Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    o 13,27 poprzez cc przyszla na swiat Agatka, 3400, 53cm, silne skurcze od rana a spojenie zaczelo sie rozlazic., niestety, to tyle poki co oczywiscie, jak bedzie wszystko ok to w niedziele wychodzimy
    Bliska super, gratuluje Agatki. Trzymaj sie dzielnie i niech rana brzuszna goi sie szybko.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Mój Skarb


    Ewa Tomaszek jest cudny!!!! Caluje go wirtualnie w chomiki! Jest piekny!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2014, 19:45

    EwaT, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Mój Skarb

    tom.jpg
    Ewa, nareszcie. Jak mogłaś taki skarb tak długo przed nami ukrywać. Tomaszek jest cudowny. Gratuluję jeszcze raz <3

    EwaT, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741, Nati74 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh dziekuje Wam :)

    Bliska gratulacje!!!!!!!!! buziak

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Tomcio jest słodki na maxa, ma buziak jak truskawka. Śliczny!

    EwaT, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na fotke Agatki! :)
    Malej Helenki tez!

    iwcia77, ania.g, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje!wrcajcie szbko do domku!Ewa mały jest słodki:-)taki mały pączuś;-)tylko go zjeść!

    nick nieaktualny, EwaT, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa- Tomcio jest boski! i jakie fajne pultynki do cmokania :* taki do schrupania :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, EwaT, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje <3 dziubasek dla Agatki
    Ewa Tomcio jest cudny :-D super że mogę go zobaczyć

    iwcia77, EwaT, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - gratulacje :) !!!

    Ewka - Tomcio super - a jaką ładną ma fryzurkę...:)

    iwcia77, EwaT, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas premiera nowej lazienki, a dokladnie wanny. Dziecko nocuje dzis u kolezanki, wiec bedziemy niegrzeczni. ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Simba, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 lipca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to udanej premiery :D
    Pusurek wrote:
    A u nas premiera nowej lazienki, a dokladnie wanny. Dziecko nocuje dzis u kolezanki, wiec bedziemy niegrzeczni. ;)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..a ja sie zwazylam..i sie zalamalam...ja nic nie przytylam :( boje sie troszke...o lokatora ...brzuszek rosnie a waga stoi w miejscu...

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, megan8, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ..a ja sie zwazylam..i sie zalamalam...ja nic nie przytylam :( boje sie troszke...o lokatora ...brzuszek rosnie a waga stoi w miejscu...
    Nie boj nic! Normalne jest nawet schudniecie. Potem nadgonisz. ;) Ale odzywiaj sie racjonalnie.
    Ja schudlam tez ciut ostatnio, codzienne galopy na plaze zrobily swoje, mam w sumie na plusie 7 kg.

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje
    Ewa Tomus sliczny

    I jakie spoznienie , bylam , zameldowalam sie z domu , poszlam troche spac i ogarnelam juz 3 prania i teraz mam chwile dla siebie , pozniej musze nadrobic zaleglosci w bzykosercach bo w namiocie z lekka nie wygodnie :P i @ sie juz tez skonczyla wiec zaczynamy od nowa :)

    nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, Simba, nick nieaktualny, EwaT, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa fajny chłopak :) mam nadzieję że nie daje Wam za bardzo popalić ;)
    Na zdjęciu pewnie śpi po jedzonku :)
    Pokaż go jak nie śpi

    iwcia77, nick nieaktualny, EwaT, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 napisała:
    o 13,27 poprzez cc przyszla na swiat Agatka, 3400, 53cm, silne skurcze od rana a spojenie zaczelo sie rozlazic., niestety, to tyle poki co oczywiscie, jak bedzie wszystko ok to w niedziele wychodzimy


    grstulacje =D

    mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:35

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Mój Skarb

    tom.jpg
    Ale cudny :) <3 elegancki lok, fiu fiu! :)

    EwaT, iwcia77, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lipca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:35

    Reni, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
‹‹ 3938 3939 3940 3941 3942 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ