Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    tylko wielkość nosa
    słyszałam że jak duży nos to duży ;-)

    no i tez tak kiedys myslalam i sie baaaardzo zawiodlam hahaha

    Reni, Mango, Alis lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleczko pszczele przyszlo! :D
    Przyslali w ciagu 24h opatulone termicznie :)
    Zaraz sobie zapodam z ciekawosci :) niby pisza zeby na czczo rano, ale co tam, jade z koksem :)

    Panda, paszczakin, nick nieaktualny, Niuta, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ale produkujecie..

    własnie wsunęłam kilka plastrów świeżej cielęciny na cebulce usmazonej
    oczywiście dla Tomaszka :) :) :)
    a teraz zrobie soku z marchwi, mniam

    podobno marzec ma być bajkowy jezeli chodzi o pogodę, jak fajnie!



    Ewka jeszcze powiedz ze to gdzies na wsi ta cielencinke dostalas i juz mnie skreci ja uwielbiam takie zarelko mniam

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    no i tez tak kiedys myslalam i sie baaaardzo zawiodlam hahaha
    no i wlasnie dlatego trzeba to ZAWSZE weryfikowac empirycznie ;)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    Ewka jeszcze powiedz ze to gdzies na wsi ta cielencinke dostalas i juz mnie skreci ja uwielbiam takie zarelko mniam

    mama zamówiła u rzeżnika :) pycha była

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no i wlasnie dlatego trzeba to ZAWSZE weryfikowac empirycznie ;)

    ja weryfikowałam całe życie i nic mi z tego nie przyszło
    jak trafiłam na mojego M to się zakochałam tak że mi wszystko jedno było jakiego ma( jeszcze wtedy nie wiedziałam)

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    mama zamówiła u rzeżnika :) pycha była


    Zazdraszczam ;)

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no i wlasnie dlatego trzeba to ZAWSZE weryfikowac empirycznie ;)


    mi tu bardzie pasuje emipiryzm genetyczny ze tak sie wymadrze hahaha

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ja weryfikowałam całe życie i nic mi z tego nie przyszło
    jak trafiłam na mojego M to się zakochałam tak że mi wszystko jedno było jakiego ma( jeszcze wtedy nie wiedziałam)
    chodzilo mi o to, ze predzej czy pozniej sie weryfikuje, niezaleznie od stanu zakochania :) a potem albo sie bierze albo nie ;)

    c

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wez Renka! Normalnie serce mi na chwile stanelo!
    Ha normalnie mi też oj umie nasza Reni budować napiecie hihihi

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    chodzilo mi o to, ze predzej czy pozniej sie weryfikuje, niezaleznie od stanu zakochania :) a potem albo sie bierze albo nie ;)

    c


    ej czasami tez sie wryfikuje nie myslac wcale o zakochaniu ;)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    mi tu bardzie pasuje emipiryzm genetyczny ze tak sie wymadrze hahaha
    albo sensualizm, zeby bylo jeszcze bardziej skrajnie ;)

    Panda lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    ej czasami tez sie wryfikuje nie myslac wcale o zakochaniu ;)
    nie da sie ukryc :) a kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem :P ;)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie da sie ukryc :) a kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem :P ;)


    nie przycisne lubie bo wyjdzie ze kamieniami rzucam ;)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    nie przycisne lubie bo wyjdzie ze kamieniami rzucam ;)
    i tak nikt nie uwierzy :P ;)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    i tak nikt nie uwierzy :P ;)


    a co, ze po oczach widac ;)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlam to mleczko, rzweczywiscie nie jest pyszne, takie kwaskowate- tak jak pisza :)ciekawe czy reszta cech bedzie sie zgadzac :)

    Mango, Niuta, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    bolą mnie jajniki :-/ ta ciąża mnie wykończy ;-)

    Dałam się nabrać :)

    ale może faktycznie wykraczesz :)

    Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    A co do wypowiedzi dojrzałej. Generalnie nie podoba mi się obarczanie winą jednego z partnerów o niepłodność, nawet gdy z medycznego punktu widzenia jest to ewidentne. Jak by się czuła, gdyby problem był po jej stronie?

    W ogóle obarczanie kogoś winą za chorobę bliskiego jest mocno nie fair. Tym bardziej, ze do choroby doszło bez winy teściowej - kiedyś po prostu nie było szczepień i dzieciaki na tą świnkę powszechnie chorowały.

    A powikłania zawsze się zdarzają.

    Pytanie, czy mąż powiedział to przed ślubem? Jeżeli tak to tym bardziej nie powinno się mieć pretensji.

    Ja też nie byłam całkiem zdrowa - np. wiedziałam, że jak urodzę to tylko cesarką. Byłoby mi ogromnie przykro, gdyby ktoś bliski robił mi z tego zarzut. ALbo, że nie mogę mieć 5-tki dzieci.

    mysza1975, nick nieaktualny, Alis, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Zjadlam to mleczko, rzweczywiscie nie jest pyszne, takie kwaskowate- tak jak pisza :)ciekawe czy reszta cech bedzie sie zgadzac :)

    No to pochwal się co to za marka / firma / model!
    Tez chcę takie opakowane termicznie ;-)

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
‹‹ 2528 2529 2530 2531 2532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ