Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    No i dali mi do zrobienia progesteron na początku cyklu...i myślicie ze to bedzie wiarygodny wynik ?

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    machne mu zdjatko moze dzis to wstawie :)

    dziewczyny macie doswiadczenie po cc- kiedy @ przychodzi? przy nieregularnym karmieniu?
    Po około 8 tygodniach....:)

    Aprilka
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczeta

    Wpadam na chwile, klikam znowu z osiedlowej bibloteki dla seniorow, narazie dzadki nie okupuja kompa wiec moze uda mi sie przynajmniej sprawdzic poczte.
    Poprosze o streszczenie bo nie dam rady nadrobic. Ktora urodzila, kto wpadla? ;)

    iwcia77, Simba, EwaT, sjoanka, Bozia3, Bliska 77, mysza1975, ania.g, Żanet, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Czesc Dziewczeta

    Wpadam na chwile, klikam znowu z osiedlowej bibloteki dla seniorow, narazie dzadki nie okupuja kompa wiec moze uda mi sie przynajmniej sprawdzic poczte.
    Poprosze o streszczenie bo nie dam rady nadrobic. Ktora urodzila, kto wpadla? ;)
    Żadna ;-)
    Aga rodzi po finale mś ;-)

    Fajnie Cię widzieć :-)

    iwcia77, nick nieaktualny, Bliska 77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na skrot wydarzen musisz zaczekac na Sabine lub Renie:). a co tam u Ciebie? jak mama? i kiedy sa te wyniki tego badania histologicznego?
    Bursztyn wrote:
    Czesc Dziewczeta

    Wpadam na chwile, klikam znowu z osiedlowej bibloteki dla seniorow, narazie dzadki nie okupuja kompa wiec moze uda mi sie przynajmniej sprawdzic poczte.
    Poprosze o streszczenie bo nie dam rady nadrobic. Ktora urodzila, kto wpadla? ;)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    na skrot wydarzen musisz zaczekac na Sabine lub Renie:). a co tam u Ciebie? jak mama? i kiedy sa te wyniki tego badania histologicznego?
    No nie wiem czy p0oczekam bo niedlugo zamykaja bibloteke. I zadna nie wpadla? zadnej nowej ciazy? Skandal! ;)
    Mama w domu, nadal ma dreny ale czuje sie lepiej, wyniki w przyszlym tyg. nie wiem kiedy dokladnie. Stres jest. Bede musiala zostac przynajmniej tydzien dluzej bo brat sobie wymyslil ze 21 zoperuje woreczek zolciowy i zabookowal w szpitalu, wiec bede zapierdalac jak niewolnik o.O pomiedzy domem a szpitalem. No trudno.

    nick nieaktualny, Bozia3, Bliska 77, mysza1975, ania.g, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, megan8, malgos741, Alis lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn <3 niech moc będzie z Tobą

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    No nie wiem czy p0oczekam bo niedlugo zamykaja bibloteke. I zadna nie wpadla? zadnej nowej ciazy? Skandal! ;)
    Mama w domu, nadal ma dreny ale czuje sie lepiej, wyniki w przyszlym tyg. nie wiem kiedy dokladnie. Stres jest. Bede musiala zostac przynajmniej tydzien dluzej bo brat sobie wymyslil ze 21 zoperuje woreczek zolciowy i zabookowal w szpitalu, wiec bede zapierdalac jak niewolnik o.O pomiedzy domem a szpitalem. No trudno.
    niewazne przezyjesz :)
    oby tylko wyniki wyszły dobrze

    Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Witajcie!
    No i dali mi do zrobienia progesteron na początku cyklu...i myślicie ze to bedzie wiarygodny wynik ?
    To ja proponuje powtórzyć tak 7-8 dni po owulce i zobaczysz czy była jak przyrosło.

    Aprilka lubi tę wiadomość

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    To ja proponuje powtórzyć tak 7-8 dni po owulce i zobaczysz czy była jak przyrosło.
    No chciałabym ale nie do wykonania tutaj tak sie nie da przynajmniej w mojej przychodni. Najpierw czekasz tydzień na wizytę a potem kolejny na zrobienie badań a potem kolejny na wyniki :(

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż zadzwonię i sie dopytam . Dzięki peppa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka ja idę prywatnie rano płace 25 zeta i wynik na drugi dzień, dzisiaj robiłam ale wynik mam w poniedziałek że względu na łikend..( tanio nie jest ale drogo też nie,mi żaden lekarz nie da na fundusz) a czy Ty wgl w Polsce mieszkasz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Aprilka ja idę prywatnie rano płace 25 zeta i wynik na drugi dzień, dzisiaj robiłam ale wynik mam w poniedziałek że względu na łikend..( tanio nie jest ale drogo też nie,mi żaden lekarz nie da na fundusz) a czy Ty wgl w Polsce mieszkasz?
    Nie kochana mieszkam w UK wiec tu nie jest tak jak w Polsce...wiem w Polsce wstajesz rano płacisz i robisz tutaj niestety nie...pewnie gdzieś prywatne tez są ale jeszcze sie nie orientowałam...:(

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym musiałabym zarabiać majątek zeby sobie tak prywatnie badania robić a ja pracuje w państwowce wiec dla mnie za drogo :(

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Poza tym musiałabym zarabiać majątek zeby sobie tak prywatnie badania robić a ja pracuje w państwowce wiec dla mnie za drogo :(
    Tak wiem mam kuzynke w Szwecji tam dopiero odjazd...
    Musisz sobie radzić ;-) ustawić jakoś badanie na drugą fazę cyklu, a może nie będziesz musiała robić :-P powodzenia

    Aprilka lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Witajcie!
    No i dali mi do zrobienia progesteron na początku cyklu...i myślicie ze to bedzie wiarygodny wynik ?
    przeciągnij to na drugą fazę cyklu - i wtedy zobaczysz czy wysoki czy niski, bo teraz to Ci nic z tego...i tak wyjdzie niski

    nick nieaktualny, Aprilka lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn - już nie ma ładniejszych miejsc w Kraku niż Biblioteka dla Seniorów?? :)

    Bliska 77, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 lipca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn,dasz rade :-)trzymam kciuki za wyniki Mamy

    Mega, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze , ze i tu na watku udzielila sie zmiana pogody..
    Cisnienie chyba sieglo depresji bo nawek kawa nie pobudza.....

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim,
    Bursztynie trzymam mocno kciuki za mamę, dasz radę, twarda z Ciebie sztuka
    Ewo mi @ wróciła po dwóch miesiącach mimo karmienia na żądanie non stop
    Aga czy Ty nadal w dwupaku?

    Słuchajcie, może któraś wie,
    zrobił mi się stan zapalny w kolanie, dostałam leki przeciwzapalne ale na ulotce pisze żeby nie stosować w staraniach. Jak mogę sobie pomoc? Czy są jakieś przeciwzapalne nieszkodliwe? Odkładanie kapustą nie wchodzi w grę, bo jestem u teściowej i organizacyjnie to nie wypali, a kolano boli :(

    Aprilka, Bozia dobrze pisze, badanie progesteronu na początku cyklu to bezsens, przeciagalabym sprawę tak by wylądować w laboratorium około tydzień po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 17:24

    mysza1975, Bliska 77, iwcia77, nick nieaktualny, caffe, Bozia3 lubią tę wiadomość

‹‹ 3920 3921 3922 3923 3924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ