Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek, to bardzo dobre wyniki, one uwzgledniaja juz Twoj wiek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 26 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    taa pomyliły się...
    a ja mialam dzis wielkie plany smazenia faworkow..ale taka styrana wrocilam z pracy ze szok,kregoslup mi zaraz peknie,i mam wszystko gdzies,mam nadzieje ze jutro w ktoryms z polskich sklepow chociaz paczki dostane ...:/

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Super wiesci! A czy to usg w zwiazku z PAPP-A? Nie robisz badan z krwi?
    Idziemy z ciaza prawie leb w leb, pokazalo usg przyblizony termin porodu?
    W klinice w której byłam lekarz mi powiedział że test pappa robią jak żle usg wychodzi.W moim wieku i tak wszystko by było zawyżone ale jeszcze skonsultuje to z moją lekarką prowadzącą.Termin według usg na 28 sierpnia.

    nick nieaktualny, grosza, Iwone, Żanet lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    OMG,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:56

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    W klinice w której byłam lekarz mi powiedział że test pappa robią jak żle usg wychodzi.W moim wieku i tak wszystko by było zawyżone ale jeszcze skonsultuje to z moją lekarką prowadzącą.Termin według usg na 28 sierpnia.

    Ja mam tez na 28 sierpnia! :) Bedziemy sie byc moze laczyc w bolach ;) :D

    nick nieaktualny, grosza, gosia7122, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja mam tez na 28 sierpnia! :) Bedziemy sie byc moze laczyc w bolach ;) :D

    Co tu dużo mówić - zazdroszczę Wam .. ale tak pozytywnie, że ja też bym chciała

    nick nieaktualny, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dobra pomyliły ha
    szkoda że ja na to też nie wpadłam :)
    Reni wrote:
    booooosze a ja kupiłam faworki wczoraj i wczoraj je zeżarłam bo mi się dni pomyliły
    ;-)

    nick nieaktualny, Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    uwielbiam z różą i adwokatem mniam

    Bursztyn wrote:
    to takie jakie lubie najbardziej, z roza :) pyszne!!!
    P.S dobrze chyba ze wrocilas do zywych czyt. do pracy i mam nadzieje ze to resztki tego krwiaka znikaja. A propos: jak wstawilas wymiary dziecka i do jakiego wykresu?

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki ja jutro o 7 ląduję w szpitalu na histeroskopię :)
    proszę o kciuki :)

    Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Aisab, Nati74, Iwone, gosia7122, nick nieaktualny, malgos741, angela, nick nieaktualny, caffe, Reni, Panda, nick nieaktualny, sjoanka, Mango, Viv78, megan8, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    pikne k... pikne
    :) :) :) :)
    Reni wrote:
    myślisz?
    3362542w8d58jdj02.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam stresa przed jutrzejszym usg.
    Mam nadzieję, że będzie już słychać serduszko i że to mnie uspokoi choć na chwilę.
    Ktoś kto wymyślił, że ciąża jest radosnym czasem oczekiwania na dziecko chyba nigdy w niej nie był.

    EwaT, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Nati74, Aisab, gosia7122, Iwone, Bozia3, malgos741, angela, Niuta, nick nieaktualny, sjoanka, grosza, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Mam stresa przed jutrzejszym usg.
    Mam nadzieję, że będzie już słychać serduszko i że to mnie uspokoi choć na chwilę.
    Ktoś kto wymyślił, że ciąża jest radosnym czasem oczekiwania na dziecko chyba nigdy w niej nie był.

    napewno usłyszysz :)
    jak tam Twój narzeczony? jakas poprawa?

    Alis lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    a ja mialam dzis wielkie plany smazenia faworkow..ale taka styrana wrocilam z pracy ze szok,kregoslup mi zaraz peknie,i mam wszystko gdzies,mam nadzieje ze jutro w ktoryms z polskich sklepow chociaz paczki dostane ...:/
    W Stokrotce powinni miec na Bearwood

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Laseczki ja jutro o 7 ląduję w szpitalu na histeroskopię :)
    proszę o kciuki :)
    mowisz i masz :) juz zacisniete

    grosza lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Laseczki ja jutro o 7 ląduję w szpitalu na histeroskopię :)
    proszę o kciuki :)
    Kciuki zaciśnięte :) Wszystko pójdzie gładko :)

    Mysza - napisz koniecznie po wizycie :) Wszystko będzie dobrze i mam nadzieję, że usłyszysz swojego Bąbla :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 19:28

    grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Mam stresa przed jutrzejszym usg.
    Mam nadzieję, że będzie już słychać serduszko i że to mnie uspokoi choć na chwilę.
    Ktoś kto wymyślił, że ciąża jest radosnym czasem oczekiwania na dziecko chyba nigdy w niej nie był.
    za Ciebie rowniez kciuki w akcji

    grosza lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza i grosza - kciuki!

    Powoli wracam do życia i jedzenia. Robię casting na nowego ginekologa :) Umówiłam się na piątek z jednym ginekologiem a na wtorek z drugim. Mam nadzieję, że się dowiem w piątek, że z młodym wszystko ok i mu jelitówka nie zaszkodziła. Niby nie powinna, ale wiecie jak to jest. I może się dowiem, jaka płeć.

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Mam stresa przed jutrzejszym usg.
    Mam nadzieję, że będzie już słychać serduszko i że to mnie uspokoi choć na chwilę.
    Ktoś kto wymyślił, że ciąża jest radosnym czasem oczekiwania na dziecko chyba nigdy w niej nie był.

    powodzenia,
    daj znać,

    ja idę dopiero po 12. Normalnie mam deja vu, nawet lekarz jest w tym samym czasie na urlopie :(

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie Polarmiś??????????????????????????????????????????

    grosza lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku na belli są różne wykresy - dziecka też https://bellybestfriend.pl/

    FZuMp1.png

‹‹ 2538 2539 2540 2541 2542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ