Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skubany rosnie w oczach...
    caffe wrote:
    Promocja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A ja ma ze 20 testów owulacyjnych z allegro Ovulation LH Test Strip (różowe)i mogę komuś oddać. Te testy u mnie zadziałały pozytywnie!!!!!!!!!!!!!! :P

    Kto pierwszy ten lepszy, czyli temu komuś oddam :P

    mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzizas ! a mi zabronili jesc surowizne ze swinki, bo toxoplazmoza...mozna jesc kabanosy? juz nie wspomne o poledwicy lososiowej...??? mi to tylko dobrze smazona swinke kazali...buuuuuuuuuu
    Pusurek wrote:
    Wiecie jakie mam piekne pazurki? :)
    Wracajac, strasznie mnie naszlo na miecho. Kupilam i wcielam: 1 kabanosa, 20 dkg poledwicy lososiowej, maly ogonek tatarowej. I po tym wszystkim musialam zjesc paczka, po prostu musialam! Czyzby zachcianki? ;) Nie za pozno ciut? ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sory jesli juz dostalas odpowiedz, ale napisze tylko ze cisnienie miala bardzo wysokie ...
    Alis wrote:
    E tam późno. Mnie teraz wzięło na marynowane grzybki. Poza tym drożdżówka z rabarbarem się piecze. A jak pomyślę o diecie matki karmiącej to od razu wszelkie wyrzuty sumienia na temat obżerania mi przechodzą :)

    Bliska, życzę Ci, żeby szybko się zaczęło i jeszcze szybciej skończyło. A potem wracaj do nas i opisuj.


    Kiedy Anna Maria rodziła? Jakoś całkiem mi umknęło i tylko teraz doczytąłam, że córeczka została w szpitalu. I to zdaje się, że rodziła mocna przed terminem. Co się stało?

    Alis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek, to Ty cala świnkę jakby zjadłaś... No taka małą jakby....

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Caffe sliczna masz te pomaranczowa żabencje 8)
    dokładnie, też co chwila zerkam i podziwiam :-)

    iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam zawartość szuflady, zrobiłam mały remanent i tak, mam do oddania:

    Bromergon 2,5 mg ważny 07.2016 jedno napoczęte i jedno całe opakowanie 30 tabl,
    Castangus ważny 12.2016 całe opakowanie 30 tabl,
    Duphastron jedno opakowanie napoczęte (16 tabl) ważny 06.2017 i drugie całe 20 tabl ważne 12.2016
    Wiesiołek 500mg - opakowanie rozpoczęte 24 tabl, ważny do 11.2014
    Oeparol całe opakowanie 60 tabl ważny 12.2014

    Właśnie tak wyglądało moje zachodzenie w ciążę. Grunt to dobre zapasy.
    Jak któraś reflektuje to wyślę pocztą.

    iwcia77, Simba, caffe, nick nieaktualny, Żanet, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Doszlas sama, widze. ;)
    Moze byc, ze bromergon lub cos z bromokryptyna. Bywa, ze po pol roku wszystko sie normuje. A bromergon jest super na zachodzenie w ciaze, tak ze czuj duch! ;)
    Wiem bo 9 lat temu po trzech latach staran i po pierwszym miesiacu staran z bromergonem zaszlam w ciaze. Ale teraz nikt nie chcial mi robic z obciazeniem bo wyjsciowy byl ok.

    Badania robilam tego samego dnia po godzinie od zazycia tabletki z czyms tam. Prl podana byla w 19, 93 ng/ml a po obciazeniu ( po MTC) - 364,20 ng/ml. Badania zrobilam na wlasna reke,

    nick nieaktualny, caffe, monia 70 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Mam caly bromergon nowka sztuka do oddania. Lekarz mi na zatrzymanie laktacji dal. Ale po przeczytaniu ulotki o efektach ubocznych, pokarm sam zanikl :-)chce ktoras? nawet jednej tabsy nie wzielam....
    Gdzie mieszkasz?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Przejrzałam zawartość szuflady, zrobiłam mały remanent i tak, mam do oddania:

    Bromergon 2,5 mg ważny 07.2016 jedno napoczęte i jedno całe opakowanie 30 tabl,
    Castangus ważny 12.2016 całe opakowanie 30 tabl,
    Duphastron jedno opakowanie napoczęte (16 tabl) ważny 06.2017 i drugie całe 20 tabl ważne 12.2016
    Wiesiołek 500mg - opakowanie rozpoczęte 24 tabl, ważny do 11.2014
    Oeparol całe opakowanie 60 tabl ważny 12.2014

    Właśnie tak wyglądało moje zachodzenie w ciążę. Grunt to dobre zapasy.
    Jak któraś reflektuje to wyślę pocztą.
    ile bys chciala za ten zestaw..bylabym chetna 8) wysle ci zaproszenie doznajomych to napisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 19:01

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    sory jesli juz dostalas odpowiedz, ale napisze tylko ze cisnienie miala bardzo wysokie ...


    Dzieki Iwcia, już sobie teraz przypominam. Anna Maria, i jak tam Helenka dziś?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzow Wielkopolski... zapraszam. albo poczta...
    polarmiś wrote:
    Gdzie mieszkasz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a myślałam że to już

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze moge Matruelle dorzucic . chyba tylko kilka tabl. wzielam. Nowy Castagnus i listek luteiny dowcipny... wszystko do 2015

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co stosuja ksylitol..przymierzam sie do jego kupienia..Uzywam stewie ale ma mimo wszystko dziwny=specyficzny smak..No i nie zabardzo nadaje sie do wypiekow .Czy ten cukier brzozowy ma smak zblizony do zwyklego rafinowanego cukru???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 19:10

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dziewczyny co stosuja ksylitol..przymierzam sie do jego kupienia..Uzywam stewie ale ma mimo wszystko dziwny=specyficzny smak..No i nie zabardzo nadaje sie do wypiekow .Czy ten cukier brzozowy ma smak zblizony do zwyklego rafinowanego cukru???
    Dla mnie podobny. Ale używany w dużych ilościach może po działać przeczyszczająco.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dla mnie podobny. Ale używany w dużych ilościach może po działać przeczyszczająco.

    wiem wiem bo jest dodawany rowniez do gum i innych produktow i ze powolisie do niego tzreba przyzwyczajac stosujac kolejno coraz wieksze porcje..Przekonuje mnie zwl to ze wpl pro zdrowotnie na uziebienie i zapobiega prochnicy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 Jeszcze raz dzieki wielkie i niech Ci ten nad nami w szczesciu i zdrowiu wynagrodzi za dobre serducho 0vishenka_33.gif =D

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica- jak chcesz to ja oddam w spadku:
    1. 360 tabl oleju z wieska firmy gal wazne do 2016 roku
    2. 180 tabl folika wazne do maja 2017
    3. 33 testy owulacyjne paskowe lh strip rozowe
    4. 50 tabl oleju z wieska - prod wloskiej - nowka ( dalam 19€) wazny do 10/2015
    juz kiedy pisalam o tym spadku ale wtedy jeszcze nie bylo Cie z nami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 19:57

    nick nieaktualny, monia 70 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Kapturnica- jak chcesz to ja oddam w spadku:
    1. 360 tabl oleju z wieska firmy gal wazne do 2016 roku
    2. 180 tabl folika wazne do maja 2017
    3. 33 testy owulacyjne paskowe lh strip rozowe
    4. 50 tabl oleju z wieska - prod wloskiej - nowka ( dalam 19€) wazny do 10/2015
    juz kiedy pisalam o tym spadku ale wtedy jeszcze nie bylo Cie z nami :)
    Dzieki wielkie chetnie przyjme =D

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia wyslalam ci zaproszenie do znajomek

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 3902 3903 3904 3905 3906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ