Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Już to widzę, jaką przyjemność będziesz miała z tego gdy ten "starszy" będzie chciał małemu pomóc w tarmoszeniu sutów, szczególnie gdy będą obolałe i spękane hehehe :P

    wiesz muszę się jakość podnieść na duchu ze będzie dobrze,ale to się okaze w praktyce ;)

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    No ewka to sobie w twarz wciera stad te teksty do dupy


    Reni wymiata ten tekst hahahahahahahahahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 21:40

    nick nieaktualny, caffe, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    na pewno będzie dobrze ale powiem Ci Caffe ze zajść to połowa sukcesu a najbardziej to się będę bała oby donosić ciążę do szczęśliwego finału, tak myślę a w pierwszej ciąży tak się nie przejmowałam
    Wiesz, zawsze jest jakiś cel do osiągnięcia. I też tak jak twierdzisz, zajście w ciążę w całym tym "przedsięwzięciu" to tylko jakiś procent.

    W pierwszej ciąży byłam zielona i było mi dobrze. Wiedziałam tylko tyle, ze jest dziecko, więc trzeba je urodzić, bo zakombinować i obejść się tego nie da :P

    A teraz ciągle coś na głowie.

    Wczoraj wylazła mi opryszczka na policzku. Trzeci raz w życiu... po 6 latach akurat teraz musiała, zebym za szczęśliwa nie była...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Żanet, grosza, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    wszystkie niby chcecie a długie godziny spedzacie na forum zamiast chłopa za jaja tarmosić

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    No ewka to sobie w twarz wciera stad te teksty do dupy
    712300ehpje56t3i.gif

    Simba, Reni, nick nieaktualny, Bursztyn, Niuta, grosza, Andzia33, Myszonek lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    712300ehpje56t3i.gif

    teraz nawet dzieci mają już lepsze teksty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski podoba mi się ten wózek ale drogi jak cholera

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-11871-STOKKE-R-XPLORY-R-CARRYCOT-COMPLETE-PURPLE.html albo ten

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-36522-STOKKE-R-CRUSI-R-WOZEK-GLEBOKI-RED.html

    caffe lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    teraz nawet dzieci mają już lepsze teksty
    Pewnie, że tak. Mało tego, to ja liczę na to, że będą mądrzejsze od swoich rodziców.

    Simba, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Wiesz, zawsze jest jakiś cel do osiągnięcia. I też tak jak twierdzisz, zajście w ciążę w całym tym "przedsięwzięciu" to tylko jakiś procent.

    W pierwszej ciąży byłam zielona i było mi dobrze. Wiedziałam tylko tyle, ze jest dziecko, więc trzeba je urodzić, bo zakombinować i obejść się tego nie da :P

    A teraz ciągle coś na głowie.

    Wczoraj wylazła mi opryszczka na policzku. Trzeci raz w życiu... po 6 latach akurat teraz musiała, zebym za szczęśliwa nie była...
    nie może być za dużo szczęścia na raz ,ale to tylko opryszczka ;)

    caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    laski podoba mi się ten wózek ale drogi jak cholera

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-11871-STOKKE-R-XPLORY-R-CARRYCOT-COMPLETE-PURPLE.html albo ten

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-36522-STOKKE-R-CRUSI-R-WOZEK-GLEBOKI-RED.html

    proponowałabym najpierw zajść
    wózki przed dzieckiem podobno pecha przynoszą

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    laski podoba mi się ten wózek ale drogi jak cholera

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-11871-STOKKE-R-XPLORY-R-CARRYCOT-COMPLETE-PURPLE.html albo ten

    http://www.3kiwi.pl/product-pol-36522-STOKKE-R-CRUSI-R-WOZEK-GLEBOKI-RED.html
    U mnie takie koła odpadają ze względu na wertepy na drodze. Chyba sprawdzą się tradycyjne gumowe opony :P ale jeszcze się tym nie interesowałam :)

    Liczę, że Samira obczai wszystko i poda gotowce co kupić :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    nie może być za dużo szczęścia na raz ,ale to tylko opryszczka ;)
    Dobrze, że wystąpiła nie pierwszy raz, bo to nie byłoby dobre. Chociaż podobno ta na twarzy jest nie tak groźna jak opryszczka narządów rodnych.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    U mnie takie koła odpadają ze względu na wertepy na drodze. Chyba sprawdzą się tradycyjne gumowe opony :P ale jeszcze się tym nie interesowałam :)

    Liczę, że Samira obczai wszystko i poda gotowce co kupić :P
    jasne ze tak ;)

    mi się wózek podoba ale cena już mniej i właśnie koła ale zapewne wybiorę TAKO Heven ALU bo tańszy a i firma znana http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i3983938176.html ma dużą gondole w srodku az 85cm długa :)

    caffe, Żanet lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Samira - Ewa ma racje. Natychmiast przestan ogladac wozki, nastepnie splun trzy razy przez lewe ramie i wejdz do piekarnika na trzy zdrowaski. Ewentualnie wloz tam prawa stope :)

    nick nieaktualny, Kate 75, nick nieaktualny, caffe, Niuta, Żanet, Andzia33, nick nieaktualny, Mango, megan8, mysza1975, paszczakin lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Dobrze, że wystąpiła nie pierwszy raz, bo to nie byłoby dobre. Chociaż podobno ta na twarzy jest nie tak groźna jak opryszczka narządów rodnych.
    tak to podobny wirus ale nie ten sam i jakby była na dole to tylko cesarka wchodzi w grę

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Samira - Ewa ma racje. Natychmiast przestan ogladac wozki, nastepnie splun trzy razy przez lewe ramie i wejdz do piekarnika na trzy zdrowaski. Ewentualnie wloz tam prawa stope :)

    sie nie śmiej
    może własnie dlatego nie zachodzi
    bo za duzo wózków ogląda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Samira - Ewa ma racje. Natychmiast przestań oglądać wózki, następnie spluń trzy razy przez lewe ramie i wejdz do piekarnika na trzy zdrowaśki. Ewentualnie włóż tam prawa stopę :)

    hahaha i tak zrobię ,już lecę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    U mnie takie koła odpadają ze względu na wertepy na drodze. Chyba sprawdzą się tradycyjne gumowe opony :P ale jeszcze się tym nie interesowałam :)

    Liczę, że Samira obczai wszystko i poda gotowce co kupić :P
    u mnie też, podstawa to duże pompowane gumowe koła ale o tym zacznę myśleć najwcześniej na przełomie maja i czerwca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 22:05

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    u mnie też, podstawa to duże pompowane gumowe koła ale o tym zacznę myśleć najwcześniej na przełomie maja i czerwca
    Aga a jak ci się podoba ten Tako ,też linka dałam i w cenie fotelik jest :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Aga a jak ci się podoba ten Tako ,też linka dałam i w cenie fotelik jest :)
    całkiem fajny, z tym że foteliki to ja mam po córce, także ten problem odpada. Sporo moich koleżanek rodziło na przełomie ostatnich dwóch lat, może od którejś z nich coś odkupię :-)ale to temat na później

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 2443 2444 2445 2446 2447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ