35 +
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
właśnie spożywam miód .. więc i lalka mi nie potrzebna.. ja to jestem ekonomiczna
Pusurek wrote:Dzizas, nie pyskuje, kasy nie chce, kompa i ciuchow nie pozycza, sam miodPusurek, Andzia33 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Pusurek wrote:Na post afrykanski nigdy nie jest za pozno!
A lale kup sobie ze 2 przynajmniej, taka do cycka i taka co juz do szkoly chodzi tez
Pusurek, Reni, Bozia3 lubią tę wiadomość
-
Reni wrote:A moze bezpieczniej przy gotowaniu małą z dala od kuchni trzymać? Odwrocisz sie i zaczepisz nia o garnek
Jak jak się uda ewentualnie taki bujak fotelik kupię.. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, bo ja nie w temacie
Reni,
Bujak, leżaczek - genialne rozwiązania, miałam i mieć będęPusurek, Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnyBursztyn wrote:jakie do szkoly??? kupie 3 takie do cyca i zawsze beda z mamusia
A okres przedszkolny i wczesnoszkolny? Robienie sniadanka, worek na kapcie, plan lekcji i wywiadowki? Nie dasz chyba sobie tego odebrac? Musisz miec jeszcze jedna wieksza i juz!Andzia33 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Pusurek wrote:A okres przedszkolny i wczesnoszkolny? Robienie sniadanka, worek na kapcie, plan lekcji i wywiadowki? Nie dasz chyba sobie tego odebrac? Musisz miec jeszcze jedna wieksza i juz!
i na wakacje mozna wyjechac na pare tygodni...bez dzieci
Reni, Żanet, Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość
-
i ja chyba też jestem za.. nie musi być wibrujący
mam kontakt wzrokowy z malcem a z drugiej strony jest w bezpiecznej odległościŻanet wrote:Reni,
Bujak, leżaczek - genialne rozwiązania, miałam i mieć będęPusurek, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
sorry ale chyba zmieniam zdanie na temat karmienia piersią..
obrzydliwe.. i przyznam się szczerze, że drażni mnie widok wymiona wywalonego w miejscu publicznym np. w centrum handlowym.. bez urazy ale uważam, że mogłaby się kobieta zasłonić..
a gdzie ten bujaczek? bo na focie laska na poduszce ma 2 dzieci
Pusurek wrote:Taki bujaczek by sie przydal, gdyby owa pani miala jeszcze jedno, moglaby bujac noga
http://images33.fotosik.pl/58/3a29d286c2e280c3.jpgWiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 10:22
Andzia33 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyReni wrote:sorry ale chyba zmieniam zdanie na temat karmienia piersią..
obrzydliwe.. i przyznam się szczerze, że drażni mnie widok wymiona wywalonego w miejscu publicznym np. w centrum handlowym.. bez urazy ale uważam, że mogłaby się kobieta zasłonić..
-
Pusurek wrote:Ja nad tym nosidelkiem tez dlugo myslalam, tu ludzie sporo kupuja, bo to skandynawska firma, a potem sprzedaja prawie nie uzywane.
To co podobno jest minusem, to , ze u dolu jest za waskie, nozki dziecka nie sa fizjologicznie odwiedzione, co nie jest zdrowe dla stawow biodrowych. No i podobno szelki sa tak skonstruowane, ze wpijaja sie w plecy.
Ja przymierzalam takie bez obciazenia, wydawalo sie wygodnie, ale z dzieciatkiem 5 kg moglo byc inaczej. Ale odpuscilam ze wzglegu na te bioderka...
Widziałam właśnie w opiniach, że niektórzy narzekali, że nie wygodne. A w chustach ułożenie bioder jest prawidłowe? -
nick nieaktualnyAlis wrote:Widziałam właśnie w opiniach, że niektórzy narzekali, że nie wygodne. A w chustach ułożenie bioder jest prawidłowe?
Andzia33 lubi tę wiadomość