X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 1 marca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    Dzięki Angela, masz rację idzie weekend , można popracować :-))

    taka weekendowa praca jest naprawdę sympatyczna hi..hi..
    zabieraj się do dzieła!

    szczęśliwa lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    samira wrote:
    hejka dziewczęta :)
    byłam wczoraj u reumatolog ,robiła wywiad ze mną z 15minut zadawała kupę pytań dała dodatkowo z krwi kwas moczowy,latex,ALT a jak mówiłam ze mam wrzodziejące zapalenie jelit i nie biorę tabsów bo są ohydne i żołądek mnie po nich boli chociaż osłonowo brałam nolpazę(lek na zgagę i refluks) to powiedziała ze mam jednak brać ale zacząć od jednej tabl. przez tydzień i to bez tej nolpazy bo osłabia jego działanie ,i mam zacząć brać bo one tez zadziałają leczniczo na stawy czy kości ,no masakra i pytałam o coś lepszego i z mniejszymi skutkami ubocznymi to powiedziała ze to wszystko jest podobne w składzie i inne cuda wianki a ja czytałam ze są jeszcze inne leki ,fakt opierają się na podobnej substancji np. są w czopkach doodbytniczych i lepiej działają ... muszę iść do porządnego gastrologa coby przepisała dobry lek na te jelita a każdy z nich będzie oddziaływał na sprawy stawowe..aaa i przy tym leku mam odłożyć starania !!! aaa i kazała zrobić USG tarczycy tyko czemu mi skierowani anie dała cwaniara wrrrr...mam zrobić nawet prywatnie ....jestem w rozterce ehhhh...a i tak jakby co muszę czekać z lekiem bo nie wiem czy tam w brzuszku ktoś czasem nie zamieszkał :P


    Powiem ci że ogólna też nie wypisała skierowania dla mojego M na usg tarczycy bo podobno "nie może" musi specjalista a moja ogólna mi dała ha i bądż tu mądry!
    Samira masz bóle reumatoidalne ?
    Ja mam bóle stawów kolan i nadgarstków i bóle nóg, i najlepsze jest to że badania nic nie wykazały tzn nie ma przekroczenia normy więc lekarz uznał ,że jest ok i pójdę do innego lekarza po opinię.

    ja już jestem u kolejnego reumatologa,neurologicznie ok. miałam tomog i rezonans głowy,a niekiedy tak się czuje jakby zaraz zemdleć miała ,zresztą parę str, wcześniej o tym pisałam ,a po skier. na to USG tarczycy też uderzę do mojej lekarki ogólnej a co :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiraja chciałam chodzić na nfz ale byłam w styczniu się zapisać i już nie było miejsc na cały rok. wiec musze prywatnie chodzić czy chce czy nie.
    Zależy jak masz posuniętą te chorobe to są leki do tego dostosowane wiem, że niestety są sterydy stosowane ale wiemteż,że jeżeli organizm jest do nich przystosowany to potem aż tak nie przeszkadza w ciąży.
    Lecz powinnaś mieć lekiporządnie ustawione przez porządnego lekarza a te problemy reumatologiczne to widziałam u moich znajomych,ze przy tej chorobie też występowały i te nowoczesne leki i na to częściowo pomagały bo niwelują stany chorobowe w jelitach.Kochana tak chciałabym ci pomóc !

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam własnie porodówke och jakie to piekne mimo bólu itd. :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Oglądam własnie porodówke och jakie to piekne mimo bólu itd. :)

    porodówkę zawsze nagrywam i oglądam razem z moim G :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego weekendu :-)
    ide po winko :-))

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    agafbh wrote:
    Szczęśliwa masz racje, nie ma co zbytnio się zagłębiać tylko widzisz, ja przed córcia straciłam jedną ciąże, własnie dlatego, że nie wiedziałam o "brakach" w progesteronie i niedoczynności tarczycy, leczyłam się ponad 3 lata i leczenie zakończyło się stratą długa historia, już o tym pisałam na forum, ja mam zdiagnozowany konkretny problem i wiem, że bez stymulacji hormonalnej po prostu się nie uda, dwa miesiące temu, miałam wyznaczoną na wykresie owulację (na innym portalu), z temperaturą było wszystko ok, a na usg jak byk, że pęcherzyk po prostu nie pękł ;-) a ja byłam pewna ze owulacja była, bo przecież temperatura, śluz itp

    masz racje, ja mam za każdym razem owulacje potwierdzoną monitoringiem, mam skok temperatury (śluzu nie obserwuję bo nie lubię się grzebać w cipce), sperma ok, a ciąży brak. I bądź mądra. Co robić, czasu mało...

    A właśnie dlatego się z niczym nie nakręcam :-)
    polarmiś sama widzisz wszystko ok a tu d... blada :-))
    to pozostane przy robieniu :-))

    bliska77, inessa, samira, polarmiś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak Wam wychodzą te inne bużki ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sorry juz wiem , wyszła mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    agafbh wrote:
    Szczęśliwa masz racje, nie ma co zbytnio się zagłębiać tylko widzisz, ja przed córcia straciłam jedną ciąże, własnie dlatego, że nie wiedziałam o "brakach" w progesteronie i niedoczynności tarczycy, leczyłam się ponad 3 lata i leczenie zakończyło się stratą długa historia, już o tym pisałam na forum, ja mam zdiagnozowany konkretny problem i wiem, że bez stymulacji hormonalnej po prostu się nie uda, dwa miesiące temu, miałam wyznaczoną na wykresie owulację (na innym portalu), z temperaturą było wszystko ok, a na usg jak byk, że pęcherzyk po prostu nie pękł ;-) a ja byłam pewna ze owulacja była, bo przecież temperatura, śluz itp

    masz racje, ja mam za każdym razem owulacje potwierdzoną monitoringiem, mam skok temperatury (śluzu nie obserwuję bo nie lubię się grzebać w cipce), sperma ok, a ciąży brak. I bądź mądra. Co robić, czasu mało...

    Polarmiś wiem, że tak bywa, niby wszystko ok a nie wychodzi, nie wiem, może całkowicie się wyluzować i po prostu przestać o tym myśleć???? tylko kto tak potrafi............

    polarmiś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba żadna kobieta, zachodzić wciąże chyba powinni faceci ;)
    Możę jakaś imprezka by się przydała na rozluźnienie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 20:16

    ewajoanna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja upiekłam dzisiaj ciasto z jabłkami bez tłuszczu mniam :P

    inessa, bliska77, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniam mniam podeślij troche ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co taka cisza dzisiaj tutaj? Chyba wszyscy pięknie zaczynają weekend? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 21:11

    ewajoanna, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) :) :)

    Inessa i jak tam ;)

    Angela jak sie czujesz :)

    Miłego wekendu dziewczynki :) :) :) :) :)

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co się dzieje,że tu nie ma nikogo zawsze takie tłumy no tak dziś sobota. U mnie @ nadal brak i na razie nie zanosi się na nią ale nie mam testu skąd wziąć.
    Dobrego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja siostra lat 38 mama dwójki dzieci 17 l i 12 lat własnie na fb ogłosiła że jest w ciąży :) :) :) Jak to mówią klasyczna wpadka napewno sie cieszy a mnie sie beczeć chce :( bo mi sie mój aniołek przypomniał :(

    Inessa =D =D =D

    inessa, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie dziwie się Tobie Losiczka :(
    Głowa do góry i może ten Aniołek wesprze mamcie i wyprosi braciszka lub siostrzyczke :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn nic sie nie martw :) moja faza lutealna trwa 13-14 dni .Owu prawie w tym samym dniu tzn na 12 dc a cykle 25-26 dniowe. A gdyby nawet to 12 dni bez plamien to i tak piekna lutealna :) :) :)

    Oj dziewczynki załapałam doła :( beczeć mi sie chce bo naprawde prawdą jest że jak sie nie starasz to zachodzisz w ciążę a jak pragniesz to dupa wychodzi :( no przynajmniej u mnie :(.

    Inessa mój aniołek juz 14 cykl jest ze mną i jakos nie może sie zdecydować na powrót do mojego brzusia :(.

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak może się zdarzyć stres czy podróż zmiana klimatu mogą mieć takie skutki uboczne ja miałam kedyś bardzo duży stres i dostałąm okres po 14 dniach od ostatniego.Lekarze mówią że w takich sporadycznych przypadkach to normalne gorzej jak to się często zdarza

    grosza lubi tę wiadomość

‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ