Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    divers2302.gif
    nie nakręcaj się
    caffe wrote:
    No to ja beta w 32 dc, a 14dpo 500 :/

    caffe, Mango, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 9 października 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No to ja beta w 32 dc, a 14dpo 500 :/
    caffe nie porównujcie się tak, bo to tylko frustruje. Masz dobre wyniki, a każda z nas jest inna...

    Reni, caffe, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 9 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    divers2302.gif
    nie nakręcaj się
    No dobra, już sobie wytłumaczyłam czemu może byc wyższa :P

    945576z6kc9yk8v4.gif

    Mango, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 9 października 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Wy juz testujecie a ja dopiero bede serduszkowac za 25 dni. Mam pod gorke ale taki jak pisalam nie bede sie nakrecac. Ciagle w duchu sobie powtarzam- tylko spokojnie, a w odpowiedzi slysze - czy nie bedzie za pozno. Ale co zrobic, pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc. Moj przylatuje w 11 dc,ale za to owl bedzie ze zdrowego jajnika. I znow przeliczam, kurcze w moim zegarku niedlugo padna baterie. W listopadzie koncze 43 lata a dalam sobie czas do 45 .
    dziś była u mnie pani w przychodni na badaniach z maluszkiem rocznik 69 więc jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja.

    caffe, Mango, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 9 października 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    dziś była u mnie pani w przychodni na badaniach z maluszkiem rocznik 69 więc jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja.
    Tak sobie pomyślałam, co to za maluszek rocznik 69 o.O Chyba czas iść do domu bo zmęczenie daje znać o sobie :)

    gosia7122, Mango, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 9 października 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Tak sobie pomyślałam, co to za maluszek rocznik 69 o.O Chyba czas iść do domu bo zmęczenie daje znać o sobie :)
    jasne że nie maluszek tylko mama

    caffe, Mango, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 9 października 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    jasne że nie maluszek tylko mama
    ;) :P

    gosia7122 lubi tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 9 października 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten rocznik ;) skądś mi znany ;) , a więc jest nadzieja.
    gosia7122 wrote:
    dziś była u mnie pani w przychodni na badaniach z maluszkiem rocznik 69 więc jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja.

    caffe, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 9 października 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Ten rocznik ;) skądś mi znany ;) , a więc jest nadzieja.
    No widzisz :) jak nie będziesz marudzić to Cię ten obiecany wpierdol ominie ;) :P

    Mango, szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 października 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Dziewczeta
    odniedzieli w UK jestem ale przyjechala do mnnie przyjaciolka wiec nawet neta nie otwieralam, ponadrabialam troche zaleglosci na Ovu ale tylko z ostatnich 2 dni z braku czasu i czuje ze troche wypadlam z obiegi.
    CAFFE GRATULUJE!!! :) wiedzialam juz wczesniej od Bozi ale nie mialam jak napisac.
    Agus, bardzo wspolczuje i wspieram myslami <3
    Przedwczoraj wypilam z przyjaciolke ponad butelke wina na glowe i po raz pierwszy w zyciu nie mialam kaca, oczywiscie nie ma sie czym chwalic ale bardzo mnie to zadziwilo :)
    A poza tym, coz....powrot do szarej (UK) rzeczywistosci jest bolesny i to za kazdym razem uswiadamia mi jak bardzo tesknie z Krakowem.
    No i jeszcze: ciesze sie bardzo ze WAS widze Dziewczynki :)

    Mango, nick nieaktualny, grosza, gosia7122, nick nieaktualny, Reni, caffe, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 9 października 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :) Przecież nie mogę denerwować kobiety w ciąży <3 :)
    caffe wrote:
    No widzisz :) jak nie będziesz marudzić to Cię ten obiecany wpierdol ominie ;) :P

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tylko na sekundke... Strasznie boli mnie brzuch dkładnie oba jajniki i cały dół...dosłownie masakra...co to ma być? Boję się normalnie...do małpy tydzieñ prawie...nie pamiętam takiego ścisku....

    szczęśliwa 2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestaje i wraca... Jak to dzidzia to niech boli ale sie strasznie martwie..

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 9 października 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    Przestaje i wraca... Jak to dzidzia to niech boli ale sie strasznie martwie..
    A może za bardzo się denerwujesz? Wyluzuj troszkę...:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 9 października 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku witaj....już się wyjeździłaś, napiłaś..to teraz do roboty się brać....:) I nie ma już to tamto...;)

    Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 października 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Bursztynku witaj....już się wyjeździłaś, napiłaś..to teraz do roboty się brać....:) I nie ma już to tamto...;)
    Witaj Boziu :) na szczescie maz wyjechal, wyminelismy sie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Bursztynku, zaglądaj do nas częściej ;-)

    Bursztyn, nick nieaktualny, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 9 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No to ja beta w 32 dc, a 14dpo 500 :/
    no to też dobra przecież , nie marudź :-P
    Bozia chyba zamieściła Ci wyniki :-) ze rozpietośc duza gdybys miała 80 to mogłabyś marudzić :-P
    a tak jest ok i suuuuuper :-)

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 9 października 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:50

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 9 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Bursztynku !
    buteczynka winka no no a może to bezalkoholowe było :P

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 1401 1402 1403 1404 1405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ