Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja zażywałam 4 czy 5 cykli. Gdybym nie wiedziała, że zażywam, to bym się w życiu nie domyśliła...:). A w histerii widzi się wszystkie objawy....
    Czekałam, aż właśnie wypowiedzą się dziewczyny, które brały clo przez kilka cykli.

    Wahania ciśnienia zdarzają się z różnych powodów i jesli to nie są objawy chorobowe bądź jakieś inne nasilone w czasie, to nie jest to nic groźnego. W sytuacjach stresowych ciśnienie niestety skacze...

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam na wizycie podwyższone tętno, ale lekarza mi je zmierzył po tym, jak namachałam się, żeby się ubrać po badaniu :P
    Chociaz u mnie to efekt słabszych wyników krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 21:33

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Czekałam, aż właśnie wypowiedzą się dziewczyny, które brały clo przez kilka cykli.

    Wahania ciśnienia zdarzają się z różnych powodów i jesli to nie są objawy chorobowe bądź jakieś inne nasilone w czasie, to nie jest to nic groźnego. W sytuacjach stresowych ciśnienie niestety skacze...
    Moja kumpela panicznie boi się lekarzy - nie wiedzieć czemu....I to naprawdę był wielki problem w ciąży. Nie byli w stanie zmierzyć jej ciśnienia, bo waliło jej na maksa jak tylko zbliżał się do niej lekarz ze sprzętem....To też nerwicowe i można w sobie wiele rzeczy wywołać...

    grosza lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Moja kumpela panicznie boi się lekarzy - nie wiedzieć czemu....I to naprawdę był wielki problem w ciąży. Nie byli w stanie zmierzyć jej ciśnienia, bo waliło jej na maksa jak tylko zbliżał się do niej lekarz ze sprzętem....To też nerwicowe i można w sobie wiele rzeczy wywołać...
    No ale moze ten lekarz miał duży sprzęt...

    Simba, mysza1975, Viv78, Bursztyn, moremi, Myszonek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    To współczuję. A do tego dochodzą w ogóle trudności z oddychaniem w związku z uciskiem brzucha.
    Ja myślałam, że się wykończę w sobotę i niedziele. Alergikiem nie jestem ale też o tym pomyślałam. Miałam tak podrażnioną śluzówkę nosa, że wszystkie zapachy mnie wkurzały, bo aż bolało.
    może by Wam choć troszkę pomógł "Prenalen katar" - to środek na zakatarzony nos w sprayu dla kobiet w ciąży....

    Żanet lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No ale moze ten lekarz miał duży sprzęt...
    Boże....taka stara, a tylko jedno w głowie...:)

    caffe, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    może by Wam choć troszkę pomógł "Prenalen katar" - to środek na zakatarzony nos w sprayu dla kobiet w ciąży....
    Nic nie pomagało. We czwartek to jeszcze był katar można powiedzieć. Ale potem to ewidentnie zatoki, bo jak nawet nie mam co smarkać. Brałam acatar fast, to woda morska, ale o dupę obić. No i w końcu psiknęłam normalnym acatarem. W sobotę nic nie działało, więc dałam sobie spokój. W niedzielę pomógł spacer. Nie jest nadal idealnie, ale da się jakoś żyć. Nic już nie biorę na ten moment.

    Żanet lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Boże....taka stara, a tylko jedno w głowie...:)
    Ja z małych rzeczy to tylko telefony komórkowe lubię, ale nie wiem czasem czy gigantycznego sprzętu bym się sama nie przestraszyła ;) :P

    Bozia3, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja z małych rzeczy to tylko telefony komórkowe lubię, ale nie wiem czasem czy gigantycznego sprzętu bym się sama nie przestraszyła ;) :P
    to może stąd to podwyższone tętno na ostatniej wizycie...jak się już namachałaś przed ubieraniem...;)

    caffe lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    to może stąd to podwyższone tętno na ostatniej wizycie...jak się już namachałaś przed ubieraniem...;)
    Eeee tam. Teraz na badaniu to tylko mizianie jest, nie to co badanie tym, jak mu tam, wziernikiem.... :P

    Bozia3, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    może by Wam choć troszkę pomógł "Prenalen katar" - to środek na zakatarzony nos w sprayu dla kobiet w ciąży....

    nie ma szans z łagodnymi środkami
    tylko coś co zawiera xylometazoline lub oxymetazolin

    caffe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też panuje katar mały ma gila po pas czeka mnie ciężka nocka ja wcale nie oddycham więc i tak spać będzie ciężko. Moje 2 suczki też składają spóźnione życzenia Leonowi;-)

    Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie
    Dziś jadę do MOJEJ GIN - wreszcie ;-), zobaczymy czy potwierdzi dziewczynkę
    Aga wszystko w porządku?

    caffe, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie ma szans z łagodnymi środkami
    tylko coś co zawiera xylometazoline lub oxymetazolin

    Cytujac klasyka: jestes tym co wciagasz ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, Reni, Lucky, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Cytujac klasyka: jestes tym co wciagasz ;)

    niestety, ale nie mam innych opcji
    moge sie ewentualnie udusić

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    może by Wam choć troszkę pomógł "Prenalen katar" - to środek na zakatarzony nos w sprayu dla kobiet w ciąży....


    Mnie niestety nie pomógł, trochę lepiej działa salorin, fizjologiczny roztwór soli emskiej do przepłukiwania zatok.

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanet wrote:
    Bursztyn,

    Uściski łap od mojego Palucha :)Specjalnie przebrał się na imprezę:)

    Mój M tez młodszy, wprawdzie niewiele bo 3 lata, ale oni i tak statystycznie żyją krócej - więc celowałam w młodszego ;)
    super :) peruka wymiata :)
    Dzieki :)

    Żanet, Lucky lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    U mnie też panuje katar mały ma gila po pas czeka mnie ciężka nocka ja wcale nie oddycham więc i tak spać będzie ciężko. Moje 2 suczki też składają spóźnione życzenia Leonowi;-)
    Leon bardzo lubi kobiety :)

    Lucky, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Aga, jak wizyta? Dziewczynka potwierdzona? :)

    Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż się prosi, zeby zapytać.. "A czy mogłabyś nic nie zakraplać.. zrób nam przysługę" ;-)
    Simba wrote:
    Cytujac klasyka: jestes tym co wciagasz ;)

    Lucky, Simba, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 2608 2609 2610 2611 2612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ