Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale 20 lat temu nie bylo takiej wykrywalnosci wad jak teraz. Mogli powiedziec, ze wszystko bedzie dobrze, bo i tak nikt by tego nie sprawdzil.
    Teraz wiekszosc wad widac jak na dloni i co z tego?
    Dlatego lepiej zapobiegać. A w tym przypadku w ten właśnie sposób mozna.

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Dlatego lepiej zapobiegać. A w tym przypadku w ten właśnie sposób mozna.

    True.
    Ale to ciekawe, ze nie mialas odpornosci, bo w Pl bylas na pewno szczepiona jako dziecie.

    Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    True.
    Ale to ciekawe, ze nie mialas odpornosci, bo w Pl bylas na pewno szczepiona jako dziecie.
    Ale ja tu mieszkałam od 11 roku życia. I nie wiem czy tu nie szczepili, czy ja moze przegapilam?

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale ja tu mieszkałam od 11 roku życia. I nie wiem czy tu nie szczepili, czy ja moze przegapilam?

    Od 88 roku byly obowiazkowe szczepienia dziewczynek 13 letnich. Jak bylas jeszcze wtedy w Pl, to raczej ja dostalas. Ale w Be tez powinni przestrzegac karty szczepien.
    Kiedy ja przyjechalam z corka do No, to bylo to pierwsze pytanie w przychodni przy wyborze lekarza - czy dziecko bylo szczepione - kiedy i na co. No bo przyjechaly takie nie wiadomo skad , to mogly tez przywiesc z soba nie wiadomo co. ;) I teraz szczepia ja wg norweskiego kalendarza szczepien.

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Od 88 roku byly obowiazkowe szczepienia dziewczynek 13 letnich. Jak bylas jeszcze wtedy w Pl, to raczej ja dostalas. Ale w Be tez powinni przestrzegac karty szczepien.
    Kiedy ja przyjechalam z corka do No, to bylo to pierwsze pytanie w przychodni przy wyborze lekarza - czy dziecko bylo szczepione - kiedy i na co. No bo przyjechaly takie nie wiadomo skad , to mogly tez przywiesc z soba nie wiadomo co. ;) I teraz szczepia ja wg norweskiego kalendarza szczepien.
    a ja nie bylam szczepiona...
    musialam sie zaszczepic tutaj dopiero, 3 lata temu jakos tak...
    Andrzej, chyba jeszcze nie rodzisz?

    Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A może?
    bywały takie przypadki,różyczki ,ospy czy świnki

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba. jak Twoj wkurw? zmniejszyl sie? jakies inne objawy ciazy : :)

    Simba, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    bywały takie przypadki,różyczki ,ospy czy świnki

    Ospa wietrzna moze wystapic w postaci polpasca, upierdliwa choroba.
    Zeby przejsc inne choroby wieku dzieciecego 2 razy, to trzeba miec wyjatkowe szczescie. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a ja nie bylam szczepiona...
    musialam sie zaszczepic tutaj dopiero, 3 lata temu jakos tak...
    Moze nie pamietasz? A moze bylas wtedy chora? ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Simba. jak Twoj wkurw? zmniejszyl sie? jakies inne objawy ciazy : :)
    Troszeczkę sie zmniejszył, bo zjadłam jagody z bita śmietana i pokruszoną bezą :)
    A inne objawy nie ustępują - śpię z przerwami na potrzeby fizjologiczne.
    Największy mam rzyg na prace i najchętniej poszłabym na następne 9 miesięcy na zwolnienie, ale tutaj sie tego kompletnie nie praktykuje i pewnie słusznie.

    Bursztyn, Bliska 77, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ospa wietrzna moze wystapic w postaci polpasca, upierdliwa choroba.
    Zeby przejsc inne choroby wieku dzieciecego 2 razy, to trzeba miec wyjatkowe szczescie. ;)
    nooo półpasiec ,nieciekawa choroba ,mała wysypka aa podobno bardzo boli

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dodatku nie moge znaleźć botwiny a prześladuje mnie Twój Bursztyn chłodnik :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 20:57

    Bursztyn, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Moze nie pamietasz? A moze bylas wtedy chora? ;)
    nie bylam, tutaj przed szczepieniem sprawdzili czy nie mialam przeciwcial,no i nie mialam, wiec lekarz kazal mi sie zaszczepic

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie bylam, tutaj przed szczepieniem sprawdzili czy nie mialam przeciwcial,no i nie mialam, wiec lekarz kazal mi sie zaszczepic

    To na bank nie bylas tego dnia w szkole, kiedy szczepili. ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Troszeczkę sie zmniejszył, bo zjadłam jagody z bita śmietana i pokruszoną bezą :)
    A inne objawy nie ustępują - śpię z przerwami na potrzeby fizjologiczne.
    Największy mam rzyg na prace i najchętniej poszłabym na następne 9 miesięcy na zwolnienie, ale tutaj sie tego kompletnie nie praktykuje i pewnie słusznie.
    ale mdlosci Cie nie mecza ?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    To na bank nie bylas tego dnia w szkole, kiedy szczepili. ;)
    eee tam, to zaszczepiliby mnie w inny jesli taki wymog byl

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    W dodatku nie moge znaleźć botwiny a prześladuje mnie Twój Bursztyn chłodnik :-/
    ale to sie z borowiny nie robi tylko botwiny :)

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    eee tam, to zaszczepiliby mnie w inny jesli taki wymog byl

    Bo kurka taki byl... Ja pamietam rzadek dziewczynek i pielegniare z ampulkami. I ze lekcji nie bylo. :D

    Bliska 77, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale mdlosci Cie nie mecza ?
    Rano jak tylko zaczynam jeść śniadanie mam bolesny skurcz żołądka ktory za chwile mija - to mam od 4 dni.
    W ciagu dnia czasem na krótko mnie zemdli, dlatego zaczęłam nosić migdały w torebce. No i strasznie wrażliwa na zapachy sie robię.

    Bliska 77, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale to sie z borowiny nie robi tylko botwiny :)
    Wiem wiem to tabletowe głupoty :)
    Zauważyłam ze ten tablet, jest w dodatku szowinistyczna świnia. Wszystkie czynności typu spałem, jadłem, odpoczywalem zawsze automatycznie konczy męska odmiana. Za to zazwyczaj jest: sprzątalam, gotowalam, pralam...
    No męski spisek normalnie!

    Bliska 77, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 3365 3366 3367 3368 3369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ