Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    skad Ty bierzesz tyle energii?
    rzadko mi się to zdarza;-)

    Simba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba no to tera już oficjalnie mogę pogratulować. Idę wypić za Twoje zdrowie - drugie une blanche po polsku.

    Simba, nick nieaktualny, Mega, Bliska 77, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba SUPER BETKA :D <3

    Mama78 fajnie ze już jest serducho :)

    Mega, nick nieaktualny, Simba, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba moje gratulacje.
    Ale żeście mnie zaraziły tym forum, że co chwilę tu zaglądam czy któraś coś napisała

    EwaT, Mega, moremi, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Simba moje gratulacje.
    Ale żeście mnie zaraziły tym forum, że co chwilę tu zaglądam czy któraś coś napisała
    mam tak samo :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 24 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SImba gratulacje :) Seria ruszyła - dziewczyny nie przerywajcie jej...:)

    Gdyby się okazało, że bliźniaki, to będą pierwsze bliźniaki na naszym wątku, a druga ciąża udana z in vitro :)

    Mega, Simba, ania.g, nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny, gosia7122, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas upał niemiłosierny - teraz była burza, to trochę odetchnęłam...

    Ja jadę na piwie bezalkoholowym - już pisałam - są takie 0,0% tylko trzeba się rozglądnąć....:)

    Simba, nick nieaktualny, malgos741, anna maria lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła burza....jaka ulga
    w nocy nie mogłam spać z goraca

    Simba- jak tam mama?

    Mega, Simba, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj zajrzałam do pamiętników i znalazlam coś co mnie troche wmurowalo, polecam do przeczytania tytuł: mój słodki Potworek juz jest :) autor: Ikusia1221
    Nie wiem ale ja już chyba stara jestem bo normalnie nie moge w to uwierzyć. Laska w tym roku kończy 18 lat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:10

    kapturnica lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    SImba gratulacje :) Seria ruszyła - dziewczyny nie przerywajcie jej...:)

    Gdyby się okazało, że bliźniaki, to będą pierwsze bliźniaki na naszym wątku, a druga ciąża udana z in vitro :)
    :) tez liczę na prawo serii :)
    Ciekawe jak tam Moremi? Nic sie nie odzywa. No i Iwka listy nie podpisała.
    A kto tu miał jeszcze IVF?

    Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    przyszła burza....jaka ulga
    w nocy nie mogłam spać z goraca

    Simba- jak tam mama?

    Matka sie poryczala, a następnie zadzwoniła do swojej przyjaciółki i poplakaly sobie razem z radości :)

    Bozia3, ania.g, Mega, nick nieaktualny, EwaT, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simbolot, czad! :) A mowili, ze jak: 2 chlopaki, czy 2 dziewczynki, czy moze para mieszana? ;)
    Dzizas, matkom bendziesz! :P
    Gratulejszyn i sciskejszyn jeszcze raz! :)

    Mega, Simba, Bliska 77, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    :) tez liczę na prawo serii :)
    Ciekawe jak tam Moremi? Nic sie nie odzywa. No i Iwka listy nie podpisała.
    A kto tu miał jeszcze IVF?
    czasami pojawia się tu Angela - taki avatar z bucikami malutkimi..:) Ona miała dwie próby in vitro - druga udana. Starali się wiele lat z mężem. Urodziła Lenkę :)

    Moremi zaznaczyła @....no trudno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:23

    Simba, Bliska 77, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my umeczone po 1 dniu zawodow lekkoatletycznych, troche sie wpuscilam w maliny, bo dziecko chcialo dzis po nocy ( 00: 25 ) ogladac swoj ulubiony serial na BBC. Powiedzialam jej, ze jak zrobi zyciowke, to jej pozwole. No i zrobila 2. Musze wiec dostarczyc jej przed nos popcorn, cole i nie marudzic, ze do 2 w nocy siedzi przed tv. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:23

    Bozia3, Mega, Simba, EwaT, Bliska 77, ania.g, nick nieaktualny, Alis, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    czasami pojawia się tu Angela - taki avatar z bucikami malutkimi..:) Ona miała dwie próby in vitro - druga udana. Starali się wiele lat z mężem. Urodziła Lenkę :)

    Moremi zaznaczyła @....no trudno...

    Aaa kojarzę :)
    No to szkoda u Moremi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:25

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Simbolot, czad! :) A mowili, ze jak: 2 chlopaki, czy 2 dziewczynki, czy moze para mieszana? ;)
    Dzizas, matkom bendziesz! :P
    Gratulejszyn i sciskejszyn jeszcze raz! :)

    Senk ju, tenk ju, tenk ju :)

    nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, Angela z Łodzi, ona pierwsza urodziła :-) w listopadzie 2013
    dziewczyny, piękna seria nie przerywajcie tego :-)
    Pusuerk, teraz to musisz wyjść z twarzą, nie masz wyjścia :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to co z lista porodow? Taka chronologiczna? Zeby wiadomo bylo, kiedy kwiaty dla matki i flaszke dla szczesliwego ojca slac? ;)
    Jak bedzie lista, to moze i zielonosc wzrosnie, w koncu nie ma to jak pojawic sie na jakiejs liscie. ;) Patrz: wybory do europarlamentu. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:32

    Bliska 77, gosia7122, Bursztyn, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież na Liście są zaznaczone kiedy która rodzi ;)

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha a ja nie wiem nic o zadnej liście

    syy2tv73m6q3ba1l.png



‹‹ 3339 3340 3341 3342 3343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ