Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Ja sie dzisiaj obudzilam o 5.55 o dziwo pelna energii.
    Trzeba to wykorzystac, bo jest piekny poranek. Idziemy wiec zaraz na kawe i rogalika na pobliski ryneczek :)
    (pozniej poprawie prawdziwym sniadaniem)

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Fajny plan :-) podoba mi się :-)

    Simba będzie dobrze:-) za niedlugi czas wyslesz wszystkim zdjęcia Twojego brzuszka :-) nie da się zbyt długo ukryć ciąży. W dodatku blizniaczej :-D

    Tak, tak - ta lista ma sie szybko rozrastac :)
    Na razie z radoscia zobaczylam ze schudlam kilogram ;)

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby dziś dzień pobudek skoro świt? Mnie o 6.15 obudziło słońce i siku. Z siku wiedziałam co zrobić, że słońcem nie bardzo ;-)

    Simba, Mega, malgos741, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza - wstawaj!
    Przeciez my tu z chlebem i sola czekamy. Wodka stygnie a Panny Mlodej nie ma...

    Mega, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No dobra - co tam trzeba podac?
    Wiek - 36
    Termin porodu - 31/01/2015
    Depilacja woskiem
    Lewatywa - Dr Andzej
    Simba, fantastyczne dane. Nie napisałaś tylko, jakie okolice będziesz woskować::. ;-) :-P_
    :

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 07:29

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Simba, fantastyczne dane. Nie napisałaś tylko, jakie okolice będziesz woskować::. ;-) :-P_
    :

    Okolice Brukseli, oczywiscie :)

    nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, EwaT, Mega, Bozia3, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jeeeest!!
    Beta 713 :) Chyba dobrze? Dziwne bo kolejna dopiero 2 czerwca.
    JEJKU. TERAZ TO JUZ NAPRAWDĘ!!
    No dobra, skoro wiecie, to moze czas powiedziec matce :)
    Dzieki za kciuki moje Kochane!!!!

    Simba gratuluje super bety tak sie ciesze tymi bliziakami jakby to mialy moje byc,zdrowka <3

    Simba, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Okolice Brukseli, oczywiscie :)

    :D :D No, oszywiscie! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 07:38

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    Simba gratuluje super bety tak sie ciesze tymi bliziakami jakby to mialy moje byc,zdrowka <3

    Wszystkie dzieci z forum nasze sa :) ;)
    Dzialaj tam z malymi Pandziatkami :)

    Panda, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale gdzie jest Mysza? Ile mozna noc poslubna uskuteczniac? Chociac w jej przypadku to juz pobite gary. ;) :D
    Mysza, zglos sie! :)

    ania.g, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wszystkie dzieci z forum nasze sa :) ;)
    Dzialaj tam z malymi Pandziatkami :)


    U mnie na razie bunt na pokladzie jedziemy chyba w busz w nastepny weekend zresetowac wszystko, bedziemy walczyc dalej chyba musimy celowac w Ovu jak najbardziej bo z ta iloscia zolnierzykow nie bedzie prosto...czekam na wizyte u lekarza w sierpniu a do tego czasu bierzemy suplementy taki plan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 08:00

    ania.g, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, moremi, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 maja 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia!!!

    Pusurek lista Porodow daje nadzieje, szacun dla Was ciazowki :)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale glupio jest wstac tak rano w niedziele :/. Wszyscy jeszcze spia, nawet kota - wstala na sniadanie i poszla dalej przyciac komara.
    Mam zaczac podlogi zmywac czy co? ;)

    Bliska 77, Mega, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 25 maja 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Mysza, wszystkiego co najlepsze, oby milosc i szacunek nigdy Was nie opuscily :-)
    Zaraz zerkne na dzielo Pusurka
    Milego dnia

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 25 maja 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista super tylko ja kilka tygodni temu skonczylam 37 lat ale dziekuje za odmlodzenie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 08:34

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 25 maja 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale glupio jest wstac tak rano w niedziele :/. Wszyscy jeszcze spia, nawet kota - wstala na sniadanie i poszla dalej przyciac komara.
    Mam zaczac podlogi zmywac czy co? ;)
    Ja ten czas zawsze wykorzystuje dla siebie i np z kawka na tarasie czytam ksiazke :-)

    Simba, Bursztyn lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Lista super tylko ja kilka tygodni temu skonczylam 37 lat ale dziekuje za odmlodzenie :-)

    O takie cuda to podziekowania Samirze :P

    Bliska 77, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Ja ten czas zawsze wykorzystuje dla siebie i np z kawka na tarasie czytam ksiazke :-)

    A mi sie spac nagle zachcialo i zasnelam na pol godzinki, z tych nudow. :)

    nick nieaktualny, malgos741, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam se pospałam, ale gorąco :)
    Dzień doberek, mam nadzieję że u mnie burze będą wieczorem bo mam zamiar się dziś poopalać.

    Simba, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A mi sie spac nagle zachcialo i zasnelam na pol godzinki, z tych nudow. :)
    No to teraz jestes pelna wigoru :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



‹‹ 3344 3345 3346 3347 3348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ