Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a nie chcą Ci zrobić badań na wrogość śluzu czy coś takiego? No i ta niesprawdzona morfologia Twojego..dla mnie to dziwne i niedokładne - ale wiele klinik od razu przechodzi do inseminacji i in vitro...taka polityka
    Popieram Bozi. Tego nie robilas. Ostatnio tez rozmawialam z lekarka, ze badania wykazaly ze z wiekiem mamy gestszą krew i dlatego.w wielu przypadkach nie dochodzi do implantqcji zarodka. Jesten tendencja do podawania ( aspiryny, akardu) ale tez bardziej zaawansowanych lekow na rozrzedzenie krwi.

    nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    hahaa no własnie przecież kraczę kraczę i wykraczę

    w tym miesiącu też będę się afirmować soooooooo.... jestem w ciąży ;-)
    Moim zdaniem jestes:-) bo ten moj dzisiejszy sen..... Duzo o kupie i dziecku bylo.... graphics-funny-273954.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 14:31

    Mega, Panda, Reni, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też pesel bardzo cisnie. Sama sie zastanawiam czy ja naprawde tego chce - córa odchowana, a tu na nowo pieluchy, zupki, kupki itp. Ale tuchyba podświadomość wygrywa jednak... I jest ciśnienie

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz się zaszczepić ;-) maj jest chyba miesiącem szczepień przeciwko wściekliźnie ;-)
    Bursztyn wrote:
    a jesli juz sie okaze ze sluz to wrog - mozna to jakos leczyc?

    Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a jesli juz sie okaze ze sluz to wrog - mozna to jakos leczyc?

    Wtedy na przykład inseminacja pomaga, bo się pleminiki od razu dostają do środka za śluz.

    Reni, Panda, Simba, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha dobre kotoje ..muszę sobie sprawić takiego sierścia
    bo mój mąż nie lubi :-/
    polarmiś wrote:
    Moim zdaniem jestes:-) bo ten moj dzisiejszy sen..... Duzo o kupie i dziecku bylo.... graphics-funny-273954.gif

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa widzisz i mamy odpowiedź..dlaczego nie ma potrzeby robienia badania wścieklizny śluzu skoro chłopaki są przerzucani na drugą stronę barykady 0ulan.gif
    Alis wrote:
    Wtedy na przykład inseminacja pomaga, bo się pleminiki od razu dostają do środka za śluz.

    Simba, Panda, Alis, iwcia77, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Sabinka, mam nadzieje, ze jestes dobra wrozka ;)
    :-)

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moim zdaniem jestes:-) bo ten moj dzisiejszy sen..... Duzo o kupie i dziecku bylo.... graphics-funny-273954.gif
    chyba jesteś jakaś nienormalna, ale ten obrazek tak się rusza, że mam skojarzenia, że ten kot ciemny tego białego prawie posuwa...:) ale może mi za bardzo hormony biją....

    nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a jesli juz sie okaze ze sluz to wrog - mozna to jakos leczyc?
    nie mam pojęcia co dalej z tym robią - może faktycznie inseminacja rozwiązuje akurat ten problem - ale inseminacja ma bardzo małą skuteczność ( ta normalna) - około 10 procent...

    Reni, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do 3-7%
    Bozia3 wrote:
    nie mam pojęcia co dalej z tym robią - może faktycznie inseminacja rozwiązuje akurat ten problem - ale inseminacja ma bardzo małą skuteczność ( ta normalna) - około 10 procent...

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak się bada wrogi śluz godzinę po stosunku? bzyka się na parkingu?

    Mega, Simba, Panda, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renek - to tak jak u nas mniej wiecej. Nam profek powiedział, ze problemem jest kwestia transportu chłopaków do jajka. I ze względu na wiek mój i M oraz czas starań, od razu zaproponowali nam IVF.

    Reni, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a jak się bada wrogi śluz godzinę po stosunku? bzyka się na parkingu?
    od 2-8 godzin po stosunku lekarz bada śluz kobiety...kobieta ma się nie myc po wszystkim i nie używac w tym dniu żadnych lubrykantów i wspomagaczy - to wszystko...
    z neta:
    "Wynik ujemny testu wskazuje albo na immunologiczną przyczynę niepłodności (przeciwciała przeciwplemnikowe), albo na złą jakość nasienia. Przeciwciała w kobiecym śluzie mogą być skierowane przeciwko plemnikom partnera lub przeciwko innym składnikom nasienia."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 15:06

    Reni, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a jak się bada wrogi śluz godzinę po stosunku? bzyka się na parkingu?

    No właśnie?

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam coś takiego w necie ..tak czy inaczej.. straszne to staranie się o ciążę

    Najprostszym badaniem jest ocena zachowania się plemników w śluzie "płodnym". To badanie ma ograniczenia związane z technikąjego wykonania, bo albo trzeba pobrać treść ze sklepień pochwy do 1 godziny po współżyciu i ocenić pod mikroskopem, albo pobrać śluz z szyjki macicy i zmieszać pod mikroskopem z plemnikami uzyskanymi na drodze samostymulacji. Pierwsze jest trudne do zorganizowania, drugie powoduje wiele rozterek moralnych. Można też pokusić się o oznaczenie przeciwciał przeciwplemnikowych w surowicy krwi, które to badanie pozwala wykluczyć immunologiczne podłoże "wrogiego śluzu". Co do sposobu leczenia, to jak zawsze wpierw trzeba określić przyczynę "wrogości" śluzu a potem starać się ją usunąć.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam zem sie.
    Wszystko mi siadlo: nastrój, kondycja fizyczna, bystrość umysłu, poczucie humoru, ale nie KURWA APETYT!

    Mega, EwaT, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, iwcia77, Bursztyn, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mówiła, że co raz więcej klinik odchodzi od IUI ..w UK już się tego nie robi
    w Polszy jeszcze próbuję..
    Simba wrote:
    Renek - to tak jak u nas mniej wiecej. Nam profek powiedział, ze problemem jest kwestia transportu chłopaków do jajka. I ze względu na wiek mój i M oraz czas starań, od razu zaproponowali nam IVF.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a jak się bada wrogi śluz godzinę po stosunku? bzyka się na parkingu?
    wyobrazilam sobie ze to sie odbywa w "przyjemnym pokoju" ;) chłop schodzi i wchodzi lekarz z patyczkiem na próbki ;)

    Reni, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, iwcia77, moremi, malgos741 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w porządku.. ;-) jeszcze zacznij się wylizywać i prawdziwy kot z Ciebie
    już sobie wyobrażam Simbulca na sofie jak noga wyciągnięta do góry a ta jedzie jęzorem po udzie hahaha
    Simba wrote:
    Obudziłam zem sie.
    Wszystko mi siadlo: nastrój, kondycja fizyczna, bystrość umysłu, poczucie humoru, ale nie KURWA APETYT!

    Mega, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 3277 3278 3279 3280 3281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ