Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Wniosek: Jezykow uczyc sie nalezy! :D
    Pod warunkiem , ze sie MOZE :-)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, usunelam tego posta tak jak chcialas.
    Ale wlasciwie jaki jest powod? Przeciez fajny byl :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    Pod warunkiem , ze sie MOZE :-)

    Ale widzisz, ze najwazniejsze jest gadac ;) Gadac kazdy moze, troche lepiej lub troche gorzej ;) Nawet jak mowisz gorzej, to tez znasz jezyk ;) :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Samira, usunelam tego posta tak jak chcialas.
    Ale wlasciwie jaki jest powod? Przeciez fajny byl :)
    Dzięki za usunięcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale widzisz, ze najwazniejsze jest gadac ;) Gadac kazdy moze, troche lepiej lub troche gorzej ;) Nawet jak mowisz gorzej, to tez znasz jezyk ;) :P
    No juz juz, nie jestesmy przeciez zlosliwe podstarzale mamuski! :-) ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    No juz juz, nie jestesmy przeciez zlosliwe podstarzale mamuski! :-) ;-)

    Czasami bywamy ;) :P Fakt, ze nie czesto, bo czesciej odpuszczamy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Znajomosc jezyka to nie tylko mowa. Faktycznie, nie rozumiemy sie.

    Pusurku, w praktyce to jest mowa, reszta schodzi na dalszy plan
    język jako narząd służy do mowy
    co z tego że pan z południowych Indii będzie fantastycznie znał język ang. w teorii skoro w praktyce żaden Angol go nie zrozumie?
    więc teorią w ogromnej wiekszości przypadków można sobie tyłek podetrzeć
    speaking rules!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Ale wlasciwie jaki jest powod? Przeciez fajny byl :)
    Domyslam sie ze kolezanka samira ceni sobie prywatnosc i intymnosc, zwlaszcza jesli o osobe jej partnera chodzi. Czy sie myle samiro?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    EWKA TO CHOLERY Usuń ten post


    samira napisała:
    ze on na mnie nie zasługuje,jest mu głupio za to co niekiedy gada i dziwi się ze nie dostał w gębę wczoraj za to co powiedział :)

    pisze to ale potem wykasuję

    EWA :stara piosenka..mógł się bardziej wysilić
    Doznalam iluminacji!!! :)

    mamy usunac, zeby chlop Twoj nie przeczytal, zgadza sie? ergo wchodzi na to forum :B

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    Domyslam sie ze kolezanka samira ceni sobie prywatnosc i intymnosc, zwlaszcza jesli o osobe jej partnera chodzi. Czy sie myle samiro?
    mysle ze akurat nie jest to koronnym argumentem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 19:39

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Ewo i Bursztynku proszę o usunięcie komentarzy, postów,mówiłam ze ten post o tym co G powiedział kasuje zaraz po napisaniu ,znaczy to żeby nie komentować czy cytować go !!

    w przyszłośći umieszczaj bardziej przemyślane posty

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    Domyslam sie ze kolezanka samira ceni sobie prywatnosc i intymnosc, zwlaszcza jesli o osobe jej partnera chodzi. Czy sie myle samiro?
    tak , ale chodzi mi tez to ze odpowiadałam Bursztynkowi na pytanie ale zaznaczyłam że będę go usuwała ,to jednoznaczna prośba o niekomentowanie tym bardziej cytowanie jak zrobiła EWKA

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    Domyslam sie ze kolezanka samira ceni sobie prywatnosc i intymnosc, zwlaszcza jesli o osobe jej partnera chodzi. Czy sie myle samiro?

    skoro jest tak jak piszesz dlaczego sie nią dzieli na forum?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Pusurku, w praktyce to jest mowa, reszta schodzi na dalszy plan
    język jako narząd służy do mowy
    co z tego że pan z południowych Indii będzie fantastycznie znał język ang. w teorii skoro w praktyce żaden Angol go nie zrozumie?
    więc teorią w ogromnej wiekszości przypadków można sobie tyłek podetrzeć
    speaking rules!

    Pozwol, ze sie nie zgodze. Co to za znajomosc jezyka, jesli napisanie podania do urzedu o anulowanie mandatu moze byc problemem nie do rozwiazania?

    A czy Angole sa az tak nietolerancyjni ( nieogarnieci? ), zeby nie mogli zrozumiec osoby mowiacej z innym akcentem? Blogoslawiona w takim razie Norwegia, gdzie tubylcy ciesza sie, kiedy obcokrajowiec mowi/ probuje mowic w ich jezyku. I staraja sie zrozumiec, pomoc, poprawic bledy. A gdzie miejsce dla dialetow? Tez sie nawzajem nie rozumieja? ;)

    megan8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    w przyszłośći umieszczaj bardziej przemyślane posty
    on był jak najbardziej przemyślany a pisałam tez ze będę go usuwała ,dotarło ,nie wiem robisz to specjalnie ,lubisz być jadowita, i robić innym na złość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    tak , ale chodzi mi tez to ze odpowiadałam Bursztynkowi na pytanie ale zaznaczyłam że będę go usuwała ,to jednoznaczna prośba o niekomentowanie tym bardziej cytowanie jak zrobiła EWKA

    istnieje coś takiego jak pw

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry dziewczyny albo ja albo ona

    Wszystkiego Dobrego ,Może Jeszcze Kiedyś Tu wpadnę <3

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Pozwol, ze sie nie zgodze. Co to za znajomosc jezyka, jesli napisanie podania do urzedu o anulowanie mandatu moze byc problemem nie do rozwiazania?

    A czy Angole sa az tak nietolerancyjni ( nieogarnieci? ), zeby nie mogli zrozumiec osoby mowiacej z innym akcentem? Blogoslawiona w takim razie Norwegia, gdzie tubylcy ciesza sie, kiedy obcokrajowiec mowi/ probuje mowic w ich jezyku. I staraja sie zrozumiec, pomoc, poprawic bledy. A gdzie miejsce dla dialetow? Tez sie nawzajem nie rozumieja? ;)

    niektórzy Polacy też mają problemy z pisaniem podań...czy znaczy że języka nie potrafią?
    myśle że angielski jest specyficzny jeżeli chodzi o charakter, melodie, akcent itd, być może duża rolę odgrywa budowa krtani? tego niewiem
    Angole są bardzo tolerancyjni co nie oznacza że sobie radzą z odbiorem co poniektórych akcentów..co ciekawsze my sobie (wschodnioeuropejczycy radzimy lepiej) moja szefowa angielka nieraz mnie prosiła żeby jej pzretłumaczyć z angielskiego na angielski o czym mówią hinduscy akwizytorzy który nas nachodzili...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis w ogole jest Miedzynarodowy Dzien Jezyka Ojczystego, wiec dyskusja jak najbardziej na czasie :)

    EwaT, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samiro edytowałam, żeby nie było że jestem złośliwa

‹‹ 2495 2496 2497 2498 2499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ