Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Moze trochę wiecej entuzjazmu co? Jakiś wykrzyknik, cokolwiek??
    no... ;) masz tu wykrzyknik: "!"

    Mega, nick nieaktualny, Simba, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    to no to na razie jakies zrezygnowane i zdechłe jest. To powinno być takie NO ze szyby zadrża. No!
    jest, bo tak wlasnie sie czuje, nie bede sobie wmawiac ze czuje sie inaczej, bo wygladaloby to jak na treningu Amway- wszystko super nawet jak nie jest super, powinnam pewnie jeszcze sobie sama bravo bic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:49

    Mega, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn ale nie mozesz tych wyników traktować jak wyrok! To krok ku spełnieniu marzen. Zreszta sama wiesz ze te wyniki dzis sa zle a jutro super. <3 nie martw sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:56

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jest, bo tak wlasnie sie czuje, nie bede sobie wmawiac ze czuje sie inaczej, bo wygladaloby to jak na treningu Amway- wszystko super nawet jak nie jest super, powinnam pewnie jeszcze sobie sama bravo bic ;)
    Renka tu brakuje. On by cie przynajmniej rozsmieszyl.
    A wiesz co pomaga na nie-amwayowski nastrój? Sen :)

    Bursztyn, Mega, Reni, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Bursztyn ale nie mozesz tych wyników traktować jak wyrok! To krok ku spełnieniu marzen. Zreszta sama wiesz ze te wyniki dzis sa zle a jutro super. <3 nie martw sie
    niby tak, tylko nie wiem czy morfologia moze az tak ulec zmianie...

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Renka tu brakuje. On by cie przynajmniej rozsmieszyl.
    A wiesz co pomaga na nie-amwayowski nastrój? Sen :)
    no, albo Andrzej, ale on chyba rodzi ;)
    Tak wlasnie pomyslalam, zeby mnie Morfeusz przytulil :)

    Simba, nick nieaktualny, Mega, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no, albo Andrzej, ale on chyba rodzi ;)
    Tak wlasnie pomyslalam, zeby mnie Morfeusz przytulil :)
    Lampka wina, łóżeczko, fajny film, do męża przytulić sie.
    Nadawałas na swojego M, ze go nigdy nie ma, kiedy trzeba i w ogóle. A ja widzę, ze chłopak chce, ze tez przeżywa, ze sie stara i bierze na klatę. Chcecie oboje. To dostaniecie. Idź spac i nie mędź! :-*

    Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, Alis, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem :)

    Simba, Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, malgos741, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ktg zrobili-ok, szyjka- ok
    nospa 2razy dziennie i magnez 3razy plus leżenie....powinno przejść

    sie naogladałam, jakie cudne małe piplaczki wozili w takich wózkach specjalnych po korytarzu, chyba na karmienie , ślicznośći :)
    ogólnie bardzo ładny szpital, czyściutko i nowoczesnie, fajna atmosfera

    jakby mi sie pogorszyło to jestem welcome w kazdej chwili

    Simba, ania.g, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, malgos741, Bozia3, Viv78, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Alis, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ktg zrobili-ok, szyjka- ok
    nospa 2razy dziennie i magnez 3razy plus leżenie....powinno przejść

    sie naogladałam, jakie cudne małe piplaczki wozili w takich wózkach specjalnych po korytarzu, chyba na karmienie , ślicznośći :)
    ogólnie bardzo ładny szpital, czyściutko i nowoczesnie, fajna atmosfera

    jakby mi sie pogorszyło to jestem welcome w kazdej chwili
    No to super :)
    I co u Ciebie w końcu? CC planują? Czy natural?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No to super :)
    I co u Ciebie w końcu? CC planują? Czy natural?

    to chyba bedzie zależało od wielkości dziecka i ułożenia...ale ostateczna decyzja nalezy do mnie...3go mam usg prywatnie wiec podejmiemy decyzje z ginką

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ktg zrobili-ok, szyjka- ok
    nospa 2razy dziennie i magnez 3razy plus leżenie....powinno przejść

    sie naogladałam, jakie cudne małe piplaczki wozili w takich wózkach specjalnych po korytarzu, chyba na karmienie , ślicznośći :)
    ogólnie bardzo ładny szpital, czyściutko i nowoczesnie, fajna atmosfera

    jakby mi sie pogorszyło to jestem welcome w kazdej chwili

    Toc mowilam, kawy nie chlac, ale magnez wcinac.
    No i dobrze, ze do domu pozwolili pojsc. :)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Toc mowilam, kawy nie chlac, ale magnez wcinac.
    No i dobrze, ze do domu pozwolili pojsc. :)

    może masz racje z tą kawą...chyba ostatnio przegięłam

    nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, dobrze że jeszcze jesteś z powrotem :)

    EwaT, iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa cieszę się, że widzę Cię jeszcze z Twoim brzuchem :)

    Teraz to już musisz zwolnić tempa :)

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ktg zrobili-ok, szyjka- ok
    nospa 2razy dziennie i magnez 3razy plus leżenie....powinno przejść

    sie naogladałam, jakie cudne małe piplaczki wozili w takich wózkach specjalnych po korytarzu, chyba na karmienie , ślicznośći :)
    ogólnie bardzo ładny szpital, czyściutko i nowoczesnie, fajna atmosfera

    jakby mi sie pogorszyło to jestem welcome w kazdej chwili
    no to chwala Bogu kaplan.gif :)
    ciesze sie jestescie z powrotem :)

    malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zamiast kawy prawdziwej przejdziesz na zbożową? Trzeba Ci się przyzwyczajać, bo na początku karmienia prawdziwa kawa nie jest wskazana. Jak ja przez to cierpiałam! Bo uwielbiam kawę :)

    Mega, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ewa cieszę się, że widzę Cię jeszcze z Twoim brzuchem :)

    Teraz to już musisz zwolnić tempa :)

    nie mam wyjscia..
    jakie te piplaki słodkie....nie mogłam sie napatrzeć

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Lampka wina, łóżeczko, fajny film, do męża przytulić sie.
    Nadawałas na swojego M, ze go nigdy nie ma, kiedy trzeba i w ogóle. A ja widzę, ze chłopak chce, ze tez przeżywa, ze sie stara i bierze na klatę.
    tak, to prawda, stara sie
    Simba wrote:
    Chcecie oboje. To dostaniecie. Idź spac i nie mędź! :-*
    Amen :)

    nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie mam wyjscia..
    jakie te piplaki słodkie....nie mogłam sie napatrzeć
    Jeszcze trochę cierpliwoći, zaciskaj nogi, niech Mały wytrzyma choć te dwa tygodnie :) POwiedz, gdzie mu będzie lepiej?? ;)

    EwaT, Simba, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3379 3380 3381 3382 3383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ