Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kawusia?????

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 października 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pycha!
    Właśnie chciałam pytac,czy poszłyście myc szklanki,czy co?

    Lucky, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos o kawie tu bylo a ja dzisiaj tylko kawe mam orzed oczami.

    Andzia33, nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 października 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale ciemno na dworze.Zima idzie.

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na robienie moja droga dzieci- zima idzie, na wiosne zaprezentujemy swoje wielkie brzuchy.

    nick nieaktualny, grosza, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taki maraz. Nic sie nie dzieje jak na polskich filmach.

    nick nieaktualny, grosza, Mango lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 października 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam potworny dzien w pracy. W szpitalu dzieciecym, musialam byc obecna przy rozmowie z rodzicami o dlaczeniu ich 5 miesiecznego synka od respiratora (jest nieuleczelnie chory). Oszczedze Wam szczegolow, powiem tylko ze to byl koszmar. Wyszlam stamtad chora. I jeszcze mnie trzyma. I chyba bedzie trzymalo przez jakis czas.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, megan8, malgos741, grosza, nick nieaktualny, Olena, Andzia33, gosia7122 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku nie dziwie sie kochana przytulam <3

    Polarmiś tu jest tak od jakiegoś czasu nie wiem gdzie dziweczyny znikają :D

    Lucky, Bursztyn, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Mialam potworny dzien w pracy. W szpitalu dzieciecym, musialam byc obecna przy rozmowie z rodzicami o dlaczeniu ich 5 miesiecznego synka od respiratora (jest nieuleczelnie chory). Oszczedze Wam szczegolow, powiem tylko ze to byl koszmar. Wyszlam stamtad chora. I jeszcze mnie trzyma. I chyba bedzie trzymalo przez jakis czas.
    Mocno wspolczuje takiej traumy .

    nick nieaktualny, Bursztyn, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Bursztynku nie dziwie sie kochana przytulam <3

    Polarmiś tu jest tak od jakiegoś czasu nie wiem gdzie dziweczyny znikają :D[/QUOT




    Pewnie leza pod kocami w te jesienne , chlodne wieczory.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 18:54

    nick nieaktualny, Bursztyn, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety leżę i wariuje wrwrwr :P

    Alis, Lucky, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 16 października 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pożegnałam męża na tydzień i siedzę na lotnisku i wariuję. Latam dość często i nie wiem, co mi jest. Już mi się dawno tak nie zdażyło żegnać ze łzami i takim totalnym rozstrojem.

    Burszytnku, współczuję serdecznie...

    nick nieaktualny, Lucky, Bursztyn, Mango, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 16 października 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    mam nowych sąsiadów a raczej sąsiadkę nade mną z 3 dzieci i powiem wam że to masakra jakaś 2 małych niecałe 2 i 4 latka i 10 latek ale ta 2 małych to codziennie wyją na całą hałupe między g. 15 a 21 z 2-3 razy po godzinie i zaczynam się zastanawiać o co kaman %$#@^ widać że sąsiadka kasiore ma i ogólnie chyba ok walą nogami w mój sufit niemiłosiernie na razie bierzemy na wstrzymanie ale nie wiem ile wytrzymam bo jak pęknę to będzie ostro jeszcze wezmę moją drugą sąsiadeczkę-kumpeleczkę i zrobimy borutę
    uff ale się wyżaliłam
    Czesc sloneczka.
    Jak juz pisalam mam to samo tylko ze w wersji pseudo doroslych- 5 studentow do ktorych od czasu do czasu przychodza kolesie. W piatek jade do administracji. Niech oni wplyna na wlasciciela lokalu bo ja mam serdecznie po kokardke. Od 00.25 do 2.30 dzien w dzien. Zwalil mi nad glowe bande kretynow i tylko interesuje go kasa bo nawet sie nie interesuje jak oni sie zachowuja,a ja juz nawet nie chodze i ich nie uspokajam bo to i tak jest bez sensu. Policje tez wzywalam i nic- zero skutecznosci.

    nick nieaktualny, grosza, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 16 października 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti34 wrote:
    Witajcie:)
    Mam dopiero 34 lata skończone :))) ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona.
    Pozdrawiam starające sie
    Witaj. Malolaty tez posluchamy i podtrzymamy na duchu :-) :-) :-) :-)

    Reni, Lucky, malgos741, nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny ;-) ja pod kocyki herbatka i telewizorek

    nick nieaktualny, Lucky, malgos741 lubią tę wiadomość

  • marti34 Znajoma
    Postów: 24 30

    Wysłany: 16 października 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Witaj. Malolaty tez posluchamy i podtrzymamy na duchu :-) :-) :-) :-)

    Dziekuję, juz mi lepiej. Myslałam ze jestem za stara na drugie, a tu takie wsparcie....:):):)
    czuje juz cykanie zegara biologicznego na plecach ....

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, Mango, Alis, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zem3sg18cmtr0oyr.png
    ___________________________________________________
    (*) Aniołek 8/9 tc - 5.06.2013
    {+ 6 biochemicznych}
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 października 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poczujesz oddech drakuli na karku to uciekaj ;-)
    U Nas nie używa się słowa stara ;-) dobrze trafiłaś

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, megan8, malgos741, promyk, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni co tam u Ciebie???????? :D

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 października 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nic.. Miałam psa strzyc ale mam niemoc. Chyba pójdę do łóżka.

    A co z Twoją pracą w szkole?

    nick nieaktualny, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie dostałam odpowiedzi :( a UP nie przesłał mi jeszcze kasy i nie wiem co mam zrobić???
    Psa sobie zostaw na weekend :) a dziś odpocznij sobie :)

    Lucky, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 1448 1449 1450 1451 1452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ