Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Caffe, trzymaj sie, trzymam kciuki nieustannie,
    Ja zaginelam w akcji, bo musialam skonczyc czytac ksiazke ktora wczoraj zaczelam, a ze miala 400 stron, to same wiecie rozumiecie :-) dzis od 5.30 czytalam ale skoczylam i juz jestesmy po sniadanuu :-)
    Zaraz maz zniesie wszystko ze strychu i z corka bedziemy sie czuc jak w lupmeksie po dostaiw :-)
    Samira, nie trzymaj nas cholera w napieciu
    Misku, oby noga jak najwszybciej wrocila do formy
    Milego dnia

    ania.g, Mega, nick nieaktualny, Lucky, Bursztyn, Mango, nick nieaktualny, malgos741, caffe lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Caffe, trzymam kciuki. Jeśli Cię zatrzymają to oby było szybko i bezboleśnie.
    Samira vel Samuela daj znać czy test zdany.
    A ja od rana na zmywaku bo padła zmywarka. Połowę zostawiłam dla samca :)

    Mega, Bliska 77, nick nieaktualny, Lucky, Mango, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741, caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Dzisiaj czuje sie gorzej niz wyglad sponiewieranego misia.
    Oj Misiek, trzymaj sie, odstresuj sie trochę, kino to bardzo dobry pomysł :)

    Bliska 77, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Oj Misiek, trzymaj sie, odstresuj sie trochę, kino to bardzo dobry pomysł :)
    Zgadzam sie w calej rozciaglosci

    Mega, Lucky, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira?????? Dobra nie nalegam

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry

    Wybaczcie strach wygrał z testem ,moje domniemane HCG zleciało do muszli klozetowej dziś rano ,a tempka jak na załączonym obrazku ;)

    Caffe trzymaj się tam dzisiaj <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 12:02

    Bliska 77, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Samira?????? Dobra nie nalegam
    Aga tak mi się fajnie patrzy na ten twój suwaczek ,jak ta dzidzia zmierza do celu :)

    Bliska 77, Mega, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Aga tak mi się fajnie patrzy na ten twój suwaczek ,jak ta dzidzia zmierza do celu :)
    Dzieki Samirka, ja tez lubie na niego patrzec i w poprzedniej ciazy tez mialam taki sam suwaczek
    Samira co d Twojego wykresu, nie nakrecam Cie ale nadal trzymam kciuki :-)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Dzień Dobry

    Wybaczcie strach przegrał z testem ,moje domniemane HCG zleciało do muszli klozetowej dziś rano ,a tempka jak na załączonym obrazku ;)

    Caffe trzymaj się tam dzisiaj <3
    A mnie sie twój wykres bardzo podoba ;)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, to się nie ma co strachać tylko sikać trzeba :) trzymam kciuki cały czas.

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A mnie sie twój wykres bardzo podoba ;)
    mi się tez podoba ale jest bardzo niekompletny i bałagan w nim ,brakuje tempek :) bo tak podsumowując to my się nie staraliśmy w tym cyklu ;)

    i byłabym w szoku jak by wyszło zielone bo wydaje mi się to niemożliwe z moimi rożnymi dolegliwościami dlatego płakać nie będę ,zaczynam się na ta sytuację uodparniać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 11:51

    Mega, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no mozesz nie wierzyc, nie bylam ciekawa, bo bylam pewna ze negatyw, tak dla swietego spokoju :)
    nie kupuje tego :)
    gdybys nie byla ciekawa to nie siknelabys wcale :)
    a poza tym wynik testu odczytuje sie max. do 5 min po wykonaniu, na niektorych testach do 10 min., nie pozniej :)

    mysza1975, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Dzień Dobry

    Wybaczcie strach przegrał z testem ,moje domniemane HCG zleciało do muszli klozetowej dziś rano ,a tempka jak na załączonym obrazku ;)

    Caffe trzymaj się tam dzisiaj <3
    to chyba strach wygral z testem... :)

    nick nieaktualny, Mega, Lucky lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to chyba strach wygral z testem... :)
    no widzisz, nie wiem co pisze z tego strachu ;)

    już poprawiłam ,jedynie u Mega jest stara wersja bo mnie zacytowała :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 12:03

    Bursztyn, Mega, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry
    Mamy nadal slonce- az sama w to nie wierze. Moj Piesław zasikal kanape w nocy, no coz...niedlugo bedziemy mu zakladac pieluchy na noc, jak dziecku ;)
    Aga, a jaka ksiazke czytalas ze tak Cie wciagnela?
    Samuela ;) to moze jutro strach przegra z testem i sie pochwalisz? :)
    Alis, niby rozumiem Twojego meza z jednej strony, ale z drugiej wkurwiloby mnie to tak jakCiebie, jak przyjedzie to lepiej pogadac- chociaz wiem ze to nie jest latwe , bo potem dojsc moze do eskalacji napiecia a to na Ciebie przede wszystkim dobrego wplywu nie bedzie mialo, ani na zwiazek oczywiscie.

    nick nieaktualny, Alis, Mega, Lucky, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    no widzisz, nie wiem co pisze z tego strachu ;)

    już poprawiłam ,jedynie u Mega jest stara wersja bo mnie zacytowała :P
    no strasznie Cie ten strach opanowal ;)
    jutro trzeba bedzie sie rozprawic z gadem i zatopic go siuskami ;)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no strasznie Cie ten strach opanowal ;)
    jutro trzeba bedzie sie rozprawic z gadem i zatopic go siuskami ;)
    mówisz ? ;)

    dobić gada :)

    Bursztyn, Mega, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    mówisz ? ;)

    dobić gada :)
    oczywiscie :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale milo ze sie zazielenilo :) cieszy mnie kazda taka kropka bardzo!!! chociaz nie moja ale Forumowa i daje nadzieje...Jeszcze raz gratulacje dla przyszlej mamy.

    Ja dziekuje za doping dziewczyny ale wlasnie w brzuchu muli jak zwykle wiec jakos nie sadze zeby bylo inaczej jak zwykle, ja z testami nigdy sie nie spiesze czekam do terminu malpowego i wtedy ewentualnie odpale sikacza.

    Samira zycze Ci II jutro czy kiedy tam zamierzasz sikac na zielono :)

    Pozdrawiam Was :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, ania.g, Lucky, malgos741, caffe, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o zapomnialam Caffeeeee zycze zeby wszystko bylo dobrze z Wami, to juz tak bliziutko, strasznie czas szybko leci a ja pmietam jak nedawno w stringah okna mylas a tutaj juz dzidzia niedlugo...powodzenia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 12:28

    nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, ania.g, Lucky, malgos741, caffe, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3252 3253 3254 3255 3256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ