Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie:) dziewczyny już mam dość tego bólu.....czy jajniki mogą tak długo bolec? To już 6 dzien bólu owulacyjnego czy to normalne? Poradzcie cos proszę......:(

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Witam was serdecznie:) dziewczyny już mam dość tego bólu.....czy jajniki mogą tak długo bolec? To już 6 dzien bólu owulacyjnego czy to normalne? Poradzcie cos proszę......:(
    Może to nie ból owulacyjny tylko miesiączkowy. różnią się ale nie aż tak bardzo. Ja od jakiegoś czasu w drugiej fazie cyklu miewam od 10 dni przed miesiazzką typowe bóle okresowe. wcześniej nigdy tego nie miałam. Nie wiem z czego to wynika. ja to interpretuję na własną niekorzyść... że coś się u mnie zmienia na ostateczne.

    Może masz zapalenie przydatków?

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm tylko ze ten bol zaczął sie przed owulacja która miałam i nadal trwa.....sama nie wiem.....:(

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam usg i niby wszystko oki

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Hmmmm tylko ze ten bol zaczął sie przed owulacja która miałam i nadal trwa.....sama nie wiem.....:(
    wg Twojego wykresu jesteś po owulce i te bóle zaznaczyłaś po. Bierzesz jakieś wspomagacze?

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nic nie biorę.....ovu wyznaczył mi zle prawdopodobnie miałam wtedy kiedy pokazuje test owu....czyli bóle są przed i po....no nic poczekam do @ i zobaczę chociaż to jeszcze 10 dni pewnie....
    Dzięki kochana

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    laseczki zanim zacznę czytać to chciałabym Waszej opini , właśnie odebrałam wyniki moich badań ,może któraś będzie zorientowana czy są dobre :
    LH 4,95 a miałam kiedyś mniej niż 0,1
    FSH 4,89 a miałam kiedyś mniej niż 0,1
    Estradiol 122 a miałam 143,61

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe moje gratulacje :) <3

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka a która doba cyklu? wyniki FSH i LH powinny byc robione między 2- 5 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 14:45

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Dorka, Tobie to sie chyba nudzi ;-)
    no jakby popatrzeć na godzinę o której pisałam to chyba raczej tak 538dc3b4efcf3.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Witam was serdecznie:) dziewczyny już mam dość tego bólu.....czy jajniki mogą tak długo bolec? To już 6 dzien bólu owulacyjnego czy to normalne? Poradzcie cos proszę......:(
    Ja od paru dni też mam dziwne bóle,nawet zauważyłam zabarwiony na różowo śluz. Wczoraj prawie wyłam,dzisiaj przeszło...sama nie wiem czy owulacja tak boli? W sumie śluzu rozciagliwego mało co, testów ovu nie kupuje bo u mnie co będzie to będzie ;-) trafi się fasolka będę szczęśliwa nie trafi się mój chłop będzie szczęśliwy :-P

    nick nieaktualny, mysza1975, Bliska 77, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Dorka a która doba cyklu? wyniki FSH i LH powinny byc robione między 2- 5 dc
    kazał mi robić do wczoraj czyli 10 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Cześć
    laseczki zanim zacznę czytać to chciałabym Waszej opini , właśnie odebrałam wyniki moich badań ,może któraś będzie zorientowana czy są dobre :
    LH 4,95 a miałam kiedyś mniej niż 0,1
    FSH 4,89 a miałam kiedyś mniej niż 0,1
    Estradiol 122 a miałam 143,61
    Bardzo dobre - młoda dupa z Ciebie.

    Mega, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jakaś dziwna filozofia bo wszędzie mówili, że 2-5. Ale nic. Stosunek hormonów FSH i LH powinien być bliski 1 więc u ciebie gra ;) poniżej jednego to obniżajaca się rezerwa jajnikowa. estradiol jak na 10 dc też myślę że oki, ponieważ wzrasta przed owu.

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    kazał mi robić do wczoraj czyli 10 dc
    no więc fsh ma swój szczyt 2-5 dzień cyklu w dziesiątym na pewno idzie już w dół, lh powinno iść w gorę, estradiol również. Szkoda ze nie zrobiłaś 2-3 dzień cyklu wtedy byłoby bardziej klarownie.

    nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    no to jakaś dziwna filozofia bo wszędzie mówili, że 2-5. Ale nic. Stosunek hormonów FSH i LH powinien być bliski 1 więc u ciebie gra ;) poniżej jednego to obniżajaca się rezerwa jajnikowa. estradiol jak na 10 dc też myślę że oki, ponieważ wzrasta przed owu.
    powinien być 1 do jednego ale nie 10 dc.

    mandragora lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o , dzięki to mnie pocieszyłyście , bo jak wspomniałam wcześniej FSH i LH miałam mniejsze niż 0,1 to mi zdiagnozował hipogonadyzm i bezpłodność

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś no wczesniej napisałam że też uważam ze za późno zrobione badania ;) tylko który madruś ginekolog jej tak kazał ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:

    Bozia3- nie wiem gdzie wyczytalas o tym ze nie wolno sie woskowac w ciazy, bo ja obecnie przerabiam ksiazke " w oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff i Sharon Mazel i na str 150 jest jak byk ze cyt : " ...mozesz wloski bez obaw wyrywac, golic lub usuwac za pomoca wosku . Nawet usuniecie przy uzyciu plastrow woskowych calego owlosienia lonowego nie jest grozne , jednak wszelkie tego typu zabiegi powinny byc przeprowadzane bardzo ostroznie, albowiem twoja skora jest teraz niezwykle wrazliwa i podatna na podraznienia . Powiedz kosmetyczce przeprowadzajacej taki zabieg o swoim odmiennym stanie, aby zachowala szczegolna ostroznosc"

    zajrzalam nawet do drugiej ksiazki ( wloskiej) i tez nie ma przeciwskazan do woskowania...
    nie pisałam, że nie wolno - ale, że lepiej unikać - bo skóra jest bardziej ukrwiona czy coś tam i są często podrażnienia - ja nawet teraz przy zwykłym goleniu jestem wciąż pozacinana i krwawiąca - u mnie się to bardzo zmieniło...Czytałam też wypowiedź dziewczyny, która depilowała się woskiem w zaawansowanej ciązy i była potem cała w strupach ciężko gojących się....widocznie to zależy od skóry - ja chyba odpuszczę....

    iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    polarmiś no wczesniej napisałam że też uważam ze za późno zrobione badania ;) tylko który madruś ginekolog jej tak kazał ;)
    Tak ale ja odpisal nie wiedzac ze to 10 dc. Ale i tak nie jest zle. Ja natomiast sprawdzilam dzisiaj szyjke macicy - jest super wysoko i jest otwarta - prawie w ta dziurke palucha moglam wsadzic i na dodatek wyciagnelam pierwszy raz od prawie dwuletnich obserwacji plodny, rozciagliwy sluz! A testy owulacyjne to mialam dodatnie kilka dni temu. A to ciekawostka!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Bliska 77, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

‹‹ 3496 3497 3498 3499 3500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ