X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 16 października 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde, jesli sie nie udalo to nie poddawaj sie. Zaszlas szybko w ciaze a jak te forum udawadnia po poronieniach szybko dziewczyny zachodzily w kolejną. Trzymam ciagle jednak kciuki by bylo dobrze :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2018, 21:42

    beates lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 16 października 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marissa, takich tu najwiecej ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 17 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie dupa... Pęcherzyk malutki, zarodek do tej pory się nie rozwinął. Mam już skierowanie do szpitala, wszystkie leki odstawione :( hcg już spada, więc to tylko kwestia czasu. Nie wiem nawet co czuję.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 października 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Trodde :-* Trzymaj sie.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 17 października 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde <3!

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 października 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde przykre wiadomości przyniosłas. Trzymaj sie !

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • goska03 Debiutantka
    Postów: 11 13

    Wysłany: 17 października 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;-)

    Cofnęłam się kilkanaście stron wstecz trochę Was "poznałam" no i niesmialo chciałabym do Was dołączyć.
    Mam prawie 36 lat w przyszłym roku planuje rozpocząć starania o kolejne dziecko, poprzednie ciąże w wieku 27 i 32 lata ze tak powiem od strzału.
    Tym razem trochę więcej na liczniku bo jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to urodzę w okolicy 38 urodzin, nie powiem czytając to formu podniosłam sie na duchu i zaczynam wieżyc ze no młoda jeszcze jestem ;)

    Misiabella - jak tam masz juz wynik "nowej" nimfy? córeczka? ;-)
    P.S. tez mam syna z 2014

    beates, Madzia02 lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj annahanna. Niestety wyniki we wtorek lub srode a nie w ten czwartek. Nie uwzglednilam ze chodzi o dni robocze i w ogole zle policzylam nawet nie wiem skad taki termin wzielam he he. Jutro za to na prenatalne i pappe. Na pappe czeka sie pewnie z tydzien wiec tamte wyniki z sanco beda wczesniej. Moj maz obstawia chlopaka, bo w jego rodzinie sami chlopcy sie rodza. Zobaczymy. Mam nadzieje ze dziecko ciagle jest na swoim miejscu, bo wczoraj sie zdenerwowalam i mialam bardzo ostry bol brzucha. Mialam ze swoim 4latkiem wizyty lekarskie i caly dzien latalam a na koniec dnia bylam wykonczona i podminowal mnie maz, ktory nie potrafi znalezc zadnej rzeczy synka, bo mu sie nie chce poszukac wzrokiem w szafie i znalezc jakies konkretne ubranie, byla to pierdola ale jak czlowiek jest zmeczony to duperela moze stac sie punktem zapalnym.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 października 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annahanna, widze ze Ty takie rowne 5 letnie odstepy chcesz miedzy dziecmi zachowac :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella - dokładnie mialo byc 5-10-15 ;-)
    To fajan róznica, starsze przy niemowlaku rozumialo juz duzo, a teraz przy 9-4 fajnie sie dogaduja, tzn. wrzaski tez sa, ale starsze poczyta mmłodzszemu trzymaja sztame przy aferach, no zajmnie sie pobawia sie bajki razem poogladaja, starsze kanał zmieni i kanapke zrobi ;)

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 października 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny - chyba wracam na ovu po 5 latach... niespodziewanie.... dzisiaj zrobilam test - 2 krechy jak nic. W lipcu skonczylam 41 lat, moja corcia ma 5 lat. Wpadlismy chyba... zrobilam rano bete, wyniki wieczorem. Jestem w szoku - chce mi sie smiac i plakac. Powiedzialam tylko przyjaciolce - ale kilka lat temu mialam mega wsparcie dziewczyn tu na ovu. Musze sie wygadac wiec komu jak nie Wam
    Chyba do Was dolacze. Nadal w to nie wierze...

    adriette, beates, Misiabella, gosia7122, Reni, Mega lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 18 października 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, gratuluję!

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    she - witaj i gratuluje ;-)
    a o córkę szczególnie lub długo się starałaś?

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 października 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z corcia zaskoczylo w 6-tym cyklu, zaraz po tym jak lekarz zaproponowal, zeby zbadac meza

    201306215365.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 października 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, gratuluje :) A ja jestem po usg prenatalnym w szpitalu i w moim odczuciu nie polecam. Nikt sie tam nie liczy z czasem i jeszcze jakas niemila stara pigula popieprzyla cos i podala zle doktorowi wymiar crl. Zorientowalam sie dopiero po wyjsciu niestety, ale jak bede odbierac pappe powiem zeby skorygowali. Dr Garwolinski zbadal mnie okolo 15 min i w ogole mu nie zalezalo by choc sprobowac odgadnac plec. Tez na nfz w multimedzie lekarz poswiecil mi 40 min i wtedy udlao mu sie to w 12 tc. Popierdzielili mi wynik crl. On mowil na glos jaki jest, podal 6,8 i jeszcze rozmawialismy ze sie zgadza z poprzednimi usg bo wychodzi 13 tc i 1 dzien. Do programu jak wpisywal tamta podala mu 5,8 i ja to uslyszalam tylko nie bylam pewna ze chodzi o crl, jak wyszlam to zobaczylam ze jest 5,8 ale nie mialamtam czasu wracac i stwierdzilam ze powiem jak bede odbierala pappe bo wtedy bedzie wpisywal kolejne dane do programu. Ogolnie badanie wyszlo dobrze i jest w porzadku ale przez to zanizenie wieku ciazy przeziernosc karkowa podwyzszyla mi ryzyko trisomii. Wyszla mi 1,9, niby w normie. No ale teraz sie bede bujac ze w tym waznym badaniu zle mi wpisali wiek ciazy. Przyszly tez wyniki sanco sa w porzadku :) Kosma lub Maksio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 11:22

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 października 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz nie wiem jak ta przeziernosc sie ma do wieku ciazy ;) no ale nie podoba mi sie ze zle ocenili wiek ciazy i z tym bede musiala sie borykac wyjasniec i hugo wie co.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 października 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie oni mnie wku...wili, bo przyszlam do pokoju gdzie zostawia sie skierowanie, a te babsko do mnie ze mam wyjsc. Kolezanka przez telefon sobie wlasnie rozmawiala. Potem do mnie ze czemu sobie nie zrobie tego badania w fertinie, prywatnej przychodnii do ktorej chodze, wiec jej mowie ze dlatego bo chcialam na nfz, ona ze fertina tez moze robic na nfz. Odowiedzialabym ze gdyby byla taka mozliwosc moja pani dr na pewno poinformowala by mnie. Potem ja lekarz uswiadomil ze fertina dopiera zamierza z nfz zadzialac w tej sprawie od kolejnego roku. Jak juz bylam w gabinecie usg to czekalam az lekarz skonczy rozmawiac ze znajoma, siedzialam 15 min na lozku. Pourytowali mnie na wstepie dlatego przeoczylam ze ta baba zmaga sie z demencja starcza i nie potrafi powtorzyc wyniku po 5 min a moze od razu zle sobie zapisala bo jeszcze w miedzy czasie miala pogaduchy z kolezanka po fachu - obgadywaly jakas pacjentkę. Dlatego niecierpie polskiej sluzby zdrowia, mam szczescie do takich indywiduow ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 października 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czekalam po usg na pappe to zadzwonili do mnie z wynikami sanco. Sama nie chcialam sie do tego przyznac ale troche liczylam na dziewczynke jednak :) wszyscy moi znajomi chwala sobie jako 2 dziecko dziewczynki, jako wymagajace mniejszej atencji. Mi kiedys neonatolog mowila ze ona poznaje chlopca juz po placzu, ze mocniej sie drze i wiecej chce ;) moj synek niestety byl i jest tego dobitnym przykladem ;) choc to rowny koles i zabawny, no ale na kanapie nie da na chwile usiasc ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Marissa00 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 18 października 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Dziewczyn 40+, a właściwie 42+. Ja mam 42 lata staram sie od lipca i nic. Mam juz dzieci, ostatnia ciąża i poród 2 lata temu. I nie mialam problemu z zajściem, a teraz jednak 4 miesiace i nic. Przeczytalam na necie, że po czterdziestce już jest 80% komórek nieprawidłowych i troche mnie to załamalo. Wyniki mam dobre cykle bardzo regularne, teraz w 23 dc badałam progesteron i betę niestety beta poniżej 0.2, a progesteron 18 czyli wskazuje na to, że owulka była. Gin przepisał mi clo 3 dni po 0.5 tabletki ale bez zastrzyku, bo nie mialam nigdy problemow z pękaniem. Jak to u Was wyglada z zaciążeniem. Pytam starczki w moim wieku i starsze jeśli są, bo jednak wczesniej było o wiele łatwiej u mnie z zachodzeniem.

    adriette lubi tę wiadomość

‹‹ 13883 13884 13885 13886 13887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ