Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    :-D

    https://www.facebook.com/photo.php?v=665741123522841&set=vb.237513286345629&type=2&theater

    Boskie!!!! :)
    A to pamietasz?

    https://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Simba super wiadomosc jeszcze raz gratuluje,niech mdlosci beda z Toba;-)

    :) Wspaniale pozdrowienie :) Dzieki ;)

    moremi lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aaaa rób-ta co chceta z lista ,zakładajta Porodową ale koniecznie z tymi dopiskami, naturalnie albo cc,czy było golenie ,lewatywa,poród rodzinny czy samej ,w którym szpitalu,jaki lekarz ,jaka położna itp :P :P :P
    ale to Ty jestes najlepsza w zakladaniu list :)

    Simba, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Mysza, dużo dużo szczęścia.

    Simba, jeszcze raz gratuluję. Tylko ciekawość mnie zżeraz czy to powinny być pojedyncze gratulacje czy podwójne :)


    Niuta, jesteś pewna, że nie ma innego powodu spóźnienia?

    Kurde, no mnie tez strasznie zzera ciekawosc.

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mysza wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Niech moc Was nie opuszcza! I miłosci, miłości i jeszcze raz miłości i jeszcze kasy do tego i zdrowia :*

    Simba, beta jest fantastyczna :) trzymam kciuki za bliźniaki :) najlepiej parkę ;)

    Mama78 super wiadomość :)

    Dzieki Moremi <3

    moremi lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, a ze tak zapytam z innej beczki: jak cera?

    Simba, Iwone lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale to Ty jestes najlepsza w zakladaniu list :)

    To prawda - nikt tak swietnie nie potrafi tego zrobic

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, wylacznie z nudow zrobilam liste Porodowka 35 + ;)
    Brak ciut danych i nie wszystkich kojarze.
    :)

    Bursztyn, moremi, nick nieaktualny, Simba, Bozia3, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur! Brava!! :)

    Simba, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Simba, a ze tak zapytam z innej beczki: jak cera?

    Od dwoch tygodni na lewym policzku, mam takiego obcego o srednicy 0,3 cm ktory sie nie moze zdecydowac. Nie wchodzi nie wychodzi.
    No i powiem Ci, ze od wczoraj stosuje na niego Twoja kuracje - ale ta cebula to jest jednak hardcore...
    Poza tym? Pory mi sie znacznie zwezyly i cera jakby mniej tlusta. Ogolnie wydaje mi sie na plus, oprocz standardowych newralgicznych miejsc. Bardzo licze, ze bedzie jeszcze lepiej jak odstawie prog.

    Bursztyn, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Pusur! Brava!! :)

    Pusur sie klania. ;)
    Pozwolilam sobie usunac ilosc cykli ( po co sie stresowac ;) ) oraz info skad jestesmy i ile mamy dzieci, to jest juz na liscie Samiry.
    Co do lewatywy i golenia, to czekam na info ;)

    nick nieaktualny, moremi, Simba, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pusur, u mnie 42 i termina na 26 czerwca ale pewnie bedzie szybciej to cc

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Laski, wylacznie z nudow zrobilam liste Porodowka 35 + ;)
    Brak ciut danych i nie wszystkich kojarze.
    :)
    o szty niedobra ,foch :P

    Kate 75, malgos741, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Od dwoch tygodni na lewym policzku, mam takiego obcego o srednicy 0,3 cm ktory sie nie moze zdecydowac. Nie wchodzi nie wychodzi.
    No i powiem Ci, ze od wczoraj stosuje na niego Twoja kuracje - ale ta cebula to jest jednak hardcore...
    Poza tym? Pory mi sie znacznie zwezyly i cera jakby mniej tlusta. Ogolnie wydaje mi sie na plus, oprocz standardowych newralgicznych miejsc. Bardzo licze, ze bedzie jeszcze lepiej jak odstawie prog.
    no to fantastycznie :) wyglada na to ze ciaza Ci sluzy, a z blizniakami sluzy Ci podwojnie :)

    Simba, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Pusur sie klania. ;)
    Pozwolilam sobie usunac ilosc cykli ( po co sie stresowac ;) ) oraz info skad jestesmy i ile mamy dzieci, to jest juz na liscie Samiry.
    Co do lewatywy i golenia, to czekam na info ;)
    aaaazgapiła od samueli część listy takkkk :P

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Pusur sie klania. ;)
    Pozwolilam sobie usunac ilosc cykli ( po co sie stresowac ;) ) oraz info skad jestesmy i ile mamy dzieci, to jest juz na liscie Samiry.
    Co do lewatywy i golenia, to czekam na info ;)
    i bardzo slusznie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To prawda - nikt tak swietnie nie potrafi tego zrobic
    aaad podziękowała ,podziękowała :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aaaazgapiła od samueli część listy takkkk :P

    A myslalas, ze jak? ;)
    Zrobilas taka baze danych jak ksiadz na parafii i mialam z tego nie skorzystac? ;) :P

    Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, moremi, nick nieaktualny, malgos741, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    o szty niedobra ,foch :P

    Balam sie, ze jakis porod przegapie, to by dopiero bylo... ;)

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A myslalas, ze jak? ;)
    Zrobilas taka baze danych jak ksiadz na parafii i mialam z tego nie skorzystac? ;) :P
    jakie to to sprytne nooo ;)

    zaraz oblukam czy odpowiada moim standardom hehe :P

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3342 3343 3344 3345 3346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ