Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Przyklad partykuly: "przeciez"
    Uzylam drukowanych, bo chcialam podkreslic, a na to jestem za tepa.
    wypowiedz dotyczyla poprzedniego postu
    ja uzylam drukownych z tego samego powodu

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wypowiedz dotyczyla poprzedniego postu
    ja uzylam drukownych z tego samego powodu
    A myslalam, ze mnie niejako cytujesz, stad drukowane? No bo przeciez nie krzyczalas?

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no coraz piekniejsza pogoda. Coraz piekniejsza....eh...

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, Reni lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie no coraz piekniejsza pogoda. Coraz piekniejsza....eh...
    A ta znowu temat zmienia. Simba, czuje sie stlamszona przez Ciebie. Blokujesz moje wypowiedzi, nie pozwalasz im sie swobodnie rozwijac.

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    A myslalam, ze mnie niejako cytujesz, stad drukowane? No bo przeciez nie krzyczalas?
    Sluchaj "Tereska", odnosze wrazenie ze czasem nie rozumiesz pisanego tekstu, notorycznie nadajesz negatywne zabarwienie tresciom ktore takowego nie maja, rozmowa zaczyna sie robic malo inteligentna a takich nie lubie i nie chce prowadzic.

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie no coraz piekniejsza pogoda. Coraz piekniejsza....eh...
    zaiste, coraz piekniejsza....

    Simba, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Sluchaj "Tereska", odnosze wrazenie ze czasem nie rozumiesz pisanego tekstu, notorycznie nadajesz negatywne zabarwienie tresciom ktore takowego nie maja, rozmowa zaczyna sie robic malo inteligentna a takich nie lubie i nie chce prowadzic.
    Znowu mam problemy z interpretacja. Ech, pani od polskiego za slabo jednak cisnela, nic sie czlowiek nie nauczyl, zostal i tak wtornym analfabeta na starosc...

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    A ta znowu temat zmienia. Simba, czuje sie stlamszona przez Ciebie. Blokujesz moje wypowiedzi, nie pozwalasz im sie swobodnie rozwijac.

    Ojej..

    Bursztyn, iwcia77, paszczakin lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Znowu mam problemy z interpretacja. Ech, pani od polskiego za slabo jednak cisnela, nic sie czlowiek nie nauczyl, zostal i tak wtornym analfabeta na starosc...
    ale tutaj akurat nie ma czego interpretowac
    bardziej ulatwic sie juz nie da
    no trudno...

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale tutaj akurat nie ma czego interpretowac
    bardziej ulatwic sie juz nie da
    no trudno...
    Matko, Bursztyn. Odebralam, ze krzyczysz, odpisalas, ze nie i z glowy. Sama nie wiem, ktora z nas zaczela ciagnac temat w nieskonczonosc. Niech bedzie, ze ja i wrocmy do tej pogody. Zgoda?

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Znowu mam problemy z interpretacja. Ech, pani od polskiego za slabo jednak cisnela, nic sie czlowiek nie nauczyl, zostal i tak wtornym analfabeta na starosc...

    Ale zeby prowadzic dialog, nie trzeba od razu robic powtorki z gramatyki opisowej i rozkladac wszystkiego na czesci pierwsze..Nie wszystkie zdania maja podwojne dno i trzeba je "interpretowac". Powiedzialabym ze wiekszosc ich nie ma..Ale jak tak dalej pojdzie, to czuje ze ta proporcja moze sie zmienic.

    Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale zeby prowadzic dialog, nie trzeba od razu robic powtorki z gramatyki opisowej i rozkladac wszystkiego na czesci pierwsze..Nie wszystkie zdania maja podwojne dno i trzeba je "interpretowac". Powiedzialabym ze wiekszosc ich nie ma..Ale jak tak dalej pojdzie, to czuje ze ta proporcja moze sie zmienic.
    O, to trzeba bylo tak od razu, na wstepie. Ja tu nowa, nieobyta ;-) Nic dziwnego, ze gafa za gafa!

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale zeby prowadzic dialog, nie trzeba od razu robic powtorki z gramatyki opisowej i rozkladac wszystkiego na czesci pierwsze..Nie wszystkie zdania maja podwojne dno i trzeba je "interpretowac". Powiedzialabym ze wiekszosc ich nie ma..Ale jak tak dalej pojdzie, to czuje ze ta proporcja moze sie zmienic.
    Simba, zabierz mnie stad, bo szara materia mi sie burzy pod czaszka i protestuje

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, czy zaczelas juz z fala czy jeszcze nie? ;)

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Simba, zabierz mnie stad, bo szara materia mi sie burzy pod czaszka i protestuje

    036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif036.gif
    Sooooo?? Ze sooooo???

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Matko, Bursztyn. Odebralam, ze krzyczysz, odpisalas, ze nie i z glowy. Sama nie wiem, ktora z nas zaczela ciagnac temat w nieskonczonosc. Niech bedzie, ze ja i wrocmy do tej pogody. Zgoda?
    przyjrzyj sie temu co napisalas to bedziesz wiedziala
    o pogodzie mi sie nie chce pitolic, sorry

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bursztyn, czy zaczelas juz z fala czy jeszcze nie? ;)
    fala zaczela dzis ze mna ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bursztyn, czy zaczelas juz z fala czy jeszcze nie? ;)

    Nie, stalo sie cos nadzwyczajnego - fala uderzyla w nas 036.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 18:30

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    fala zaczela dzis ze mna ;)

    Dziewczeta, poluzujcie beretki. Ja to sobie mysle, ze Pyskacz to troche sobie z nas jaja robi i ma z tego polewke. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    przyjrzyj sie temu co napisalas to bedziesz wiedziala
    o pogodzie mi sie nie chce pitolic, sorry
    Racje Ci kobieto przyznalam przeciez i probowalam byc mila. No, chyba ze to rzeczywiscie ta cala fala, jak tak to ok.

‹‹ 3184 3185 3186 3187 3188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ