Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 października 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzińdybry

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe Wspieram Cie mocno myslami <3

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 21 października 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffe trzymamy kciuki aby wszysto zakończyło sie dobrze ;)

    malgos741, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski, ja tez caly czas wierze ze u Caffe bedzie dobrze tylko bedzie musiala lezec....myslalam wczoraj caly czas co to moze byc, Caffe sama zauwazyla ze plamila raczej wieczorem niz rano czy w ciagu dnia, wiec moze Caffe powinna lezec plackiem? moze nawet taka rzecz jak wstanie z lozka i pojscie do ubikacji nie jest wskazane w jej przypadku?....

    nick nieaktualny, Reni, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 października 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cafe bedzie dobrze.

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, bedzie dobrze. Progesteron jest wysoki wiec jest dobrze. Pewnie zarodek ma juz ADHD i rozrabia po endometrium stad lekkie krwawienie, czuje ze jak juz podrosnie to da ci do wiwatu.

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ta kropka juz podobna do mamusi!

    nick nieaktualny, malgos741, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmisiu, a skad wiesz o progesteronie Caffe? Patrzylam na wykres ale tam nie ma zadnej informacji. Wiesz cos wiecej? wszystko w porzadku u Caffe?

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 października 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy co u Caffe :-/ ale pewnie dobrze
    Matka za dużo piła przed to dzieciak rozrabia jak pijany zając ;-)
    musi być dobrze

    malgos741, grosza, Mango, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 października 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Caffe, bedzie dobrze. Progesteron jest wysoki wiec jest dobrze. Pewnie zarodek ma juz ADHD i rozrabia po endometrium stad lekkie krwawienie, czuje ze jak juz podrosnie to da ci do wiwatu.
    dobre na pewno tak jest.

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 października 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas leje od samego rana jak ja takiej pogody nie lubię.... spadam do roboty do wieczorka Pa Pa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violu Caffe pisala , ze sprawdzala w tym cyklu progesteron i miala bardzo wysoki i nawet lekarz stwierdzil ze nie mudi brac luteiny. Jak sie myle to prosze o sprostowanie - te pamietajace sprawe.

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    U mnie piękne słońce..do pracy nie chce mi się iść, no ale cóż - trzeba....

    Caffe trzymam wciąż kciuki...

    Reni - kiedy zaczynasz gonitwę z meblami?

    Ja jutro idę badać znów swoje jajca - co tam rośnie zobaczymy...ale już mam coraz mniej serca do tego wszystkiego....

    Wszystkim życzę miłego dnia...:)

    nick nieaktualny, Mango, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Boziu juz w ogole nie mam serca do tych staran....chodze do gina w tym miesiacu bo zaczelam brac Clo, ale gdyby nie to to chyba bym juz nie poszla. Dzisiaj ide znowu, mimo ze bylam juz dwa razy w zeszlym tygodniu ale mam 5 pecherzykow i ginka chciala sprawdzic co z nich bedzie, bo troche duzo ich wyroslo.....no i od wczoraj porzadnie boli mnie brzuch, teraz to juz powaznie zaczelam sie bac przestymulowania...
    Bozia3 wrote:
    Witajcie :)
    U mnie piękne słońce..do pracy nie chce mi się iść, no ale cóż - trzeba....

    Caffe trzymam wciąż kciuki...

    Reni - kiedy zaczynasz gonitwę z meblami?

    Ja jutro idę badać znów swoje jajca - co tam rośnie zobaczymy...ale już mam coraz mniej serca do tego wszystkiego....

    Wszystkim życzę miłego dnia...:)

    nick nieaktualny, Reni, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 października 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzieś za miesiąc :-) bo tam ludzie mieszkają i mają meisiąc wypowiedzenia
    Bozia3 wrote:
    Witajcie :)
    Reni - kiedy zaczynasz gonitwę z meblami?

    caffe, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violu - no to dawaj znać co CI USG pokaże. Może być tak, że jeden lub dwa się wybiją do góry, a reszta zostanie w tyle - tak zwykle bywa. Chyba niebywale rzadko się zdarza, żeby 5 pęcherzyków pękło jako dominujące....Będzie ok zobaczysz i się dziś uspokoisz..

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a gdzieś za miesiąc :-) bo tam ludzie mieszkają i mają meisiąc wypowiedzenia
    zrobisz pewnie u siebie na nowym mieszkaniu piękne pierwsze święta....akurat na grudzień pewnie wszystko wyszykujesz :)

    grosza, nick nieaktualny, Reni, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.

    Nie mogę się dodzwonić do gina. Być może ma jakiś zabieg. Będę próbowała. A jak się nie dodzwonię to ok. 14 pojedziemy tak na ślepo.

    grosza, grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to dokladnie licze...raczej nie zdaza sie chyba zeby 5 na raz uroslo do nie wiadomo jakich rozmiarow, chociaz mi bez Clo rosly wielkie jaja....sama nie wiem co tym wszystkim myslec, bo boje sie przestymulowania a jednak tonacy brzytwy sie chwyta...trudno powiedziam A wiec musze sie teraz uzbroic w cierpliwosc co z tego wyjdzie..
    Bozia3 wrote:
    Violu - no to dawaj znać co CI USG pokaże. Może być tak, że jeden lub dwa się wybiją do góry, a reszta zostanie w tyle - tak zwykle bywa. Chyba niebywale rzadko się zdarza, żeby 5 pęcherzyków pękło jako dominujące....Będzie ok zobaczysz i się dziś uspokoisz..

    nick nieaktualny, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale jak sie czujesz????
    caffe wrote:
    hej dziewczyny.

    Nie mogę się dodzwonić do gina. Być może ma jakiś zabieg. Będę próbowała. A jak się nie dodzwonię to ok. 14 pojedziemy tak na ślepo.

    caffe, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
‹‹ 1482 1483 1484 1485 1486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ