Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja to czekam aż kapusta zakwitnie ;-)
    podobno wiosnama przyjsc wczesnie tego roku ;)

    Lucky, szczęśliwa 2, Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Myszonek Autorytet
    Postów: 835 2910

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    nareszcie mam wolne - do pracy w środę :) (wyłączę chyba tel, żeby nie dzwonili ;) )

    Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Myszonek Autorytet
    Postów: 835 2910

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:

    Mąż ma za zadanie robić tak by poślizg był:-)

    hehehe :) chyba skopiuję i wyślę mężowi na email :)

    nick nieaktualny, Kajaoli, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Myszonek Autorytet
    Postów: 835 2910

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja to czekam aż kapusta zakwitnie ;-)
    a ja aż przekwitnie - zastanawiam się tylko kto będzie pierwszy: kapusta, czy ja?? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 16:28

    Bursztyn, Lucky, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Bursztynie
    ja wpadam jak po ogień, myślałam że nie odezwała się
    jużlecę czytać

    Polarmisiu, najważniejsze że mąż wie co robić, niech się spisze!

    Myszonek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię Was czytać - zawsze się uśmieję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:37

    nick nieaktualny, Alis, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja to czekam aż kapusta zakwitnie ;-)
    to cos jakby na wiosnę :-P to już blisko

    Myszonek, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria, to niesprawiedliwe - jesteś dopiero w 12 tygodniu i ci powiedzieli, a ja już w 14 i miałam wczoraj USG i się nie dowiedziałam! Myślę, że to przez tę aferę z aborcjami dziewczynek. Pielęgniarka powiedziała, że informują dopiero w 20 tygodniu i, że w 14 to zgadywanie.

    Dziś mąż mnie zmotywował do farbowania. Związałam włosy w kucyk, a on stwierdził, że "dziwnie wyglądam", a jak mi się przyjrzał to dodał "a bo ty teraz włosów nie farbujesz". Potem z dziwnie poprawił na "pozytywnie dziwnie, a nie negatywnie", a potem na "znaczy się dobrze", ale i tak ma przechlapane.

    paszczakin, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Myszonek, Nati74, malgos741, Bursztyn, megan8, Parka, sjoanka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria trzymam kciuki za synusia dobrze że lepiej się czujesz,u mnie mdłości trzymają dalej i zauważyłam że spodnie robią się przyciasne ,brzuch mi jakoś wywala wieczorem.
    INESSA cały czas masz mdłości a to dobrze świadczy o ciąży więc może rzeczywiście ciąza jest młodsza.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, Myszonek, Andzia33 lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Jeszcze pytanie do ciężarówek - czy robiłyście w pierwszym trymestrze badania w kierunku różyczki, toksoplazmozy i CMV? Bo mnie powiedziała ginka, że to dodatkowo - jeśli chcę. No ja chcę - ale jak sobie obliczyłam koszt całego pakietu to mi wyszło 400 zł...Mam koty, to jednak może warto?

    Ja zrobiłam jak się zaczęłam starać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jeszcze odnośnie płci, dopóki nie miałam dziecka zawsze chciałam chłopaka, bo mecze i w ogóle, jak już byłam w ciąży to też myślałam o chłopaku al mężowi mówiłam, że będzie córka, nie wiem, może jakieś takie przeczucie, chociaż zawsze z tego się śmiałam. zawsze marzyłam o dwójce dzieci- najlepiej parce, zatem teraz czekam na chłopaka, mąż natomiast mówi że będzie dziewczynka, a tak naprawdę najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 17:59

    gosia7122, Myszonek, nick nieaktualny, Bursztyn, megan8, Mango, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze chcialam dziewczynke ale jak urodzil sie chlopak to uwielbiam miec syna, ale plec w chwili obecnej jest mi obojetna.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała dziewczynkę. Jakoś z chłopakami nigdy nie umiałam się dogadać. Dopiero po trzydziestce mi się zmieniło :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Ja zrobiłam jak się zaczęłam starać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:37

    nick nieaktualny, mysza1975, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1975 no weź coś napisz, daj znać, no weź. Włażę na forum i czekam, masz żelazną cierpliwość dziewczyno!

    Alis, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka jak wizyta?

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Ja zrobiłam jak się zaczęłam starać.
    koniecznie zrób, bo jeśli coś nie tak, to można ocalić dziecko odpowiednim leczeniem,
    ja zrobiłam przed staraniem, i dalej się staram...

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina trzymaj się, jutro będzie lepiej ;-)
    Samirka, co u lekarza?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mysza1975 no weź coś napisz, daj znać, no weź. Włażę na forum i czekam, masz żelazną cierpliwość dziewczyno!

    Dziś wstawałam o 5.00 do pracy i miałam czas tylko na podstawowe sprawy.
    Jutro osikam test.
    Sama się sobie dziwię, ale jakoś spokojnie do tego podchodzę.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aisab, Parka, Mango, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [ Kiedyś musi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:37

    Mango, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2365 2366 2367 2368 2369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ