Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a tak na marginesie.. tak bez usg.. to kiedy lekarz zobaczy ciążę przy badaniu przez wziernik?

    Chyba nigdy, tak gleboko to nawet oni sie nie zaglebiaja ;)
    Ale sa skubani tacy sprytni, ze po rozpulchnienu szyjki to nawet powiedza, w ktorym tygodniu jestes :)

    nick nieaktualny, Reni, Viola, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie wiem jak Twoja ale moja śmieszna nie zwyczajna przyjmować takich gabarytów
    moja jak narazie tez nie, ale kto wie co bedzie po porodzie ;)
    gdybys poszla do tego co Ci cytologie pobieral, to podejrzewam ze nia ma duzego lba...mozdzek malutki to i pewnie czaszka podobnie niewielka ;)

    Reni, Viola, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z takimi pomyslami to powinnyscie komedie romantyczne ku pokrzepieniu serc niewiescich pisac :-D . Ubawilam sie setnie. A obrazek Reni bombowy :-D

    Reni, Viola, AsiaPoli, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skąd się biorą dzieci ;-) https://www.facebook.com/PrzerwaNaReklame/photos/a.421112924674.195749.164564839674/10152199206629675/?type=1&theater

    a Wy mi kity o seksie wciskacie ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Viola, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    skąd się biorą dzieci ;-) https://www.facebook.com/PrzerwaNaReklame/photos/a.421112924674.195749.164564839674/10152199206629675/?type=1&theater

    a Wy mi kity o seksie wciskacie ;-)

    Bo wszystko o roli seksu w prokreacji to faceci wymyslili! Zeby moc sobie czesto bzykac. A my ich jeszcze o to prosimy! ;) :P

    Reni, nick nieaktualny, Viola, Bursztyn, Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bo wszystko o roli seksu w prokreacji to faceci wymyslili! Zeby moc sobie czesto bzykac. A my ich jeszcze o to prosimy! ;) :P

    no własnie...a oni bzykaja najlepiej kiedy sie im zabrania

    pieke sobie placki ziemniaczane ze śmietaną :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie akcja Paczek 2014 zakonczona! Powiem nieskromnie, ze chyba sukcesem ;) Nadziewanie okazalo sie najgorsze, wykorzystalam do tego celu kaniule od masci i woreczek foliowy. Wyszlo 18 paczkow z dzemem malinowym, wciagam wlasnie pierwszy ( jako krolik doswiadczalny ) i sa mega kaloryczne!! Po 3 watroba do wymiany ;) Ale podobno paczki mozna mrozic, wiec w trosce o zdrowie rodziny pewnie zamroze polowe ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)
    Ja pierwszy dzień w pracy - młyn taki, że szok....ale czuję się dużo lepiej.
    Plamienie się znów pojawiło - na szczęście brązowo- beżowe. Latam i co chwilę sprawdzam.
    Wczoraj zmartwiłam się trochę wymiarami dzieciątka. Naniosłam 3,90 cm wymiar na wykres i wyszło mi pod kreską. Czyli jakby za mały na 10+6. A lekarka mówiła, że jest ok - i że aparat USG pokazał normę na ten właśnie dzień. Wiecznie coś musi niepokoić....

    Anna Maria trzymam za Ciebie kciuki mocno - oby wszystko wyszło dobrze.

    Reni - ja też po cytologii plamiłam i krwawiłam 2 dni - jak normalna @. TO nie tylko wynika z niedelikatności lekarza, ale też z tego, że teraz pobiera się wymaz taką jakby spiralką - jak do tuszu do rzęs i ona często podrażnia szyjkę..

    Reni, gosia7122, nick nieaktualny, grosza, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pączkowo dopiero jutro - żeby zjeść dokładnie wtedy, kiedy trzeba...:) jeszcze takie ciepłe - prosto po upieczeniu. Zrobimy tradycyjne - z różą i lukrem- pieczone na smalcu.....:)

    nick nieaktualny, EwaT, efcia, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    booooosze a ja kupiłam faworki wczoraj i wczoraj je zeżarłam bo mi się dni pomyliły
    ;-)
    Bozia3 wrote:
    A ja pączkowo dopiero jutro - żeby zjeść dokładnie wtedy, kiedy trzeba...:) jeszcze takie ciepłe - prosto po upieczeniu. Zrobimy tradycyjne - z różą i lukrem- pieczone na smalcu.....:)

    nick nieaktualny, Niuta, efcia, Myszonek, nick nieaktualny, Simba, Aisab, malgos741, Mango, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    booooosze a ja kupiłam faworki wczoraj i wczoraj je zeżarłam bo mi się dni pomyliły
    ;-)
    taa pomyliły się...

    Reni, Simba, wenus, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG, dostalam wyniki PAPP-A.
    No i nie moge znalesc wynikow dla 41 lat, napisali w szpitalu, ze bardzo male ryzyko. Przeziernosc karkowa byla 1,3. Kosc nosowa i zastawka na miejscu - to wiedzialam juz wczesnej.
    A wyniki:
    Trisomia 21 - 1: 1118
    Trisomia 18 - 1: 2770
    Trisomia 13 - 1: 8680

    Czy to faktycznie niskie wyniki? Bo zaraz zejde na serce...

    grosza lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez kitu.. newsmilelyt6.gif a dzisiaj rano szłam zdziwiona do pracy, że nie ma kolejek po pączki
    Bozia3 wrote:
    taa pomyliły się...

    efcia, Myszonek, Bursztyn, Simba, grosza, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    OMG, dostalam wyniki PAPP-A.
    No i nie moge znalesc wynikow dla 41 lat, napisali w szpitalu, ze bardzo male ryzyko. Przeziernosc karkowa byla 1,3. Kosc nosowa i zastawka na miejscu - to wiedzialam juz wczesnej.
    A wyniki:
    Trisomia 21 - 1: 1118
    Trisomia 18 - 1: 2770
    Trisomia 13 - 1: 8680

    Czy to faktycznie niskie wyniki? Bo zaraz zejde na serce...
    super wyniczki

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane to wy nie wiecie ze pączki w TŁUSTY CZWARTEK nie maja kalorii i mozna jeść ile wlezie ;D

    Myszonek, Bursztyn, Simba, grosza, angela, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    kochane to wy nie wiecie ze pączki w TŁUSTY CZWARTEK nie maja kalorii i mozna jeść ile wlezie ;D

    podobno tylko w cycki idą

    Myszonek, efcia, Bursztyn, Simba, Aisab, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    OMG, dostalam wyniki PAPP-A.
    No i nie moge znalesc wynikow dla 41 lat, napisali w szpitalu, ze bardzo male ryzyko. Przeziernosc karkowa byla 1,3. Kosc nosowa i zastawka na miejscu - to wiedzialam juz wczesnej.
    A wyniki:
    Trisomia 21 - 1: 1118
    Trisomia 18 - 1: 2770
    Trisomia 13 - 1: 8680

    Czy to faktycznie niskie wyniki? Bo zaraz zejde na serce...

    dobre, nie martw sie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A ja pączkowo dopiero jutro - żeby zjeść dokładnie wtedy, kiedy trzeba...:) jeszcze takie ciepłe - prosto po upieczeniu. Zrobimy tradycyjne - z różą i lukrem- pieczone na smalcu.....:)

    Ja zrobilam dzis, bo to pierwsze w zyciu i co by bylo, jakby jutro nie wyszly? ;) A jutro zrobie jeszcze faworki i spodnie ciazowe z pasem na brzuchu beda jak znalazl :D

    Myszonek, EwaT, Nati74, nick nieaktualny, Bozia3, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie Polarek sie podziewa?

    Simba lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A ja pączkowo dopiero jutro - żeby zjeść dokładnie wtedy, kiedy trzeba...:) jeszcze takie ciepłe - prosto po upieczeniu. Zrobimy tradycyjne - z różą i lukrem- pieczone na smalcu.....:)
    to takie jakie lubie najbardziej, z roza :) pyszne!!!
    P.S dobrze chyba ze wrocilas do zywych czyt. do pracy i mam nadzieje ze to resztki tego krwiaka znikaja. A propos: jak wstawilas wymiary dziecka i do jakiego wykresu?

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 2537 2538 2539 2540 2541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ