Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka 100 lat i wielkiego brzucha w jak najkrotszym czasie! :)

    iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja bym pekla na same info, ze dziecko tyle wazy. :D
    A wymioty przy porodzie, to kiedy glowka dziecka uciska kosc ogonowa, ktora ma jakies magiczne polaczenie z blednikiem. Wtedy on wariuje i sie rzyga. Chociaz nie wszystkie kobiety reaguja na to. :)
    ona twierdzila ze rzygala z bolu, no ale wszystko mozliwe

    Reni lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja bym pekla na same info, ze dziecko tyle wazy. :D
    A wymioty przy porodzie, to kiedy glowka dziecka uciska kosc ogonowa, ktora ma jakies magiczne polaczenie z blednikiem. Wtedy on wariuje i sie rzyga. Chociaz nie wszystkie kobiety reaguja na to. :)
    Ja nie pękłam, a moje ważyło 4500 :). Za to od razu wyglądał na 2-3 miesięczne dziecko :) Mnie się podobało. DO dzis jest najwyższy w klasie....na szczęscie szczupły...

    Bursztyn, iwcia77, EwaT, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Bliska 77, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to mi błęnik poszedł przy hsg dziwne uczucie..
    Pusurek wrote:
    Ja bym pekla na same info, ze dziecko tyle wazy. :D
    A wymioty przy porodzie, to kiedy glowka dziecka uciska kosc ogonowa, ktora ma jakies magiczne polaczenie z blednikiem. Wtedy on wariuje i sie rzyga. Chociaz nie wszystkie kobiety reaguja na to. :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    o to mi błęnik poszedł przy hsg dziwne uczucie..
    ale wrocil? ;)

    Reni, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja nie pękłam, a moje ważyło 4500 :). Za to od razu wyglądał na 2-3 miesięczne dziecko :) Mnie się podobało. DO dzis jest najwyższy w klasie....na szczęscie szczupły...

    Bozia, nie strasz mnie... Ja mam schize, utknieta glowka w kanale rodnym raz w zyciu wystarczy... Dziecko moje zostalo urodzone przez chwyt Kristellera, podobno nie stosuje sie go teraz i nie poleca. Skoczylo sie tylko na zlamanym obojczyku i wielkim krwiaku na glowce, ale przezycie masakryczne.
    Corka wazyla 3800 i wg mnie byla gigantyczna. Teraz ma 13 lat i 160 cm. :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smileys-happy-783140.gif yeah, yeah :)
    Pusurek wrote:
    Iwka 100 lat i wielkiego brzucha w jak najkrotszym czasie! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bozia, nie strasz mnie... Ja mam schize, utknieta glowka w kanale rodnym raz w zyciu wystarczy... Dziecko moje zostalo urodzone przez chwyt Kristellera, podobno nie stosuje sie go teraz i nie poleca. Skoczylo sie tylko na zlamanym obojczyku i wielkim krwiaku na glowce, ale przezycie masakryczne.
    Corka wazyla 3800 i wg mnie byla gigantyczna. Teraz ma 13 lat i 160 cm. :)
    a ja CIę nie straszę :) Ja się cieszyłam, że mam takie duże dziecko - i normalnie go urodziłam. Ale ja przecież jestem od Ciebie dużo większa - to i dziecko większe....Ja bym chciała teraz też mieć takie 4 kg...:)Mój ma 11 lat i 164

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 14:31

    Reni, nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nie jako o-błędnik :)
    Bursztyn wrote:
    ale wrocil? ;)

    Reni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ona twierdzila ze rzygala z bolu, no ale wszystko mozliwe

    Podczas porodu wszystko sie mowi, a uzywala ktoras z was niecenzuralnych slowek? ;)

    Mega, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co ty! tu sa same eleganckie ladys :D
    Pusurek wrote:
    Podczas porodu wszystko sie mowi, a uzywala ktoras z was niecenzuralnych slowek? ;)

    nick nieaktualny, Mega, Bliska 77, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a ja CIę nie straszę :) Ja się cieszyłam, że mam takie duże dziecko - i normalnie go urodziłam. Ale ja przecież jestem od Ciebie dużo większa - to i dziecko większe....Ja bym chciała teraz też mieć takie 4 kg...:)Mój ma 11 lat i 164

    To masz kawal chlopa! Ale niziutka tez nie jestes, wiec mial po kim rosnac.
    Mi tam 3600 wystarczy, nie jestm wymagajaca. ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mamy odpowiedź w sprawie brzucha.. a Polar mnie skarciła!
    Teraz jak się urodzi to od razu 1,70 ;-)
    Bozia3 wrote:
    Ja nie pękłam, a moje ważyło 4500 :). Za to od razu wyglądał na 2-3 miesięczne dziecko :) Mnie się podobało. DO dzis jest najwyższy w klasie....na szczęscie szczupły...

    Bozia3, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Podczas porodu wszystko sie mowi, a uzywala ktoras z was niecenzuralnych slowek? ;)
    ja uzywalam, ale na chlopa mojej przyjaciolki ktory mial sie pojawic juz zaraz ale poszedl kupowac sobie spodnie i przyszedl po 8 godzinach na sama koncowke
    a tak to zadna z nich nie klela

    iwcia77, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiesz mam wrażenie, że dalej błądzi.. ;-)
    Bursztyn wrote:
    ale wrocil? ;)

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaz ja w italii to bede se mogla pokurwic ostro po polsku:) nikt mnie nie zrozumie , pomysla ze baba zwariowala i krzyczy o zakretach :D

    Bursztyn, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a wiesz mam wrażenie, że dalej błądzi.. ;-)
    bo moze bledna droge obral... ;)

    iwcia77, Reni, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a ja CIę nie straszę :) Ja się cieszyłam, że mam takie duże dziecko - i normalnie go urodziłam. Ale ja przecież jestem od Ciebie dużo większa - to i dziecko większe....Ja bym chciała teraz też mieć takie 4 kg...:)Mój ma 11 lat i 164
    gigant! :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole! Musze sie podzielic z wami ta wiescia! ;) Z zwiazku ze zlym wynikiem obciazenia glukoza, zostalam skierowana do szpitala do kontroli i uwaga! do samiuskiego ginekologa! ;) :D Moze mnie nawet dotknie albo co. ;) Chociaz znajac norweskie standardy, to pomaca i kostki, czy nie puchne i to bedzie wsio.
    Ale normalnie lekarz ginekolog! Podjaralam sie na maxa! ;) :D

    iwcia77, nick nieaktualny, Reni, Mega, nick nieaktualny, Simba, Mango, ania.g, Bliska 77, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja uzywalam, ale na chlopa mojej przyjaciolki ktory mial sie pojawic juz zaraz ale poszedl kupowac sobie spodnie i przyszedl po 8 godzinach na sama koncowke
    a tak to zadna z nich nie klela
    Ale jakies fajne chociaz kupil? ;)

    iwcia77, Bursztyn, Simba lubią tę wiadomość

‹‹ 3146 3147 3148 3149 3150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ