Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiek mnie przegonil! A ja tak tu z serca przepis podaje! ;)

    Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, Pusur dzieki :)
    jednak jutro zrobie :)

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny uważajcie na swoje połówki
    tak mi smutno bo sasiad 39 lat walczy o życie po wylewie, własnie sie dowiedziałam...ma malutką córeczke i żone, od rana do wieczora w warsztacie i kawa za kawą

    Bursztyn, Bozia3, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny uważajcie na swoje połówki
    tak mi smutno bo sasiad 39 lat walczy o życie po wylewie, własnie sie dowiedziałam...ma malutką córeczke i żone, od rana do wieczora w warsztacie i kawa za kawą
    mam nadziieje ze z tego wyjdzie bez uszczerbku...

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja mam 5,5 kg , w dupe jeza, no! :/
    Ale od 2 tyg na bezcukrzu waga prawie ani drgnie, a brzucho rosnie, znaczy we wlasciwe czesci ciala idzie. :)
    Przytyc kolejne 10 w 3 miechy to bys sie chyba musiala mocno starac, co?
    Zrobi sie cieplo, jesc sie nie bedzie chcialo, bedziemy tylko pily i sikaly, wiec dychy sie raczej nie boj! :)
    Pusurku ja mam tak samo jak ty 5.5 na plusie idziemy równo ciekawe czy w tym samym terminie urodzimy ja mam na 29 sierpnia

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, to mowię ja Żądlifila :)
    Czytam Was w przerwach w spaniu - dzisiaj sie złamałam i zrobiłam jeszcze sikanca - zdałam z czerwonym paskiem ;) Ale juz niedługo prawdziwe badanie krwi - jutro 7.30 sie tam zamelduje
    Ale mi sie chlodniku zachciało! Poza tym nic ciekawego.
    Bursztyn, a Ty dzisiaj przypadkiem wódki nie pijesz? Z blinami?
    Pozdrowka dla wszystkich :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Bozia3, Mega, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, ania.g lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie, leze! :D Znalazlam w starych gazetkach polska gazete Radar ( pamietacie cos takiego ) wydanie miedzynarodowe, znaczy po angielsku! A tam:
    1. Kacik Zaprzyjaznijmy sie ( Mam na imie Marita i mieszkam w Jugoslawi, lubie zbierac znaczki i pocztowki z kwiatami. I fotka Marity ),
    2.Sport studencki ( relacja meczu AZS Polska - Kuba z Uniwersjady 1961 )
    3. Lekcja polskiego nr 13 ( odmiana dobre dziecko, dobre dzieci ). Przetlumacz zdania: Lubie pisac fraszki i utwory satyryczne.
    4.Reportaz z wizyty krolowej Belgii w Polsce.
    5.Historia Polski - II wojna swiatowa.
    6. Piosenka zespolu Mazowsze "Swiec miesiaczku w okno twoje " z nutami i chwytami na gitare.
    7. Lekcja jezyka rosyjskiego nr 1. Poznajemy alfabet.
    8. Poznaj Polske - Zima w Zakopanem.

    :D
    Normalnie musialam sie tym z Wami podzielic! :D Miod malyna! :D

    Bursztyn, Bozia3, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Pusurku ja mam tak samo jak ty 5.5 na plusie idziemy równo ciekawe czy w tym samym terminie urodzimy ja mam na 29 sierpnia

    Ja tez na 29 sierpnia, zobaczymy, ktora trafi. ;)

    gosia7122, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Czesc, to mowię ja Żądlifila :)
    Czytam Was w przerwach w spaniu - dzisiaj sie złamałam i zrobiłam jeszcze sikanca - zdałam z czerwonym paskiem ;) Ale juz niedługo prawdziwe badanie krwi - jutro 7.30 sie tam zamelduje
    Ale mi sie chlodniku zachciało! Poza tym nic ciekawego.
    Bursztyn, a Ty dzisiaj przypadkiem wódki nie pijesz? Z blinami?
    Pozdrowka dla wszystkich :)
    blizniaki sie wprowadzily na dobre :) bedziesz miala wynik w ten sam dzien- mam nadzieje?
    i bliny i chlodnik i wodka zostaly przelozone na jutro (moze) bo jakos mi sie odechcialo aktywnosci kuchennej, ogolnie nie mam weny i oklaplam chyba

    Mega, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    blizniaki sie wprowadzily na dobre :) bedziesz miala wynik w ten sam dzien- mam nadzieje?
    i bliny i chlodnik i wodka zostaly przelozone na jutro (moze) bo jakos mi sie odechcialo aktywnosci kuchennej, ogolnie nie mam weny i oklaplam chyba
    Simba właśnie...a czy Ty w ogóle chciałaś bliźniaki? Czy wolałabyś jedno....a teraz co wyjdzie, to wyjdzie?

    Simba, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasurku fajne te gazety ,może sporo warte :)

    a ja będę piła Okocimia limonkowego ,ufff jak gorąco

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witajcie :-)

    Ewa mam nadzieję że sąsiad wyjdzie z tego.
    A tak z drugiej strony nie przeraża Was że Ewka jest taka czuła i troskliwa? Ewa a jak Ci tak zostanie? ;-)

    nick nieaktualny, Simba, Mega, EwaT, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Nie sorry Skrzydlifila się nazywam.
    A ja jestem Pylifila B-)

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Hej witajcie :-)

    Ewa mam nadzieję że sąsiad wyjdzie z tego.
    A tak z drugiej strony nie przeraża Was że Ewka jest taka czuła i troskliwa? Ewa a jak Ci tak zostanie? ;-)
    oj fajnie jak zostanie tak jak jest ;) niedługo to będzie jeszcze bardziej miła bo będzie się nad Tomaszkiem roztkliwiać :D

    Simba, Mega, EwaT, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny uważajcie na swoje połówki
    tak mi smutno bo sasiad 39 lat walczy o życie po wylewie, własnie sie dowiedziałam...ma malutką córeczke i żone, od rana do wieczora w warsztacie i kawa za kawą
    współczuje rodzinie sąsiada i zdrowia dla niego

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    blizniaki sie wprowadzily na dobre :) bedziesz miala wynik w ten sam dzien- mam nadzieje?
    i bliny i chlodnik i wodka zostaly przelozone na jutro (moze) bo jakos mi sie odechcialo aktywnosci kuchennej, ogolnie nie mam weny i oklaplam chyba
    Tak wynik ma byc jutro po 15 ej.
    Jak ja Cie rozumiem, oklapniecie to ostatnio moje drugie imię.

    Mega, Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Simba właśnie...a czy Ty w ogóle chciałaś bliźniaki? Czy wolałabyś jedno....a teraz co wyjdzie, to wyjdzie?
    Tak, chciałabym mieć bliźniaki, także to była świadoma decyzja. Mam nadzieje, ze sobie tam razem zamieszkały, każdy w swoim zakątku :)

    Mega, EwaT, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, moremi, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Pasurku fajne te gazety ,może sporo warte :)

    a ja będę piła Okocimia limonkowego ,ufff jak gorąco
    Mnie bardziej smakuje Warka radler cytrynowa ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Hej witajcie :-)

    Ewa mam nadzieję że sąsiad wyjdzie z tego.
    A tak z drugiej strony nie przeraża Was że Ewka jest taka czuła i troskliwa? Ewa a jak Ci tak zostanie? ;-)

    ale ja taka własnie jestem...:)

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambytnie i na czasie :) Kto idzie głosować w niedziele?
    image.jpg

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 3330 3331 3332 3333 3334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ