Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    Lubię Was poczytać Aga i Cafe, nawet jak sobie omawiacie pracowe tematy. Jako mi tak głupio ze wlokę sie w ogonie :) i nie mogę dołączyć do tego Waszego peletonu :) jak tak Was sobie czytam to mi sie stare czasy wspólnych starań przypominają :)
    Zdrowka Wam zycze
    Lucky, bo my tak specjalnie żeśmy Cię wyprzedziły, żeby było komu potem ciuszki przekazywać ;)

    nick nieaktualny, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tez se chyba zakupie ;)
    ciekawe czy aplikuje sie dodupnie czy zewnetrznie? ;)

    Dowcipnie :)

    nick nieaktualny, Kate 75, Bursztyn, Niuta, Żanet lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    no właśnie, co będzie potem... przed ciażą z córką miałam 70B w czasie karmienia 70DD po ciąży i karmieniu zostało mi 75B/70C a teraz .... chyba dojdę do F ;-)
    ja teraz mam 85B a miałam ,zaczym nie przytyłam 75B i w pierwszej ciąży nie pamiętam rozmiaru , wiem tylko ze było bardzoooo duże :)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tez se chyba zakupie ;)
    ciekawe czy aplikuje sie dodupnie czy zewnetrznie? ;)
    haha bursztynku ,chyba jak kto lubi i jak komu wygodnie ,byle pomogło :D

    caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    myślę ze jeszcze o tym napiszą ,co z dzieckiem
    Mam nadzieję, że będą to dobre informacje, ale to pewnie będzie można stwierdzić za kilka miesięcy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    aż strach pomyśleć co będzie za metą ;)
    dzidziuś będzie ściągał nadmiar :)

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    Lubię Was poczytać Aga i Cafe, nawet jak sobie omawiacie pracowe tematy. Jako mi tak głupio ze wlokę sie w ogonie :) i nie mogę dołączyć do tego Waszego peletonu :) jak tak Was sobie czytam to mi sie stare czasy wspólnych starań przypominają :)
    Zdrowka Wam zycze
    nie martw się i na Ciebie przyjdzie kolej, dopingujemy Ci cały czas, po prostu wiem, że się uda ;-) wtedy będziemy wymieniać się doświadczeniami

    caffe, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dzidziuś będzie ściągał nadmiar :)
    prędzej wyyyyyyyyyyyciągał ;)

    nick nieaktualny, Kate 75, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Lucky, bo my tak specjalnie żeśmy Cię wyprzedziły, żeby było komu potem ciuszki przekazywać ;)
    otóż to ;-)

    caffe, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sutki zamieniają sie w SUTY.......... oj Caffe, tak jak piszesz, wymiona, no cóż na fajne trójeczki trzeba będzie poczekać, patrząc na moją mamę, mam nadzieję, ze geny po raz kolejny mnie nie zawiodą i cycki wrócą do siebie ;-) tak jak to było 6 lat temu, bo to jedyna rzecz w moim wyglądzie, z której tak naprawdę jestem zadowolona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 21:27

    caffe, Bursztyn, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    a sutki zamieniają sie w SUTY.......... oj Caffe, tak jak piszesz, wymiona, no cóż na fajne trójeczki trzeba będzie poczekać, patrząc na moją mamę, mam nadzieję, ze geny po raz kolejny mnie nie zawiodą i cycki wrócą do siebie ;-)tak jak to było 6 lat temu
    Ja też liczę na geny... ale jak teraz patrzę na bambetle to nie wiem czy będzie tak optymistycznie... :P

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja też liczę na geny... ale jak teraz patrzę na bambetle to nie wiem czy będzie tak optymistycznie... :P
    podoba mi się ;-)

    caffe, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Mam nadzieję, że będą to dobre informacje, ale to pewnie będzie można stwierdzić za kilka miesięcy.
    też mam taka nadzieje

    przypomina mi się laseczka ze starego mojego forum ,oboje dzieci -dwóch chłopców rodziła w 7 miesiącu (nie bliźnięta),i nie zapomnę jak pisała ze szpitala jak walczy ona i lekarze o to żeby powstrzymać skurcze (przy drugim porodzie),była w stanie zmienić szpital ,ze względu na to ze tamten się specjalizował w tak trudnych przypadkach,nie zdążyła ,nie dało rady powstrzymać ,kolejne dziecko straciła ale nie zaponę tej determinacji i walki...robiła badania genetyczne ale nie pamiętam co wykazały...to taki kontrast do tej aborcji ...

    caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    też mam taka nadzieje

    przypomina mi się laseczka ze starego mojego forum ,oboje dzieci -dwóch chłopców rodziła w 7 miesiącu (nie bliźnięta),i nie zapomnę jak pisała ze szpitala jak walczy ona i lekarze o to żeby powstrzymać skurcze (przy drugim porodzie),była w stanie zmienić szpital ,ze względu na to ze tamten się specjalizował w tak trudnych przypadkach,nie zdążyła ,nie dało rady powstrzymać ,kolejne dziecko straciła ale nie zaponę tej determinacji i walki...robiła badania genetyczne ale nie pamiętam co wykazały...to taki kontrast do tej aborcji ...
    Nawet nie próbuję sobie tego wyobrażać...

    U mnie 20 lutego napisali w bella, że przekroczę próg przeżywalności płodu. Nie ukrywam, że teraz odliczam z kolei do tego, żeby jak najdłużej nic złego się nie działo. Każdy tydzień to sukces.

    nick nieaktualny, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiem wam ze już bym chciała żeby taki baerbeć mi suty tarmosił :D

    a potem będę płakała z bólu a G będzie je masował ;) już zapowiedział że dzidzi a doji z jednego on z drugiego hehe

    nick nieaktualny, caffe, Niuta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a powiem wam ze już bym chciała żeby taki baerbeć mi suty tarmosił :D

    a potem będę płakała z bólu a G będzie je masował ;) już zapowiedział że dzidzi a doji z jednego on z drugiego hehe
    Już to widzę, jaką przyjemność będziesz miała z tego gdy ten "starszy" będzie chciał małemu pomóc w tarmoszeniu sutów, szczególnie gdy będą obolałe i spękane hehehe :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Nawet nie próbuję sobie tego wyobrażać...

    U mnie 20 lutego napisali w bella, że przekroczę próg przeżywalności płodu. Nie ukrywam, że teraz odliczam z kolei do tego, żeby jak najdłużej nic złego się nie działo. Każdy tydzień to sukces.

    na pewno będzie dobrze ale powiem Ci Caffe ze zajść to połowa sukcesu a najbardziej to się będę bała oby donosić ciążę do szczęśliwego finału, tak myślę a w pierwszej ciąży tak się nie przejmowałam

    nick nieaktualny, caffe, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a powiem wam ze już bym chciała żeby taki baerbeć mi suty tarmosił :D

    a potem będę płakała z bólu a G będzie je masował ;) już zapowiedział że dzidzi a doji z jednego on z drugiego hehe
    no wiem, wiem, ja jeszcze tak bardzo sie nie cieszę, bo do terminu porodu jeszcze sporo czasu, ale powoli zaczynam sobie przypominać jak to było z córką i mimo bólu i różnego rodzaju dyskomfortu odczuwam błogość........

    caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ewka to sobie w twarz wciera stad te teksty do dupy
    Bursztyn wrote:
    tez se chyba zakupie ;)
    ciekawe czy aplikuje sie dodupnie czy zewnetrznie? ;)

    caffe, nick nieaktualny, Simba, Bursztyn, Niuta, grosza, Andzia33, Myszonek, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    na pewno będzie dobrze ale powiem Ci Caffe ze zajść to połowa sukcesu a najbardziej to się będę bała oby donosić ciążę do szczęśliwego finału, tak myślę a w pierwszej ciąży tak się nie przejmowałam
    no właśnie, wtedy chyba mimo wszystko mniej nad wszystkim rozmyślałam, przyjmowałam tak jak było i z góry założyłam, że wszystko będzie ok, mimo wcześniejszych doświadczeń ;)

    nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2442 2443 2444 2445 2446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ