Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo Aga zapomniałam, że jesteś w ciąży ;-)
    to może weź się za wypieki czy coś

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    oo Aga zapomniałam, że jesteś w ciąży ;-)
    to może weź się za wypieki czy coś
    wiem, kwiatki porozsadzam dla mojej mamy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 09:28

    Kate 75 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczakin, ja w gry komputerowe nie gram w ogóle :-)
    Bozia, daj koniecznie znać, bo to spora kwota, że też musi to wszystko być tak cholernie drogie

    Kate 75 lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Aga, trzymam kciuki z Twojego tatę.

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz dzięki dziewczyny, póki co spadam, muszę sie czymś zająć, bo zwariuję, przed chwilą rozmawiałam z mamą, tata jest juz po badaniach ale jeszcze nie wiadomo czy dziś czy jutro będą go ustawiać...
    potem sie odezwę

    Olena, Kate 75, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja dziewczeta zostawic Was na pare godzin ityle nowosci witaj Biedrona i przestan nawijac ze stara jestes kobieto do starosic mnie daleko tak jak i Tobie i reszcie tutaj :)

    Biala normalnie jestes ekspresowka dopiero sie ujawinilas a juz zaciazylas no GRATULUJE i dbaj o Was :)

    Aga badz dobrej mysli przestan dywany prac bo masz bejbika w brzuchu i moze tego nie lubic ;)

    Nie mam za bardzo humoru bo nie dostalam tej pracy z jednej strony sobie tlumacze ze marnie placili a duzo wymagali wiec moze i dobrze no i parkingu nie mieli hahaha...wiec szukam dalej

    z ciekawostek bylam dzisiaj rano na plazy i przyplynal do nas Lew Morki z Antarktydy zawieruszyla sie biedaczyna sloninka i odpoczywa, podobno to nie spotykane, lezy i sie grzeje jest okazem zdrowia i pewno niedlugo odplynie do zimnych krajow...

    milego dnia dzisiaj

    Mango, Reni, Kate 75, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33, megan8, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda Ty to masz życie...lwy morskie i inne atrakcje...:)

    Panda, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie babeczki
    dzis jestem z lekka poddenerwowana, tata juz w szpitalu i mam nadzieje, ze dziś będą o ustawiać, im szybciej tym lepiej. nie bardzo moge znaleźć sobie miejsce, chyba dywan u córki wypiorę coby czas szybciej zleciał ;-)
    miłego dnia babeczki

    Aguś mam nadzieję i wierzę, że wszystko się uda, trzymam kciuki <3
    Postaraj się myśleć pozytywnie, dobrze, że chcesz się czymś zająć, ja na stres też sprzątam lub idę do lasu, ale nie przemęczaj się za bardzo, kwiatki to bardzo dobry pomysł :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda dlatego ja zawsze mam aparat przy sobie.. takie chwile czasami warto uwiecznić..

    chyba ktoś kasuje posty bo zmienia się układ na stronie ;-)

    Panda, Kate 75, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Panda Ty to masz życie...lwy morskie i inne atrakcje...:)

    Boziu a jak ty sie czujesz zachcianki jakies specjalne obczajalam Twoj wykres i doszukuje sie podobienstw coby zdjagnozowac swoja wczesna ciaze ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Panda dlatego ja zawsze mam aparat przy sobie.. takie chwile czasami warto uwiecznić..

    chyba ktoś kasuje posty bo zmienia się układ na stronie ;-)

    tak zrobilam fotki Reni :)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ależ my przecież jesteśmy w ciąży ;-) tu nie ma co się doszukiwać ;-)
    Panda wrote:
    Boziu a jak ty sie czujesz zachcianki jakies specjalne obczajalam Twoj wykres i doszukuje sie podobienstw coby zdjagnozowac swoja wczesna ciaze ;)

    Panda, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę na ten tychmiast zapodać mnie tu fote ;-)

    lubię takie klimaty..
    Panda wrote:
    tak zrobilam fotki Reni :)

    Panda lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Kochana ależ my przecież jesteśmy w ciąży ;-) tu nie ma co się doszukiwać ;-)


    o kurcze wlasciwie wiadomo :) ja to do 8 miesiecy co miesiac ;)

    Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawą w deszczowy dzień, chyba wypiję normalną bo ricore dzis to za mało :)

    Lucky pytałaś jak się czuje, czuję się dobrze i normalnie, poza tym, że chyba mnie coś bierze, ale chora na maxa nie jestem, objawów ciążowych barak oprócz zawieszania się przed kompem i wykresem, ale to standard przed @ ;)

    Panda, ale atrakcja, fajnie tam masz, trzymam kciuki za szukanie pracy :)

    Paszczakin, jak tam ciąża, mam nadzieję, że wybraniec z milionów już zadziałał :)

    Dla wszystkich miłego i spokojnego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 10:12

    Panda, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    proszę na ten tychmiast zapodać mnie tu fote ;-)

    lubię takie klimaty..



    dobra dajcie chwilke zapodam linka ;)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznać się laski, która kasuje swoje posty i zamierza zniknąć z forum?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurcze co się dzieję, to już chyba, kilka stron, nie mogłam nawet odświeżyć, zawiesza się, to przez to kasowanie ?
    Nerw kogoś złapał i się ewakuuje ?

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszam do ogladania dzisiejszej atrakcji na plazy ;)

    http://pho.to/4mvD9

    dajcie znac czy dziala

    Kate 75, Reni, megan8, mysza1975, Aisab lubią tę wiadomość

  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    o nienienie, w tym cyklu stosuje odmienna taktyke: kupowania masy tamponow, podpasek, testow owulacyjnych i wszytkiego co sie prz staraniu przydaje, nie w ciazy..
    :)

    Zmiana strategi rozumiem, trzeba próbować wszystkiego ;)
    Ja ma podpaski testy owu i wino oby to coś dało ;)

    Panda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 2473 2474 2475 2476 2477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ