Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ok. To zakladamy ze jak brzuszkow nie wyhodujemy( bron Boze nie chodzi mi o tluszcz czy miesnie) to lecimy na Mauritiusa- mam tam rodzine wiec taniej bedzie:-)


    Nie ma sprawy :) choc tez wolala bym brzuszek ;)

    A wlasnie musze powiedziec ze bez mierzenia temperatury jakos mi lepiej :) nie spinam sie czy rosnie , wiem ze innym pomaga , ale mi nie bardzo

    Kiedy owu mam tez wiem , zawsze po ku.... boli mnie podbrzusze , lekarz mowi ze to plyn i krew draznia

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    no prosze, moa imienniczka, dlatego taka slodka ;)
    Wiedzialam ze ktoras jest od Zbyszko co kwieciem pachnie:-) bedzie slodka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 15:16

    Mega, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tak bywa ale wole dziecko niz Maritiusa:-)
    wiem, wiem :) kup bilet, zaplanuj wakacje a przed wyjazdem zaskoczysz - prawo Murphiego :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Nie ma sprawy :) choc tez wolala bym brzuszek ;)

    A wlasnie musze powiedziec ze bez mierzenia temperatury jakos mi lepiej :) nie spinam sie czy rosnie , wiem ze innym pomaga , ale mi nie bardzo

    Kiedy owu mam tez wiem , zawsze po ku.... boli mnie podbrzusze , lekarz mowi ze to plyn i krew draznia
    Ja tez uwazam ze z tym mierzeniem to o kant dupy. Ale warto kilka cykli sie poobserwowac. Ja mierze kiedy sobie przypomne:-)

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wiem, wiem :) kup bilet, zaplanuj wakacje a przed wyjazdem zaskoczysz - prawo Murphiego :D

    Jakby planowac trzeba bo trzeci rok ze staraniami to juz przegiecie. Dopilnuje jeszcze tej tarczycy i prolaktyny i daje sobie spokoj.

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Pochwale sie wlasnorecznie wyhodowana kalla jestem dumna!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/19a757240d12.jpg
    cudo =D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, AsiaPoli lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wiem, wiem :) kup bilet, zaplanuj wakacje a przed wyjazdem zaskoczysz - prawo Murphiego :D


    Wlasnie dlatego nie kupilam go dzis na wkurwie ,a moze powinnam ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Wlasnie dlatego nie kupilam go dzis na wkurwie ,a moze powinnam ;)
    Ja bym poleciala choc wole wakacje w towarzystwie.

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam mu tydzien na ogarniecie sie bo w piatek jedziemy na wesele pod Zamosc , wiec ten tydzien odpaa , a jak sie nie ogarnie to po 5 lece juz podjelam decyzje , zatrzymac sie ma gdzie , jeszcze troche kasy przez ten tydzien jak tam bede zarobie , bo w sezonie instruktorzy na wage zlota ;)

    nick nieaktualny, Mega, Simba, moremi, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Dam mu tydzien na ogarniecie sie bo w piatek jedziemy na wesele pod Zamosc , wiec ten tydzien odpaa , a jak sie nie ogarnie to po 5 lece juz podjelam decyzje , zatrzymac sie ma gdzie , jeszcze troche kasy przez ten tydzien jak tam bede zarobie , bo w sezonie instruktorzy na wage zlota ;)
    no i to jest bardzo dobry plan :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Dam mu tydzien na ogarniecie sie bo w piatek jedziemy na wesele pod Zamosc , wiec ten tydzien odpaa , a jak sie nie ogarnie to po 5 lece juz podjelam decyzje , zatrzymac sie ma gdzie , jeszcze troche kasy przez ten tydzien jak tam bede zarobie , bo w sezonie instruktorzy na wage zlota ;)
    Tak dobry plan, jakby co to mam sprzet nurkowy oprocz butli i umiejetnosci:-) ( to w kontekscie przyszlych wakacji).

    nick nieaktualny, Mega, moremi, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tak dobry plan, jakby co to mam sprzet nurkowy oprocz butli i umiejetnosci:-) ( to w kontekscie przyszlych wakacji).


    Butle zawsze bierzesz na miejscu a wszystkiego Cie naucze :)

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Butle zawsze bierzesz na miejscu a wszystkiego Cie naucze :)
    No to mamy wakacje na przyszly rok! A na Mauritiusie jest gdzie nurkowac!

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A loty przez Anglie .

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie troche tak ok?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c50b9cdc3b64.jpg

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bedzie troche tak ok?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c50b9cdc3b64.jpg


    Szkoda ze nie teraz juz mi sie chce :)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Szkoda ze nie teraz juz mi sie chce :)
    W tym roku tylko tak
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9f42801b276.jpg

    nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama bym sie tak pobujala ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Sama bym sie tak pobujala ;)


    Mega to zabierz sie z nami :)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Mega to zabierz sie z nami :)
    Popieram!

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 3989 3990 3991 3992 3993 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ