Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Przecież na Liście są zaznaczone kiedy która rodzi ;)

    Tak, sa serduszka. Ale nie ma chronologii. Ja sie osobiscie gubie, jak patrze na listy, bo dla mnie to co na 1 miejscu, to pierwsze. Jestem pewnie idealnym kandydatem do wszelakich wyborow, jak mocherowe babcie. :P
    Samira, Ty lubisz listy robic. Machnij, zeby te seruszka po kolei lecialy i juz. :)

    Bliska 77, Bursztyn, Simba, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Matka sie poryczala, a następnie zadzwoniła do swojej przyjaciółki i poplakaly sobie razem z radości :)
    wiec jakies uczucia jednak ma ;)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już widzę ale trochę nieaktualna :-) jestem tam młodsza i mniej miesięcy starań ale to nieistotne, ważne że już blisko coraz bliżej :-)

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Przecież na Liście są zaznaczone kiedy która rodzi ;)
    chodzi o liste stricte porodowa :)

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Tak, sa serduszka. Ale nie ma chronologii. Ja sie osobiscie gubie, jak patrze na listy, bo dla mnie to co na 1 miejscu, to pierwsze. Jestem pewnie idealnym kandydatem do wszelakich wyborow, jak mocherowe babcie. :P
    Samira, Ty lubisz listy robic. Machnij, zeby te seruszka po kolei lecialy i juz. :)
    ja tez
    kiedys juz sugerowalam utworzenie takowej, ale umarlo...

    Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i trzebaby wykasowac stara liste skoro jest NOWA zaciazonych i starajacych sie, po co nam 2 w tym jedna niezbyt aktualna?

    Bliska 77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja tez
    kiedys juz sugerowalam utworzenie takowej, ale umarlo...
    jestem za ;-)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    chodzi o liste stricte porodowa :)

    Tak, taka ze wszyskim. Z kim porod, czy bedzie lewatywa i golenie przed i takie tam. ;) :P

    Bursztyn, Bliska 77, Mega, ania.g, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    jestem za ;-)
    i proponuje nazwac nowa liste "Porodowka" :)

    Bliska 77, Mega, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wiec jakies uczucia jednak ma ;)
    To hormony :)
    No dobra, wiem ze sie wyruszyła. I ta jej kumpelka tez, bo jej dzieci sie nie kwapią do robienia dzieci, a ze to tak bliska przyjaciółka ze prawie jak rodzina, to sama sie poczuła przyszła babcia ;)

    Bliska 77, Bursztyn, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Tak, taka ze wszyskim. Z kim porod, czy bedzie lewatywa i golenie przed i takie tam. ;) :P
    otóż to a potem kolejna lista "poród - oczekiwania i konfrontacja z rzeczywistością" czyli czy i w jakiej kolejności lewatywka, golenie itp :-)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    i proponuje nazwac nowa liste "Porodowka" :)

    Nie no, koniecznie z podkresleniem wieku, ofkorsik, niech sie malolaty dziwuja i nasladuja. ;) Porodowka 35 + bedzie ok moze? :)

    Bliska 77, Bursztyn, Simba, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To hormony :)
    No dobra, wiem ze sie wyruszyła. I ta jej kumpelka tez, bo jej dzieci sie nie kwapią do robienia dzieci, a ze to tak bliska przyjaciółka ze prawie jak rodzina, to sama sie poczuła przyszła babcia ;)
    bardzo to miłe :-)

    Simba lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    otóż to a potem kolejna lista "poród - oczekiwania i konfrontacja z rzeczywistością" czyli czy i w jakiej kolejności lewatywka, golenie itp :-)

    O woskowaniu nie wspomne. ;)

    Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Nie no, koniecznie z podkresleniem wieku, ofkorsik, niech sie malolaty dziwuja i nasladuja. ;) Porodowka 35 + bedzie ok moze? :)
    bardzo dobry pomysl

    nick nieaktualny, Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz oczywiscie dzwoniła moja ciotka - siostra matki która tu mieszka - i po tym jak sie bardzo ucieszyła i wzruszyła, ze trzy razy mi powiedziała żebym za dużo nie jadła i sie pilnowała zeby nie przytyć :) Sie zacznie tera!

    Edit: Aha, ona tez ma zawsze dla mnie złote rady jak leczyć trądzik. Nobel w każdej dziedzinie, ofkors...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 18:50

    Mega, Bursztyn, nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To hormony :)
    No dobra, wiem ze sie wyruszyła. I ta jej kumpelka tez, bo jej dzieci sie nie kwapią do robienia dzieci, a ze to tak bliska przyjaciółka ze prawie jak rodzina, to sama sie poczuła przyszła babcia ;)
    mysle ze jej rura zmiekla :) moze nawet zacznie czesciej okazywac uczucia ;)

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Juz oczywiscie dzwoniła moja ciotka - siostra matki która tu mieszka - i po tym jak sie bardzo ucieszyła i wzruszyła, ze trzy razy mi powiedziała żebym za dużo nie jadła i sie pilnowała zeby nie przytyć :) Sie zacznie tera!

    Edit: Aha, ona tez ma zawsze dla mnie złote rady jak leczyć trądzik. Nobel w każdej dziedzinie, ofkors...

    Musisz skitrac troche zarcia pod poduszka na wszelki wypadek, jakby ciotunia naloty kontrolne na chate Ci robila i jedzenie od ust odejmowala. ;) Z troski, rzecz jasna! ;)

    Bliska 77, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    O woskowaniu nie wspomne. ;)
    faktycznie a to taka istotna sprawa :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 24 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Juz oczywiscie dzwoniła moja ciotka - siostra matki która tu mieszka - i po tym jak sie bardzo ucieszyła i wzruszyła, ze trzy razy mi powiedziała żebym za dużo nie jadła i sie pilnowała zeby nie przytyć :) Sie zacznie tera!

    Edit: Aha, ona tez ma zawsze dla mnie złote rady jak leczyć trądzik. Nobel w każdej dziedzinie, ofkors...
    myślę, ze to mało istotne, olej to, najważniejsze, że dobrze Ci życzą i z dobrego serca,po prostu wyrażają to tak jak potrafia :-)

    Bursztyn, Mega, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



‹‹ 3340 3341 3342 3343 3344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ