Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    wiesz pusurek, w Polce jest wieksza swiadomosc, bo jak czlowiek jest skazamy na czekanie sto lat do NFZ-owego specjalisty, to sobie sam odpowiedz znajdzie..

    a Ty nie wierzysz pani, jak mowi, ze dobra.. jak dobra, to dobra, co schodzisz na serce.. ;)

    Juz mi tu tacy mowili, ze dobrze, a d... byla, a nie dobrze ;) Tak samo z zolnierzykami mojego, ze dobra jakosc i fajnie jest, a bez koksu sie nie obylo ;)

    Ja tam pania wole sprawdzic u wujka googla ;) Double checking, rozumisz? ;)

    paszczakin, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dzieci.pl/kat,1033565,title,Milosc-od-pierwszych-chwil,vid,16434468,video.html?smgputicaid=612478

    Chciałabym to przeżyć jeszcze raz :) i Wam Wszystkim tego życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 15:54

    nick nieaktualny, Niuta lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczakin - wyglada na proste do zrobienia. Jak ma sie wszystko dociete oczywiscie.
    A teraz bedziesz lustro- sloneczko tworzyc?

    Pusurku - no przeciez ci od razu powiedziala ze dobre. Co sie bylo denerwowac. ;) Oj wychodzi polka z ciebie! ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:

    Pusurku - no przeciez ci od razu powiedziala ze dobre. Co sie bylo denerwowac. ;) Oj wychodzi polka z ciebie! ;)

    A tak mi sie tu w glowie porobilo ostatnio. To chyba trauma po tym, jak lekarz chcial mi leczyc krew w moczu sokiem pomaranczowym, wiedzac, ze jestem w ciazy...
    A z Polki jestem dumna! :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone - piekne!

    Iwone lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    lekarz chcial mi leczyc krew w moczu sokiem pomaranczowym, wiedzac, ze jestem w ciazy...

    Co???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Co???

    Ano, byla taka sytuacja... Zaraz po tym zmienilam lekarza i teraz jestem zadowolona. A tu taki kraj, lekarz jest wazniejszy niz sam krol, lekarz wie najlepiej i z lekarzem sie nie dyskutuje. Pytac tez nie wypada. Norwegowie scisle stosuja sie do zalecen lekarkich, bo tez niewielka wiedze maja na tematy medyczne. Ja wiem, ze w Polsce jest dokladnie odwrotnie, kazdy Polak to specjalista II stopnia. Ale ja zdecydowanie bardziej cenie sobie uswiadomienie w roznych dziedzinach zycia niz jego brak... ;)

    nick nieaktualny, ania.g, sjoanka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    http://dzieci.pl/kat,1033565,title,Milosc-od-pierwszych-chwil,vid,16434468,video.html?smgputicaid=612478

    Chciałabym to przeżyć jeszcze raz :) i Wam Wszystkim tego życzę :)

    Dziwnie wyglada ta gadajaca glowa mamy ;), ale dzieciatko cudne :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Mam super negatywne wyniki tamponow - chyba po Polsku to sa wymazy - na chlamydie i inne bakterie!
    Maz mi odebral!
    Jak to dobrze!

    Bozia3, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Niuta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozbyłam się rudego koloru włosów huraaa!!!!! Kupiłam w aptece farbę Biokap ciemny brąz. Wyszedł piękny kolor, taka ciemna czekolada. Włosy błyszczą i są miękkie w dotyku. Farba miała przyjemny ziołowy zapach.

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Niuta, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku - wiem i zgadzam sie z toba!

    Ja wiedzialam lepiej w ktorym dniu cyklu trzeba badac hormony niz moja ginekolog.

    Teraz poszlismy z mezem do kliniki leczenia nieplodnosci i jak widac od razu badania do zrobienia i bardziej profesjonalne podejscie do sprawy.

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Dziewczyny!
    Mam super negatywne wyniki tamponow - chyba po Polsku to sa wymazy - na chlamydie i inne bakterie!
    Maz mi odebral!
    Jak to dobrze!
    super negatywne wyniki tamponów - czytam i myślę sobie - no tego tu jeszcze nie przerabiałyśmy, ale człowiek się całe życie uczy...:)

    paszczakin, Nati74, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czasami mam trudnosc z polskimi nazwami. W wikipedii nie znalazlam. ;)

    To chyba byl wymaz - musialam sie rozkraczyc na fotelu ginekologicznym i mila pani mi pogrzebala patyczkami glebiej i plyciej w wiadomym miejscu.
    I tyle.

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Bo czasami mam trudnosc z polskimi nazwami. W wikipedii nie znalazlam. ;)

    To chyba byl wymaz - musialam sie rozkraczyc na fotelu ginekologicznym i mila pani mi pogrzebala patyczkami glebiej i plyciej w wiadomym miejscu.
    I tyle.
    No wymaz, wymaz :) Dobrze, że nic Ci nie wkładała na dłużej - bo miałybyśmy jednak problem z interpretacją...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 16:28

    Bursztyn, Simba, nick nieaktualny, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest dla ludzi!
    Czasami sie zastanawiam np jak robia to lesbijki. ;)
    Ups - kobiety kochajace inaczej.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczakin- no z tych patyczkow co mialas zrobic stolek

    O takie http://rokoko.squarespace.com/strona-gwna/jak-zrobi-lustro-soce.html

    http://speckled-fawn.blogspot.it/2012_07_01_archive.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 16:48

  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki
    straszny mam dzisiaj dzien,od rana wymioty i mdlosci,glowa peka,poszlam do pracy ale odeslano mnie do domu,kupilam test po drodze,ale niestety jedna kreska,a juz mialam nadzieje,bo moja miesiaczka byla bardzo dziwna,niewiem co jest grane moze jakis wirus,a moze przez tabletki przeciwbolowe ktore wczoraj bralam na kregoslup,dosc silne,a moze jeszcze za szybko bylo na test?3 tyg po ostatniej oserduszkowanej owulacji??
    pozdrowki

    grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Bo czasami mam trudnosc z polskimi nazwami. W wikipedii nie znalazlam. ;)

    To chyba byl wymaz - musialam sie rozkraczyc na fotelu ginekologicznym i mila pani mi pogrzebala patyczkami glebiej i plyciej w wiadomym miejscu.
    I tyle.

    Fantastyczny, bogaty, wyrazny opis ;) :P Chrzanic wikipedie, wiemy o co chodzi! ;) :D

    sjoanka lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 lutego 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Wszystko jest dla ludzi!
    Czasami sie zastanawiam np jak robia to lesbijki. ;)
    Ups - kobiety kochajace inaczej.
    no jakto jak? normalnie :)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am nadzieję, że szybko się odezwą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 20:56

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Iwone, grosza, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2544 2545 2546 2547 2548 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ