Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba sie skusze ;D ma pozytywne oceny :)
    mandragora wrote:
    Iwcia to dawaj do niego bo pewnie pracuje też za "Bóg zaplac" ;)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Tego co napisała konsultantka jestem świadoma. I pewnie masz większą zagwostke przy twixach. Ale chyba i tak wykorzystalabym wszystkie możliwe nieinwazyjne metody. A później może amnio. Po co narażać dzieciaki jak może nie trzeba. Nifta jest dokładna i będziesz wiedziała co robić dalej.
    No mam mam i pewnie masz racje, ze najpierw trzeba wykorzystac nieinwazyjne. Ja sie tylko obawiam tego, ze ja w nie po prostu nie uwierze, jesli beda dobre. Nie zebym szukala dziury w calym, tylko tak jak przy PAPPA - statystycznie moze wyjsc 1/7000 z czego jeden z blizniakow bedzie mial 1/4 a drugi 1/6996...

    a8vSp1.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jak moherowe berety ;) pewnie robią dobry PR jemu na necie. Także wkłada barecik i zasuwaj ;)

    iwcia77, Simba, Mega, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no tak zrobie, tylko jakie ja mam to usg zamowic? normalne? genetyczne? przeziernosci karkowej?
    Nie wiem - moze w kolorze? ;)
    Na genetyczne to chyba troche poznawo, bo przeziernosci Ci juz teraz nie zbadaja, z tego co sie orientuje...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    Witam.
    Właśnie dołączyłam do Was. Można?
    Od 11 m-cy staramy się o maluszka - póki co bezskutecznie.
    Jasne, dolaczaj.
    A przeczytalas juz poprzednie 4129 stron. Bedzie sprawdzian.
    Przygotuj sie z Kubusia Puchatka, stosunku do kupy noworodka i rozmiaru biustu ;)

    iwcia77, Mega, ania.g, AsiaPoli, nick nieaktualny, mandragora, Reni, Żanet, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano witojcie :) w naszej klasie jest wesolo :) i jest jeszcze wiele wolnych lawek
    Tygrys wrote:
    Witam.
    Właśnie dołączyłam do Was. Można?
    Od 11 m-cy staramy się o maluszka - póki co bezskutecznie.

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe - może nie wszystkie 4129 stron - ale troszkę tak... od jakiegoś czasu tak sobie z ukrycia podczytuje i widzę, że właśnie wesoło tu jest.
    I chyba właśnie znalazłam się gdzie powinnam być - w tych staraniach - wiadomo w kupie raźniej :)

    Simba, iwcia77, Mega, AsiaPoli, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    jestem...bez wynikow...mam dzis dzwonic znowu...jestem bezsilna...jutro lece do polandii bez diagnozy...faken
    Iwcia, murcze ale mi głupio ze tal walnęłam tym tekstem ze nie będziesz miała wyników dzisiaj... Cisnij ich, przytulam

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba to twoja decyzja. Ja tylko wiem ze do nieszczęścia wiele nie trzeba... ja mam teraz tez niezbyt równo pod sufitem. ..we wtorek będę na usg genetycznym i zobaczę co powie mój gin. A co do szukania dziury w całym to jestem mistrzynią ;) i tez nie do końca wierze ze jest dobrze. Zdrowy rozsądek Simba. Choć resztki ;)

    Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja to zielona jestem w tych rozroznianiach jednego usg od drugiego...moze sie umowie i zdam na ginexa? cos mi tam pomierzy chyba?a ile kosztuje w pl usg?
    Simba wrote:
    Nie wiem - moze w kolorze? ;)
    Na genetyczne to chyba troche poznawo, bo przeziernosci Ci juz teraz nie zbadaja, z tego co sie orientuje...

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    Hehehe - może nie wszystkie 4129 stron - ale troszkę tak... od jakiegoś czasu tak sobie z ukrycia podczytuje i widzę, że właśnie wesoło tu jest.
    I chyba właśnie znalazłam się gdzie powinnam być - w tych staraniach - wiadomo w kupie raźniej :)
    W samo sedno - kupa to slowo klucz tego watku ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mandragora, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty z kart nie wrozysz ? ;D jakis jasnowidz jestes ;D normalnie przepowiedzialas ;D ( oczywiscie zartuje :)
    Mega wrote:
    Iwcia, murcze ale mi głupio ze tal walnęłam tym tekstem ze nie będziesz miała wyników dzisiaj... Cisnij ich, przytulam

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a ty z kart nie wrozysz ? ;D jakis jasnowidz jestes ;D normalnie przepowiedzialas ;D ( oczywiscie zartuje :)
    kurde wlasnie nie, tak sobie palnelam :(

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SImba - ja nie żałuję, że nie zrobiłam amnio - bo po co miałabym robić???
    Z Pappy wyszło mi bardzo niskie ryzyko i mnie to wystarczyło, co nie wyklucza oczywiście ryzyka w ogóle..

    Natomiast jeśli masz dylematy - to porozmawiaj z mężem tak- jak rozmawiało ze mną dwóch lekarzy - moja ginka i lekarz na badaniach genetycznych w szpitalu:
    "Do czego Pani są potrzebne te wyniki? Jeśli jest Pani na dziś gotowa usunąć chore dziecko - to proszę przystąpić do amniopunkcji - bo 1% ryzyka przy takiej decyzji - to żadne ryzyko - a potem pretensje do siebie całe życie, że szamoczesz się z chorym dzieckiem. Jeśli natomiast decyduje się Pani rodzić niezależnie od wyniku - to po co robić to badanie i ewentualnie ryzykować tym jednym procentem?

    Więc sprawa prosta - odpowiedz sobie na pytanie - co zrobisz z wynikiem - np. negatywnym?


    Simba, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    SImba - ja nie żałuję, że nie zrobiłam amnio - bo po co miałabym robić???
    Z Pappy wyszło mi bardzo niskie ryzyko i mnie to wystarczyło, co nie wyklucza oczywiście ryzyka w ogóle..

    Natomiast jeśli masz dylematy - to porozmawiaj z mężem tak- jak rozmawiało ze mną dwóch lekarzy - moja ginka i lekarz na badaniach genetycznych w szpitalu:
    "Do czego Pani są potrzebne te wyniki? Jeśli jest Pani na dziś gotowa usunąć chore dziecko - to proszę przystąpić do amniopunkcji - bo 1% ryzyka przy takiej decyzji - to żadne ryzyko - a potem pretensje do siebie całe życie, że szamoczesz się z chorym dzieckiem. Jeśli natomiast decyduje się Pani rodzić niezależnie od wyniku - to po co robić to badanie i ewentualnie ryzykować tym jednym procentem?

    Więc sprawa prosta - odpowiedz sobie na pytanie - co zrobisz z wynikiem - np. negatywnym?

    Rozmawialismy z mezem przez ostatnie miesiace na ten temat i on (ten temat) caly czas w rozmowach ewoluuje. O ile na samym poczatku, czy jeszcze przed ciaza, bylam pewna ze zrobie wszystkie mozliwe badania, o tyle teraz od kiedy te ludziki machaja do nas z ekranu, nie widzimy juz w tym tak wielkiego sensu, ze wzgledu wlasnie na to co mozna by zrobic z ewentualnym zlym wynikiem. Po prostu nie bierzemy takiej decyzji pod uwage. Natomiast chodzi chyba o sama wiedze. Tak - bedzie ok, nie, nie bedzie ok i wtedy masz czas zeby sie z tym troche oswoic.

    iwcia77, nick nieaktualny, Alis, nick nieaktualny, Bozia3, EwaT, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tygrys :) Może coś więcej o sobie powiesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:16

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, rozpiętość cenowa za usg w PL jest spora. Od 120 do 250 a nawet 300.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, jak często badasz poziom cukru? Jedni mierzą godzinę po posiłku a inni dwie godziny po posiłku. Mój szwagier cukrzyk mierzy zawsze dwie godziny po. A jak to się ma do kobiet w ciąży?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Cześć Tygrys :) Może coś więcej o sobie powiesz.

    Staramy się od 11 m-cy. W sumie teraz robimy sobie przerwę - bez monitoringu, leków wspomagających. Do września, bo potem to już chyba inseminacja nam zostanie. Więc póki co mam przerwę w bieganiu do lekarza. A po drodze urlop - więc może do września się zmieni...
    W sumie idziemy na początku sierpnia do innego - żeby zasięgnąć rady u innego. Jestem zadowolona z mojej lekarki, ale chcę zobaczyć co powie inna.


    ania.g, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, wlasnie dzwonla tesciowa z wiadomoscia ze wyniki sa ! teraz czekam na Alojza do 15 i potem jade je odebrac autem bo juz mi sie nie chce telepac autobusem, zwlaszcza ze pada deszcz.:)

    ania.g, nick nieaktualny, Simba, Mega, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4004 4005 4006 4007 4008 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ