Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spać, dobrej nocy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:34

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 4 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia super że z maluchem ok :) będzie dobrze!
    Mleczko pszczele polecam. Paskudne w smaku ale ma w składzie wszystko a nawet więcej niż różne sztuczne suplementy wspomagające płodność i damską i męską.

    Mango, Bozia3, EwaT, nick nieaktualny, Niuta, Parka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 4 lutego 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie zaszkodzi spróbować z tym mleczkiem.
    Miodu nie znoszę więc odpada. Bleeee....
    Za to im bardziej jakiś lek jest ohydny tym bardziej go wcinam ;-)
    Chyba mój zwichrowany mózg wmówił sobie że jak coś jest paskudne to na pewno pomoże. Taka nagroda za wątpliwe doznania smakowe ;-)

    mysza1975, nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 4 lutego 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Chyba nie zaszkodzi spróbować z tym mleczkiem.
    Miodu nie znoszę więc odpada. Bleeee....
    Za to im bardziej jakiś lek jest ohydny tym bardziej go wcinam ;-)
    Chyba mój zwichrowany mózg wmówił sobie że jak coś jest paskudne to na pewno pomoże. Taka nagroda za wątpliwe doznania smakowe ;-)
    Gorzki lek najlepiej leczy...

    Kate 75 lubi tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 5 lutego 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Gorzki lek najlepiej leczy...
    A to dlatego w Leśnej Górze mają takie efekty!

    Dzień dobry wszystkim!

    nick nieaktualny, Simba, Reni, Iwone, Bursztyn, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Bozia, cieszę sie niezmiernie, że dzidzia rośnie i serduszko ładnie bije, to naprawdę dobry znak ;-) dbaj o Was
    Gosia, dużo zdrowia życzę, nie martw sie, lekarz na pewno wie co robi ;-)

    Bursztyn, Bozia3, gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    A to dlatego w Leśnej Górze mają takie efekty!

    Dzień dobry wszystkim!

    :)

    Iwone lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja

    Iwone lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki, ja rowniez sie witam. U mnie swieci sloneczko, a niebo wyglada jak w srodku lata, piekny blekit:-)

    nick nieaktualny, Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta
    Wracając do mleczka pszczelego, najlepsze jest w czystej postaci. Niestety dosyć drogie. Nie polecam wynalazków w kapsułkach czy saszetkach bo istotny jest sposób przyjmowania a poza tym nie wiadomo co oprócz mleczka jest w składzie kapsułki i jaki to ma wpływ na same mleczko. Ja dostałam od taty w małej buteleczce i wiem że takie mleczko koniecznie trzeba przechowywać w lodówce. Polecam stronę o mleczku, sama jeszcze od nich nie kupowałam ale się przymierzam jeśli tata nie da się obsępić.
    http://www.mleczkopszczele.pl/
    Miłego dnia :)

    Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczyny mam dzis tak zarąbiste mdłości jak na początku ciaży, cholera a już ze dwa tygodnie był spokój...

    gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    Hej Babeczki, ja rowniez sie witam. U mnie swieci sloneczko, a niebo wyglada jak w srodku lata, piekny blekit:-)
    u nas to samo az w pracy żal siedzieć:-)

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    a ja dziewczyny mam dzis tak zarąbiste mdłości jak na początku ciaży, cholera a już ze dwa tygodnie był spokój...
    Współczuję Aga, trzymaj się <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie nie mam jakis strasznych mdlosci, po prostu nie chce mi sie nic kompletnie jesc, nie mam na nic ochoty, pod wieczor dopiero bierze mnie na ostre i kwasne. I dziwne jest ze nie chce mi sie nic jesc ale mam jakies takie ssanie w zoladku.
    agafbh wrote:
    a ja dziewczyny mam dzis tak zarąbiste mdłości jak na początku ciaży, cholera a już ze dwa tygodnie był spokój...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 09:50

    nick nieaktualny, gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Współczuję Aga, trzymaj się <3
    dzieki, takie uroki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    A ja w sumie nie mam jakis strasznych mdlosci, po prostu nie chce mi sie nic kompletnie jesc, nie mam na nic ochoty, pod wieczor dopiero bierze mnie na ostre i kwasne. I dziwne jest ze nie chce mi sie nic jesc ale mam jakies takie ssanie w zoladku.
    bo to ogólnie dziwny stan, na pewno nie "błogosławiony", to mógł chyba tylko facet wymyślić

    Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziwny, to dobre okreslenie:-)
    agafbh wrote:
    bo to ogólnie dziwny stan, na pewno nie "błogosławiony", to mógł chyba tylko facet wymyślić

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a boli cie kregoslup? Bo mnie juz od jakiegos tygodnia napieprza miednica, ale to tak ze wczoraj musialam wziac nospe. Boli mnie w okolicach kosci ogonowej. Moze ktoras z zaciazonych tak ma?

    nick nieaktualny, gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    Aga, a boli cie kregoslup? Bo mnie juz od jakiegos tygodnia napieprza miednica, ale to tak ze wczoraj musialam wziac nospe. Boli mnie w okolicach kosci ogonowej. Moze ktoras z zaciazonych tak ma?
    nawet nie mówię, pomagają mi trochę cwiczenia, ponieważ mam z nim ogólnie sporo problemów to po prostu nauczyłam sie z tym żyć, w ciaży też ;-) pomaga mi ta duża piłka, aż strach pomyśleć co będzie dalej ;-)

    nick nieaktualny, gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2345 2346 2347 2348 2349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ