X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj nawet za oglądanie teściorów też po opłaceniu kasy???

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 12 listopada 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli przeciwciała IgG są dodatnie a przeciwciała IgM ujemne to znaczy, ze infekcja była w przeszłości. Wysoka wartość IgG może wskazywać na to, że infekcja była niedawno, trzeba to jeszcze skonsultować z lekarzem.

    dorot, Misiabella lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 listopada 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki dziewczyny za każdą wiadomość.. :-)

    Dorka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłas toxo stad igg reaktywne, igm masz ujemne co świadczy o tym, ze zakażenie było dawno. Wysoki indeks igg nie musi oznaczać nic złego a jedynie wysokie przeciwciała w związku z burza hormonów w ciąży. Najważniejsze ze igm jest niskie. Reszta wyników tez masz ok

    Misiabella, dorot lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zgadzam z Trodde. Mialam podobne z cytomegalia i mi ginekolog mowila ze jest ok i ze wyzsze igg widywala, ale jak igm nieaktywne to raczej jest w porzadku.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi nie mialam jakis wielkich boli, tylko takie podobne do okresowych i takie oznaczajace rozciagajaca sie macice.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jak sie ma toxo w ciąży to poronienie murowane?a ona objawia sie jakoś?
    Misiabella a bolał cie cały brzuch czy tylko jajniki?
    Jak mam ochote na słodkie ale kiedy już chce wziąść zjeść poprostu odpycha mnie i czuje że w gardle by mi stanęło aż mi ślinka leci ranyy zeświruje zaraz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 18:09

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przypomnialam sobie ze brzuch caly tez mnie bolal, tak jakbym miala zakwasy wewnatrz brzucha od gory do dolu ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy skończyły ci sie te bóle?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 listopada 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos po 12 stym tc. Teraz tez mnie boli brzuch, ale takich dziwnych boli jak tamte juz nie mam. Nie mam tez mdlosci. Skonczyly sie jakos niedawno.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adriette wrote:
    Mój mąż na spokojnie do tego podchodzi. Chce jeszcze zaczekać. Nie badalismy jeszcze nasienia, no i może obniżenie prolaktyny coś pomoże. In vitro mnie przeraża. Nawet jeżeli byśmy się zdecydowali, to wiem że to będzie trudne przeżycie. Gdyby jeszcze udało się za 1 czy 2 razem. W każdym razie póki co temat w zawieszeniu. A Ty dorot jakieś leczenie masz czy już tylko natura. Ja spróbuję z suplementami q10 i dhea.

    a dlaczego nie badaliście jeszcze nasienia?

  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pannazuzanna wrote:
    a dlaczego nie badaliście jeszcze nasienia?
    Nie badalismy, bo nie sądzilismy, że będzie taka potrzeba, ale aktualnie kończy się 6 cykl, więc nadszedł czas, aby zbadać i w tym miesiącu się wybieramy.

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adriette wrote:
    Mój mąż na spokojnie do tego podchodzi. Chce jeszcze zaczekać. Nie badalismy jeszcze nasienia, no i może obniżenie prolaktyny coś pomoże. In vitro mnie przeraża. Nawet jeżeli byśmy się zdecydowali, to wiem że to będzie trudne przeżycie. Gdyby jeszcze udało się za 1 czy 2 razem. W każdym razie póki co temat w zawieszeniu. A Ty dorot jakieś leczenie masz czy już tylko natura. Ja spróbuję z suplementami q10 i dhea.

    Hejka..Tak.. brałam od marca dhea i bromka,gin mówił że jest całkiem d o grze,Endo było ok i pęcherzyki też,Ale po nieudanej inseminacji odpuscilam.. mąż do invitro podchodzi sceptycznie...A co jak się nie uda za pierwszym razem?? Za Cviebie trzymam kciuki i życzę powodzenia :-)

    adriette lubi tę wiadomość

    Dorka
  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Hejka..Tak.. brałam od marca dhea i bromka,gin mówił że jest całkiem d o grze,Endo było ok i pęcherzyki też,Ale po nieudanej inseminacji odpuscilam.. mąż do invitro podchodzi sceptycznie...A co jak się nie uda za pierwszym razem?? Za Cviebie trzymam kciuki i życzę powodzenia :-)
    Dziękuję kochana. Ja Tobie również życzę powodzenia. W ogóle jak dobrze byłoby, gdyby każdy pragnący dziecka mógł je mieć. I tego wszystkim nam tu życzę. Ja zanim zacznę brać dhea chcę zbadać jaki mam poziom. Czekam na nowy cykl, żeby zrobić na początku, choć może coś pokręcilam i można zrobić obojętnie kiedy. Mój mąż bardzo swobodnie podchodzi do naszych starań, póki co chce próbować naturalnie.Mi trudno uwierzyć, że może się udać, a jednak co miesiąc jakas mała nadzieja się tli. No właśnie, gdyby in vitro dawało gwarancję. A tu niektóre dziewczyny miały kilka podejść bez rezultatu.Ile to musi kosztować stresu. No i pieniądze oczywiście też nie małe. Pozdrawiam serdecznie!

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,czy mierzyłyście sobie temp.na początku ciąży?bo ja mam od 4 dni tą samą temperature a nie powinna choć ciut skakać? Oczywiście na wysokim poziomie jest,może coś tam zatrzymało sie?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak, moze bede miec farta i to przeczytasz :) Poniewaz jestes ekspertem od odziezy outdoorowej mam takie male zapytanko :) moze bedziesz znala odpowiedz na dreczace mnie watpliwosci ;) Otoz kupilam synowi kurtke wypelniona w 90% puchem i 10 % pierzem - bardzo mi na takiej zalezalo bo slyszalam ze jest bardzo ciepla a przy okazji dzieciak mniej sie w takiej poci niz w takiej wypelnionej watą. Ze zdjecia wygladala na miesista i ciepla, ale w realu jest bardzo cienka i to mnie zmartwilo, bo ja mam kurtke wypelniona pierzem i jest puchata ze ho ho. Kolezanka twierdzi ze ona ma wypelniona puchem i tez jest cienka a bardzo ciepla i na pewno nadaje sie na zimę. Tylko osoba dorosla moze miec troche inne odczuwanie ciepla. Poza tym kiedys dotykalam kamizelke puchowa marki steiffi czy cos takiego - pieronsko droga i ona na pewno nie byla cienka. Kurde ta kurtka ktora kupilam jest przeceniona o 50 procent, zajebiscie mi sie podoba i normalnie mi szkoda ja zwracac. Byla wsrod kurtek zimowych ale jej szczegolowy opis to urban outdoor. Jakie jest Twoje doswiadczenie w temacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 10:48

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak jest ekspertem od hodowli merynosów, a puch i pierze to jakieś inne ptaki ;-)

    Misiabella, Mega, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurtki puchowo- pierzowe moga być bardzo cienkie i też będą ciepłe. Nie mówimy tu o minus 30 stopniach, ale zwykłej zimie. Nie będą niestety nieprzemakalne.

    Misiabella, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 listopada 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kiedys tez zapalalam miloscia do merynosow, ale jak zobaczylam ile wydam na komplet body-spodenki- czapka i bluzka z dlugim rekawem stwierdzialam ze moze syn przezyje w odziezy z bawelny :) Ta kurtka z puchem i pierzem ma jakas tam nieprzemakalnosc, musze sprawdzic jaka, bo to taka „turystyczna” ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale merynosy polecam. Cala moja rodzina nosi merynosy. Sa drogie, ale nie ma nic lepszego niz wełna w chłodne dni.
    W second handach bywaja bardzo przyzwoite za grosze.

    Misiabella lubi tę wiadomość

‹‹ 13890 13891 13892 13893 13894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ