Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, trzymam kciuki za powodzenie z firma, od czegoś trzeba zacząć :) a potem wszystko potoczy sie z górki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Iwcia, GRATULACJE, dbaj o Was :-)
    Bursztyn, ja tematu teściowej z zasady nie zaczynam nawet, to temat rzeka, moja jest "zajebista", typowa "Pani Dulska" jeśli wiecie co mam na myśli
    tak, pamietam, Tobie trafil sie wyjatkowo wredny egzemplarz
    a czy pisalam Wam jak moja pierwsza tesciowa dokonywala dezynfekcji wanny ktorej uzywali goscie?
    Otoz, polewala ja spirytusem a nastepnie podpalala :)

    iwcia77, Simba, Bliska 77, Mega, Bozia3, Lavendula, Reni, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    to nie wiem czy dobrze czy źle w Twoim przypadku...w moim, pewnie więcej zdrowia psychicznego bym zachowała (głównie chodzi o stosunek do mojego dziecka)
    Nie płacze z tego powodu. Bardziej mi przykro, ze nasze dzieci nie bedą mieć bardziej dostępnych, prawdziwych babć. No ale czasem lepiej tak, niż mieć dwie toksyczne.

    iwcia77, Bursztyn, Bliska 77, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja teściowa wczoraj podsluchala jak umawiam mojego meza na badania ale nie doslyszala jakie więc od razu go pyta a na jakie badania idziesz a mój na ogolne :D

    iwcia77, Bliska 77, Bozia3, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A ja nadal swojej nie znam :-/
    jak Ci sie to udalo do tej pory?

    iwcia77, Simba, Bliska 77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tak, pamietam, Tobie trafil sie wyjatkowo wredny egzemplarz
    a czy pisalam Wam jak moja pierwsza tesciowa dokonywala dezynfekcji wanny ktorej uzywali goscie?
    Otoz, polewala ja spirytusem a nastepnie podpalala :)
    Fuck!!!
    Ale sie uśmiałam :D
    A potem spokojnie odlatywala na miotle...

    Bursztyn, Bliska 77, Mega, Reni lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A ja nadal swojej nie znam :-/
    to sie nie dopominaj ;)

    Bliska 77, Simba lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tak, pamietam, Tobie trafil sie wyjatkowo wredny egzemplarz
    a czy pisalam Wam jak moja pierwsza tesciowa dokonywala dezynfekcji wanny ktorej uzywali goscie?
    Otoz, polewala ja spirytusem a nastepnie podpalala :)
    o kurwa! (przepraszam ale aż sweter posmarkałam)

    Bursztyn, Lavendula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie płacze z tego powodu. Bardziej mi przykro, ze nasze dzieci nie bedą mieć bardziej dostępnych, prawdziwych babć. No ale czasem lepiej tak, niż mieć dwie toksyczne.
    też prawda, ja już się nauczyłam przyjmować sprawy takimi jaki są i niepotrzebnie nie rozdzielać włosa na czworo

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jak Ci sie to udalo do tej pory?
    Kiedyś chyba pisałam - teściowie mieszkają na Białorusi. To jest po drodze donikąd. Teściowa leży od kilku lat także sami sie nie ruszają, no i ogólnie bardzo wiekowi ludzie, bo mój M tez dużo starszy ode mnie.

    Bursztyn, Mega, iwcia77, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tak, pamietam, Tobie trafil sie wyjatkowo wredny egzemplarz
    a czy pisalam Wam jak moja pierwsza tesciowa dokonywala dezynfekcji wanny ktorej uzywali goscie?
    Otoz, polewala ja spirytusem a nastepnie podpalala :)
    o ja pierdziu!!!!

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Fuck!!!
    Ale sie uśmiałam :D
    A potem spokojnie odlatywala na miotle...
    gdyby odlatywala to nie byloby tak zle, ona niestety zostawala....

    Kiedys nie chciala zeby jej maz a ojciec mojego bylego meza gdzies pojechal, wiec wziela noz i przebila mu wszystkie opony w samochodzie...

    Bliska 77, Simba, mysza1975, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    gdyby odlatywala to nie byloby tak zle, ona niestety zostawala....

    Kiedys nie chciala zeby jej maz a ojciec mojego bylego meza gdzies pojechal, wiec wziela noz i przebila mu wszystkie opony w samochodzie...
    przebojowa kobieta, chyba za dużo przygodowo - sensacyjnych książek się naczytała

    Bursztyn, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    o kurwa! (przepraszam ale aż sweter posmarkałam)
    hahahah! :) wiem ze to niewiarygodne, ale prawdziwe


    pani pochodzi z poludnia Italii...i teraz uwwaaaagaaaaaa: jest polozna! :)

    Simba, iwcia77, Mega, Bliska 77, Bozia3 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    gdyby odlatywala to nie byloby tak zle, ona niestety zostawala....

    Kiedys nie chciala zeby jej maz a ojciec mojego bylego meza gdzies pojechal, wiec wziela noz i przebila mu wszystkie opony w samochodzie...
    Rozumiem co cie skłoniło do pomagania ludziom chorym psychicznie.
    Babka normalnie jak z włoskiej komedii.
    Myśle ze Almodovar tez byłby zainteresowany ta postacią :)

    Bursztyn, iwcia77, Mega, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    hahahah! :) wiem ze to niewiarygodne, ale prawdziwe


    pani pochodzi z poludnia Italii...i teraz uwwaaaagaaaaaa: jest polozna! :)
    To super - od razu z dziecka diabła wypędza :)

    iwcia77, Bursztyn, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kiedyś chyba pisałam - teściowie mieszkają na Białorusi. To jest po drodze donikąd. Teściowa leży od kilku lat także sami sie nie ruszają, no i ogólnie bardzo wiekowi ludzie, bo mój M tez dużo starszy ode mnie.
    to dlaczego sie jeszcze do niech nie wybraliscie?

    duzo starszy to znaczy ile?

    Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to dlaczego sie jeszcze do niech nie wybraliscie?

    duzo starszy to znaczy ile?

    no wlasnie- ile?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Powoli, ćwiczę jak wstawić żeby było dobrze.
    Na 19.00 będę gotowa.

    A może pomożecie. Jak wstawić z zapodaj.pl, tak żeby było od razu widać miniaturki zdjęć, a nie tylko link?

    Musisz skopiowac ten 3 link, wtedy od razu bedzie fotka. Ten BBCode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 19:00

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Rozumiem co cie skłoniło do pomagania ludziom chorym psychicznie.
    Babka normalnie jak z włoskiej komedii.
    Myśle ze Almodovar tez byłby zainteresowany ta postacią :)
    tak naprawde to chcialam sie dostac do wloskiego parlamentu zeby przywrocili szpitale psychiaatryczne, bo musicie wiedziec ze twz. wariatkowa zostaly zamkniete....
    ona sie nadaje do leczenia zamknietego ktore podejrzewam byloby trudne, zmudne i nierokujace.....
    nosze sie z zamiarem napisania ksiazki

    mysza1975, Simba, Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 3432 3433 3434 3435 3436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ