Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT zaszlas w ciąże to się z tego ciesz! a nie zawsze komentujesz pogardliwie lepiej bądź bardziej pokorna bo los szybko może sprowadzić Cię na ziemię...

    nick nieaktualny, wenus, Reni, anna maria, Kate 75, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Tak jak myslalam @ przyszla, zaczelam wlasnie nowy cykl. Zauwazylam, ze moje ostatnie 2 cykle mialy bardzo krotka faze lutelana, 10 dni. Nie jest najlepiej. Chyba popracuje troche nad relaksacja bo spieta jestem jako cholera.

    Bursztyn,
    Będzie dobrze, zrelaksujesz się, trochę podleczysz i zrobicie Waszego Natanka :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    EwaT zaszlas w ciąże to się z tego ciesz! a nie zawsze komentujesz pogardliwie lepiej bądź bardziej pokorna bo los szybko może sprowadzić Cię na ziemię...

    nie mów mi z czego sie mam cieszyc ok?
    uważam że taki strach przed własnym cieniem tylko niekorzyści przynosi
    zwłaszcza przy staraniach

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    co czytam to wiecznie sie czegoś boisz
    wez sie ogarnij, chcesz żeby dziecko miało taka bojącą matke?
    Oj Ewus tak czekalam kiedy sie do mnie przyczepisz:}Ale szkoda twojego czasu i zajmij sie lepiej soba.A tak na marginesie to wolalabym bojaca matke niz taką zimną i jadowitą.
    To tyle w temacie i skoro nie mialas nic sensownego do powiedzenia,to czas najwyzszy samej sie ogarnać i nie potrzebnie glosu nie zabierac.POZDRAWIAM.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Oj Ewus tak czekalam kiedy sie do mnie przyczepisz:}Ale szkoda twojego czasu i zajmij sie lepiej soba.A tak na marginesie to wolalabym bojaca matke niz taką zimną i jadowitą.
    To tyle w temacie i skoro nie mialas nic sensownego do powiedzenia,to czas najwyzszy samej sie ogarnać i nie potrzebnie glosu nie zabierac.POZDRAWIAM.

    ja sie nie czepiam
    moja rada jest najlepsza jaka mogłas dostac, może kiedys docenisz
    wez się w garść! pokorni nie zdobywaja świata jak widzisz
    co najwyżej sa aktywni w kólkach różancowych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 21:54

    wenus lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn głowa do góry zaczyna się nowy cykl i nowe starania a co do imienia dla synka to jest piękne wiem bo mój najmłodszy to Natanek:-D

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, anna maria, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokorne ciele dwie matki ssie...

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    Pokorne ciele dwie matki ssie...

    wszystko?

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    Bursztyn głowa do góry zaczyna się nowy cykl i nowe starania a co do imienia dla synka to jest piękne wiem bo mój najmłodszy to Natanek:-D
    Natanek to taka wersja robocza, ale brana pod uwage wsrod innych imion :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanet wrote:
    Bursztyn,
    Będzie dobrze, zrelaksujesz się, trochę podleczysz i zrobicie Waszego Natanka :)
    oby oby

    Żanet lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam, ze zrobie mezowi prezent na urodziny w przyszlym tygodniu, no ale niestety nie udalo sie. Trzeba bedzie w takim razie cos kupic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:04

    Simba, Żanet, nick nieaktualny, sjoanka lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Tak jak myslalam @ przyszla, zaczelam wlasnie nowy cykl. Zauwazylam, ze moje ostatnie 2 cykle mialy bardzo krotka faze lutelana, 10 dni. Nie jest najlepiej. Chyba popracuje troche nad relaksacja bo spieta jestem jako cholera.

    To nieładnie ze strony @ - tak sie wpraszac na chama.
    Grunt ze masz jakies wnioski i do fazy i relaksacji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:06

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku a dla dziewczynki jakieś awaryjne jest?

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    oby oby

    wyluzuj
    dzidzia przyjdzie w momencie kiedy bedziesz sie tego najmniej spodziewać,zobaczysz..

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    Bursztynku a dla dziewczynki jakieś awaryjne jest?

    Tak, juz od dawna - Soplica :)

    Bursztyn, Żanet lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To nieładnie ze strony @ - tak sie wpraszac na chama.
    Grunt ze masz jakies wnioski i do fazy i relaksacji ;)
    (w)nioski- brzmi jak nowa rasa kur.... ;

    Simba, Żanet lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ja sie nie czepiam
    moja rada jest najlepsza jaka mogłas dostac, może kiedys docenisz
    wez się w garść! pokorni nie zdobywaja świata jak widzisz
    co najwyżej sa aktywni w kólkach różancowych
    Pewnie masz racje,tyle ze to nie zawsze takie proste.Kiedys byłam taka nie pokorna,ale choroba mnie trochę zmieniła.Bardzo chciałabym sie niczego nie bać i cieszyć sie z każdej pierdoły,Nie masz pojęcia jak mi z tym zle i każdego dnia próbuje z tym wygrać,lecz nie zawsze mi sie to udaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:14

    nick nieaktualny, anna maria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    Bursztynku a dla dziewczynki jakieś awaryjne jest?
    no wlasnie nie ma,bo jestem bardzo nastawiona na chlopaka, ale pewnie trzeba bedzie zmienic nastawienie

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wyluzuj
    dzidzia przyjdzie w momencie kiedy bedziesz sie tego najmniej spodziewać,zobaczysz..
    na emeryturze? ;)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tak, juz od dawna - Soplica :)
    prawda :)
    albo Bozia ;)

    Simba, Bozia3 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 2601 2602 2603 2604 2605 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ