Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Simba, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <3 za całych sił.
    Sabina a co to za bakteria?
    Alis, jak się nazywają Twoje zastrzyki?
    A u mnie słoneczko po woli wychodzi. Zaraz jedziemy młodszą do babci odwieźć i zrobić zakupy.
    Miłego dnia.

    iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Alis, jak się nazywają Twoje zastrzyki?

    Fragmin 5 tysięcy.

    aY05p2.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Fragmin 5 tysięcy.
    Acha, ja mam clexane i 10 zastrzyków 140, na szczęście mam refundowane. Pani mi w aptece mówiła że teraz nie każda kobieta w ciąży z zespołem antyfosfolipidowym ma je refundowane. Paranoja jakaś.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Simba, trzymam kciuki za maluchy!

    Ja z innej beczki, wiem, ze tu sie pare ogrodniczek przewija ( np. Kate ) i macie pojecie o roznych ogrodowych sprawkach. Mam duzy trawnik ( z mchem gdzieniegdzie ), chce jego czesc zamienic na rabate i skalniak. Jak to zrobic? Normalnie lopata, wytrzasanie traw i uzupelnienie ziemia? Jaka ziemia jesli juz? I czy moze da sie inaczej ( latwiej ), bo kopac mi sie nie chce...
    Pomozcie!
    I milego dnia dla wszystkich ze slonecznej Norwegii. :)

    ania.g, Simba lubią tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba trzymam bardzo mocno <3

    Mega, Simba lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Cześć dziewczyny,

    dzisiaj z ranka pytanie z innej beczki. Macie jakieś sposoby na skurcze. Od powrotu ze szpitala budzą mnie w nocy skurcze lydek. Czytalam, zeby na to lykac magnez i lykam, ale nie pomaga.
    Potas - pij duzo soku pomidorowego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Fragmin 5 tysięcy.
    Bierzesz to co ja na rozrzedzenie krwi - po zabiehu u mnie i dostalam na recepte i zaplacilam grosze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba mocno wspieram , aby sie zagniezdzily dwa!

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Acha, ja mam clexane i 10 zastrzyków 140, na szczęście mam refundowane. Pani mi w aptece mówiła że teraz nie każda kobieta w ciąży z zespołem antyfosfolipidowym ma je refundowane. Paranoja jakaś.
    Ania.g czy masz stwierdzonych zespół antyfosfolipidowy? I czy to jest to samo co zakrzepica? Dzięki za odpowiedź ja będę badania robić(koagulogram)w związku z moim krwiakiem i poronieniem nie mam pojęcia kiedy włączają acard i clexane ..

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo£ kobiety, milego dzionka

    u mnie lato :D

    Simba - powodzenia i owocnego transferu :) to juz za chwilke jak widze :)

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży łykałam Aspargin - magnez z potasem na skurcze łydek. Pomogło trochę - bo w nocy było tragicznie. Teraz też już zaczyna mnie brać, więc też pewnie niedługo zacznę....

    Simba - trzymam kciuki za bliźniaki :)

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek odezwij sie
    A.

    nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Acha, ja mam clexane i 10 zastrzyków 140, na szczęście mam refundowane. Pani mi w aptece mówiła że teraz nie każda kobieta w ciąży z zespołem antyfosfolipidowym ma je refundowane. Paranoja jakaś.

    Dobrze Ci. Zapytam się ginekologa, czy nie mógłby mi wypisać czegoś refundowanego :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry


    Simba kciuki zacisniete za twoje blizniak

    Wszytkim pozostalym zero stresow , spokojnych ciazy a starajacym sie zdanego testu :)

    Ja sama juz zaczynam swirowac ze w tym cyklu znowu nic z tego , brzuch juz tydzien boli @ a francy dalej nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 13:29

    iwcia77, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:




    Ja sama juz zaczynam swirowac ze w tym cyklu znowu nic z tego , brzuch juz tydzien boli @ a francy dalej nie ma

    ja mam to samo...zblizam sie do @ i na dekiel mi idzie, spac nie moge , nerwowa jestem i ogolnie dol mam ...:(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Dzien dobry


    Simba kciuki zacisniete za twoje blizniak

    Wszytkim pozostalym zero stresow , spokojnych ciazy a starajacym sie zdanego testu :)

    Ja sama juz zaczynam swirowac ze w tym cyklu znowu nic z tego , brzuch juz tydzien boli @ a francy dalej nie ma
    a kiedy masz termin @?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze w poniedzialek lub wtorek ale dawno mi tak nie odwalalo ;(
    Zaczelo sie juz tydzien temu , kurcze robie co moge zeby nie myslec , nie nakrecac sie ale slabo mi to wychodz ;(

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kurcze w poniedzialek lub wtorek ale dawno mi tak nie odwalalo ;(
    Zaczelo sie juz tydzien temu , kurcze robie co moge zeby nie myslec , nie nakrecac sie ale slabo mi to wychodz ;(
    no ale napisalas ze "francy dalej nie ma"- to nie bardzo rozumiem, czy chcesz zeby juz przyszla czy nie chcesz?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce oczywiscie tylko te bole @ mnie juz mecza i jesli ma byc to niech przylazi a nie czai sie za rogiem i robi ze mnie jaja :(

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Nie chce oczywiscie tylko te bole @ mnie juz mecza i jesli ma byc to niech przylazi a nie czai sie za rogiem i robi ze mnie jaja :(
    z opisow dziewczyn wynika ze 95% zaciazonych cykli charakteryzowalo sie bolami @ wiec to akurat nie jest zaden objaw braku ciazy
    tak naprawde nie ma znaczenia czy boli jak na @ czy nie, sznasa na ciaze zawsze pol na pol

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 3105 3106 3107 3108 3109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ