Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 października 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no i mają duże te no.. giwery
    Viola wrote:
    Ło Matko jakie zboki ! ;-) mnie jesli chodzi o "mundurowych" to chyba najbardziej kreciliby zolnierze, i nawet obojetnie jakiego szczebla, wystarczy ze wiem ze sa wysportowani i sprawni, i dobrze zbudowani...mmmmmm...

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiedzialam, ze jestescie ryczace czterdziestki! Seks kapie z tych literek postowych:-@

    Andzia33, szczęśliwa 2, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 21 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:51

    Andzia33, nick nieaktualny, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ta pogoda mnie dziś dobija non stop leje i głowa mi pęka wrwrwr

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 21 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:52

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia przepraszam ja źle przeczytałam no tak to drga faza tylko nie wiem w jakich to jest wiesz normach i jaka jest górna granica u CIebie na wyniku. Mi ginekolog powiedziała,ze lepiej jest jak jest wynik progesteronu przy wyzszej granicy. Ja mam w miare ok ale i tak jeszcze za mało ale nie chce mi podawać leków ponieważ leki są drogie a do tego często lubią rozregulowywać cykl a ja mam ładne cykle w miare regularne.

    Andzia33, MoniaT, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz progesteron miałam 14,dlatego biorę luteinę i mam 22,ale na ten estradiol nic nie dostałam i to mnie zastanawia.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ale spoko to wszystko przed nami :)
    Andzia33 wrote:
    Nawet nie wiesz ile my byśmy dały,żeby też miec taką 9 miesięczną niechęc!

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Jak ta pogoda mnie dziś dobija non stop leje i głowa mi pęka wrwrwr
    zgłoś się do szpitala...może jakiś lekarz CI pomoże...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 21 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz Reni, ci lekarze-chirurdzy to kojarza mi sie z takimi delikatnymi raczkami, a taki zolnierz po ilus misjach to ma konkretna lape...jak złapie to nie pusci;-)
    Reni wrote:
    no no i mają duże te no.. giwery

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 14:15

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, malgos741 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 października 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardzo podobali chłopcy z poprzedniego wykresu Bozi,mmm,takie ciacha!

    nick nieaktualny, caffe, malgos741 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byle by nie jeden a kilku nawet poproszę bo wiecie różne specjalności mają heheh
    Bozia3 wrote:
    zgłoś się do szpitala...może jakiś lekarz CI pomoże...;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 października 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale też czasami dobrze tak olać.. można w tym czasie książkę poczytać paznokcie zrobić ;-)
    szczęśliwa 2 wrote:
    o to ja bym sie nadawała tylko bym nawet go nie pobudzała i byłabym jak nasza służba zdrowia totalna olewka :-P

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    no tak ale co prawda to prawda, sanitariusz nie ma takiego sprzętu (chirurgicznego)jak chirurg ......
    tu akurat się nie zgodzę....bo co to tam chirurg ma..ten marny mały skalpelek? A taki sanitariusz - jak lata z tymi noszami po różnych dziwnych miejscach...to może ma jakąś latarkę dużą przy sobie...czy coś....;)

    Reni, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    byle by nie jeden a kilku nawet poproszę bo wiecie różne specjalności mają heheh
    ta tp od razu kilku....bierz przyjkład z Agi - ona chciała jednego sanitariusza i już by się cieszyła..;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Mi się bardzo podobali chłopcy z poprzedniego wykresu Bozi,mmm,takie ciacha!
    to był prezent od Reni....:) tak...byli bardzo poruszający...;)

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 21 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:52

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, Bursztyn, caffe lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    zgłoś się do szpitala...może jakiś lekarz CI pomoże...;)
    tudzież chętny sanitariusz ;-)

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    wiesz Reni, ci lekarze-chirurdzy to kojarza mi sie z takimi delikatnymi raczkami, a taki zolnierz po ilus misjach to ma konkretna lape...jak złapie to nie pusci;-)
    oj, rozmarzyłam się ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha mówię może być i lekarz i sanitariusz

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 1488 1489 1490 1491 1492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ