Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Miłosc Nowa

Wysłany: 19 stycznia, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ja wlasnie w tym miesiacu koncze35 . Staramy sie od 4 cykli.

Ala
  • Magdalena3 Nowa

Wysłany: 27 stycznia, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, właśnie dołączyłam i rozpoczynam starania. Mam 41 lat 💪🙂. Magda

• Mania12 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ja staram się o 2 dziecko, od dwóch lat. W tym roku kończe 38 lat.

Dzieli nas tylko czas...
    37 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 -początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław
    10.2019 - AMH 1,69
    12.2019 - drożność - ok
    20.12.2019 - 1 IUI - beta 0,2 :-(
    18. 01.2020 - 2 IUI -beta 1,2 :-(
    02.2020 - I IVF - protokół krótki: punkcja 14.02.2020, transfer 17.02.2020 3dniowca 🙏🤞🍀
    ...w poczekalni jeden 3dniowy ❄️
  • Misiabella Autorytet

Wysłany: 1 lutego, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, a co u Ciebie?

Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Katja___ Debiutantka

Wysłany: 1 lutego, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja w lutym skończę 35, mam 4letnia córcię i od 2,5 roku staramy się bezskutecznie o drugie. W listopadzie w 9tym tygodniu poronienie farmakologiczne - puste jajo płodowe. Jeszcze nie tracimy nadzieji i będziemy starać się dalej :)

• Margolka 85 Ekspertka

Wysłany: 3 lutego, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny!
    Pierwszy raz jestem na jakim kolwiek forum. W tym roku w grudniu kończę 35 lat... Za nami 6 miesiąc starań o dziecko...

• Jagnaj Nowa

Wysłany: 12 lutego, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczynam starania o 3 dziecko, póki co jednak postanowiłam że będę tym razem monitorować cykle czego wczesniej nie robiłam. W obie ciaze szczęśliwie zaszlam bez problemów ale zdaję sobie sprawę że tym razem może nie pójść tak łatwo.Jednak zanim nie zacznę starań nie dowiem się...tym razem towarzyszą mi obawy myślę że ze wzg na wiek....w tym roku skończę 36 lat.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę aby udało się to co zaplanowane😊

Jagnaj
  • Allende Autorytet

Wysłany: 14 lutego, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena3 wrote:
    Cześć Dziewczyny, właśnie dołączyłam i rozpoczynam starania. Mam 41 lat 💪🙂. Magda

Hej, ja ten sam wiek. U Ciebie pierwsze?

• MagdaLena Nowa

Wysłany: 17 lutego, 07:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłosc wrote:
    Witajcie dziewczyny. Ja wlasnie w tym miesiacu koncze35 . Staramy sie od 4 cykli.
    Hej 😁
    Ja w kwietniu skoncze 34 ☺️
    Staramy sie juz pol roku.
    Mialas juz robione jakies badania?
    I czy bierzesz jakies leki/suplementy?
    Pozdrawiam cieplutko 😚

• justa. Autorytet

Wysłany: 18 lutego, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki, zaglądam na forum z sentymentu. Ja starania już zakończyłam. W drugą ciążę zaszłam właśnie w wieku 35 lat prawie po 2 latach starań i 2 stratach. Trzymam za Wasz wszystkie kciuki. Niech starania będą przyjemne i owocne!!!

ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • KasiaMich Nowa

Wysłany: 19 lutego, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 jestem tu nowa, mam 36 lat, od półtora roku staramy się o dzidziusia, w zeszłym roku w styczniu straciliśmy ciążę w 8 tygodniu. Wyniki mamy dobre, pani doktor stwierdziła że od dawna nie widziała tak dobrych wyników i powinno się udać w naturalny sposób zajść w ciążę, niestety bezskutecznie...Teraz zastanawiamy się nad zmianą lekarza, poszukaniu dobrej wyspecjalizowanej kliniki z woj. Śląskim.

• Ika83 Ekspertka

Wysłany: 20 lutego, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć;) 36 lat. W tym roku 37. Nie mam dziecka. Za wysokie AMH, cykle w miarę regularne, cienkie endometrium.
    Wyniki w porządku. Wiecznie nawracajaca infekcja pęcherza moczowego.
    Jestem już zrezygnowana. Straciłam nadzieję.

Ika83
‹‹ 13913 13914 13915 13916 13917
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)