Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 29 października 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Viola odpuść. Mierz jak do tej pory i tyle. Na wiosnę podobna sytuacja. ;-)

    Mango, caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 29 października 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmmm, no nie wiem Reni... w sumie obecna zmiana jest na nasza korzysc, tzn. nasze wykresy moga ladniej wygladac, bo tempka wyzsza....gorzej bedzie na wiosne, tylko ze ja nie mam zamiaru dotrwac do wiosny, wtedy to juz chce biegac z wielkim brzucholem;-)
    Reni wrote:
    Witam

    Viola odpuść. Mierz jak do tej pory i tyle. Na wiosnę podobna sytuacja. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2013, 09:12

    Mango, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 29 października 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni ma rację ;) Co miałaś nabroić ;) już nabroiłaś :) Temperatura teraz to tylko orientacja w temacie.

    caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 29 października 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Mango, to jest wlasnie to moje "niejaranie sie" ;-)
    Mango ty dzisiaj mykasz do gina z wynikami? my tu bedziemy czekac na raport z wizyty!! pamietaj!
    Mango wrote:
    Reni ma rację ;) Co miałaś nabroić ;) już nabroiłaś :) Temperatura teraz to tylko orientacja w temacie.

    Mango, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 29 października 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam, mykam ;) Nawet @ jakoś szybko się skończył lub zatrzymał ;) Wariacje też nie są mi obce ;)
    Viola wrote:
    wiem Mango, to jest wlasnie to moje "niejaranie sie" ;-)
    Mango ty dzisiaj mykasz do gina z wynikami? my tu bedziemy czekac na raport z wizyty!! pamietaj!

    caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 29 października 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poniewaz jestem upierdliwa i ciekawska to znalazlam jak to jest z tymi tempkami. NPR poleca 2 sposoby: 1 to dodawanie codziennie po 5 minut a drugi to trzymanie sie czasu letniego czyli dokonczenie cyklu wg starego czasu, a nowy cykl juz wg nowego.

    Mango, caffe lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 29 października 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuch z Ciebie ;) Ja nie mam tego problemu, bo mój cykl rozpoczął się zgodnie ze zmianą czasu ;))))))))

    caffe lubi tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 29 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to wybierz 2 opcję
    te tempki i wykresy są naprawdę czysto informacyjne .. zobacz ile jest jest książkowych ciążowych bez ciąży i odwrotnie..
    niewiem.gif

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Mango, Bozia życzę samych dobrych wieści u gina :)

    Dla wszystkich miłego dnia :)

    Reni, Mango, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 29 października 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Renka, ale ja z czystej ciekawosci pytalam i sprawdzalam...
    Reni wrote:
    no to wybierz 2 opcję
    te tempki i wykresy są naprawdę czysto informacyjne .. zobacz ile jest jest książkowych ciążowych bez ciąży i odwrotnie..
    niewiem.gif

    Reni lubi tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 29 października 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nowy cykl zaczelam mierzyc o 8.
    A po zmianie czasu i tak sie budze o 7 wiec jest po staremu. A w nowym cyklu zobaczymy.

    Co do badan meza- nie sa zle ale androlog wykryl male zylaki ktore bedzie mial usuwane.
    A witaminki zawsze warto brac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia a jak sie nazywaja te tabletki siemieniowe na sluz?

    Mango lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 29 października 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczynki

    Mierze temp.wg starego czasu. Sluchajcie, sama nie wiem co myslec, bo albomoj termometr sie zepsul -albo ja sie zepsulam....wczoraj byl termin @ w tym cyklu - chociaz cykle mam 23-26 dniowe, ale @ nie ma- chociaz troche ja czuje a temp.zamiast spadac rosnie. Nigdy tak nie mialam. Niepokoi mnie to,bo chyb anie jest normalne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2013, 09:51

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 29 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn może też miałaś niepokalane poczęcie hahaha
    a może późna owulka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2013, 09:52

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 29 października 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztym, do roboty z mezem!! moze faktycznie teraz dopiero jest owulka??
    Bursztyn wrote:
    Czesc Dziewczynki

    Mierze temp.wg starego czasu. Sluchajcie, sama nie wiem co myslec, bo albomoj termometr sie zepsul -albo ja sie zepsulam....wczoraj byl termin @ w tym cyklu - chociaz cykle mam 23-26 dniowe, ale @ nie ma- chociaz troche ja czuje a temp.zamiast spadac rosnie. Nigdy tak nie mialam. Niepokoi mnie to,bo chyb anie jest normalne...

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 29 października 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bursztyn może też miałaś niepokalane poczęcie hahaha
    a może późna owulka?
    nie no, serduszka byly, tylko owulacji nie bylo, nie potwierdzily jej ani testy ani temp. Zobacz na wykres, plaski jak u trupa. Przeciez temp.powinna spadac, a kesli juz to pozostac na takim samym niskiem poziomie przed @, a ta rosnie. Przeciez to jest bez sensu.

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 29 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niekoniecznie
    mogła być owu np 23dc
    Bursztyn wrote:
    nie no, serduszka byly, tylko owulacji nie bylo, nie potwierdzily jej ani testy ani temp. Zobacz na wykres, plaski jak u trupa. Przeciez temp.powinna spadac, a kesli juz to pozostac na takim samym niskiem poziomie przed @, a ta rosnie. Przeciez to jest bez sensu.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 29 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam polarmisiu o tym lnie tutaj na jakims forum. Tez nie umiem na razie tych tabletek znaleść. Ten link Reni to zwykłe tabletki lnu o stężeniu 150 mg, więc trzeba by było ich łykac 8 dziennie.

    Znalazłam olej lniany w tabsach o stężeniu 1500 mg - to mi się bardziej podoba i ma niezły opis - pomaga na wszystko...

    http://www.aptekawsieci.pl/6419.html

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 29 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    Bursztym, do roboty z mezem!! moze faktycznie teraz dopiero jest owulka??
    ale Viola, jaka owulka? teraz przy 23-26 dniowych cyklach??? Zawsze mam ok 11-14 dnia, zawsze. Wczoraj mialam miec @.

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 29 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no niekoniecznie
    mogła być owu np 23dc
    nie u mnie, ja mam krotkie cykle, i w 23 mam @

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 1556 1557 1558 1559 1560 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ