne do twoich) jeszcze z sierpnia, mam nadzieję, że dodadzą Ci otuchy :-)

    A ja dziś byłam na usg. Jest jedno, ma 6 mm i serce. Wzruszona jestem okropnie...

    Madzia02, trodde, Misiabella, Mega, adriette, nalach, beates, Zajączek :) lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 1 października 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osjanka, super, dla mnie usg to tez jest mega fun, oby dalej i do przodu, ja teraz wyczekuje 13 tyg. Agatons nie chce Cie podkrecac, ale ja tydzien po owulacji mialam cos w rodzaju jednorazowej biegunki i mdlosci. I wyedy po raz pierwszy pomyslalam ze to moze byc to.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 października 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzien po owu to raczej za wcześnie na takie atrakcje. To zwykła niestrawność.

    kapturnica, beates lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 1 października 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tydzien po owulacji mialam duza pewnosc, bo oprocz „niestrawnosci” poczulam mdlosci a takich rzeczy nie miewam i bol jaki znalam z poprzedniej ciazy, moze nie bylo to tydzien a 9-10 dni, ale rzeczywiscie byly to na tyle inne objawy od tych jakie miewam przed okresem ze do meza powiedzialam : sluchaj chyba sie udalo. No i wtedy wystapilo delikatne plamienie. A plamien tez nie miewam. Czyli mialam trzy objawy w 1 dniu. A nie naleze do osob podniecajacych sie jak mnie cos zakuje w brzuchu i tym podobnie :) Po prostu sa osoby ze nie maja zadnych odczuc i charakterystycznych objawow i sa osoby ktore je beda miec, a zwlaszcza w kolejnej ciazy, kiedy pamietaja jeszcze poprzednia.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 13878 13879 13880 13881 13882 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ