Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 26 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem niezle te podkłady.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 26 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....

    Dzień Dobry, ja swoje majty dostałam w Tesco :) Miłego Dnia

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    O prosze jaki niezwykly wykres ciazowy:-)


    https://ovufriend.pl/graph/97d20c24542d917467df81474a9171b1

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Polarku wykres taki ,ze potraktowalo by sie go wylacznie jako bezowulacyjny..
    .Ani sluz no i te tempki jakies dziwne....Ale jak ma byc ciaza to bedzie jak widac 8)

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam problem ze znalezieniem dzis tych gaci...w koncu okazalo sie ze jest jedna boczna poleczka w rossmannie poswiecona higienie kobiet w ciazy. sa ksiazki, podklady, rajtki, podkoszulki, kremiki i witaminy dla kobiet w ciazy. Wyboru w tych gaciach to nie ma..tzn ja znalazlam 1 typ z canpol i za 9 zl a nie za 7...do tego one nie sa z siatki tylko z nylonu...pojde do innego rossmana to moze beda...

    obecna:)
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....

    Alis, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak wogole te te co dzis kupilam to sa tez hipstery :)

    moremi, mandragora, Żanet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i kupilam fajne podklady poporodowe tez z canpol , o grubosci 5 mm , wiec chyba nie takie grube...sa pakowane po 10 szt i kosztuja 10 zl

    Żanet, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę tak na te Wasze suwaczki i nie mogę się nadziwić, że w takim tempie zasuwają do przodu :)
    I mam postulat - Iwcia i Simba poproszę o brzuchy :)

    kapturnica, ania.g, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie to jeszcze nie wiadomo czy sie chwalic czy sie zalic...ale na wieczor jak sie objem to kaze sabie jakas fotke pstryknac :)
    moremi wrote:
    Patrzę tak na te Wasze suwaczki i nie mogę się nadziwić, że w takim tempie zasuwają do przodu :)
    I mam postulat - Iwcia i Simba poproszę o brzuchy :)

    mandragora, kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a tak wogole te te co dzis kupilam to sa tez hipstery :)
    To może coś zmienili. W tamtym roku były figi ;) ale to git ze zakupy udane ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, dobrze mówi. Iwcia, Simba dajcie brzuszki :)

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wezcie! moj to naprawde jest " niewyjsciowy" :) ja wygladam jakbym miala wzdecie i gazy a nie jakbym byla w ciazy :)
    ania.g wrote:
    Moremi, dobrze mówi. Iwcia, Simba dajcie brzuszki :)

    megan8, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Dorka jak sie czujesz?
    Miłej soboty dla wszystkich, ja zaraz kawke i śniadanko no i niestety do pracy. Ale pociesza mnie fakt ze tylko dziś, jutro i w środę :D
    Cześć
    W sumie to w miarę dobrze tylko te cholerne mdłości i ten posmak w ustach mnie dobija a poza tym to już jest ok , nie chodzę zmęczona , ni sypiam po południu jestem już trochę żywsza .
    A co do mojej córki to gdy się dowiedziała , niestety nie od nas bo była u ciotki i tam niechcący usłyszała to był dla niej szok. Strasznie zazdrosna i powiedziała , że nie będzie wychowywać dziecka . Wiec po powrocie do domu musiałam jej tłumaczyć , że na pewno nie będzie wychowywać ani pilnować bo to nie jej dziecko, no chyba że będzie chciała od czasu do czasu przypilnować ale na pewno nic nie będzie na przymus i po tej rozmowie zaczęła już sobie żartować z tego jak to będzie jak ona będzie miała 18 lat a to dziecko 4 i będą po sklepach chodzić. A jeśli chodzi o to , że powiedziała , że nie będzie wychowywać to dlatego , że u nas w rodzinie , kuzynka M jak miała 35 lat i już 13 letnią córkę i 12 letniego syna to urodziła kolejną córkę i ta 13-sto letnia musiała wychowywać, zajmować się non stop tą małą , nie miała swojego wolnego czasu tylko nauka i pilnowanie dziecka tak jakby to było jej i dlatego moja córka miała takie uprzedzenie od razu . Ale na spokojnie jej wytłumaczyłam i jak na razie jest ok.

    moremi, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Kapturnica, nie ma się co dodatkowo wkręcać, ale na tym forum są już dzieci ze stwierdzonych u gina cykli bezowulacyjnych...:) Życzę powodzenia, bo wykres obiecujący..:)
    Dokładnie , co niektóre to nawet zaszły naturalnie będąc bezpłodne łahahaha , więc wszystko jest możliwe

    Mega, kapturnica, ania.g, Bozia3, malgos741, nick nieaktualny, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Hej
    Dziś w nocy mój szanowny został skopany po plecach przez naszego synka, który siedzi w brzuchu a już rozrabia :)
    Co do podkładów, zawsze miałam zwykłe bella, a teraz upatrzyłam na allegro inne i się nad nimi zastanawiam
    http://allegro.pl/najlepsze-28szt-podklady-poporodowe-abri-san-n2-i4421824785.html
    Moim zdaniem na pierwsze dni zaraz po porodzie a tym bardziej nocki to lepsze by były te : http://allegro.pl/rewelacja-30szt-podklady-poporodowe-abena-super-i4437546479.html u tego samego sprzedawcy , dłuższe przez co będzie lepsza ochrona bo te co pokazałaś to one mają 26 cm długości to na pierwsze dni jak się z kobiety leje jak z kranu to lepiej dłuższe no i więcej wchłaniają . Ja oczywiście też sobie sprawię taki wynalazek

    Mega, ania.g lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja tez mialam problem ze znalezieniem dzis tych gaci...w koncu okazalo sie ze jest jedna boczna poleczka w rossmannie poswiecona higienie kobiet w ciazy. sa ksiazki, podklady, rajtki, podkoszulki, kremiki i witaminy dla kobiet w ciazy. Wyboru w tych gaciach to nie ma..tzn ja znalazlam 1 typ z canpol i za 9 zl a nie za 7...do tego one nie sa z siatki tylko z nylonu...pojde do innego rossmana to moze beda...

    obecna:)

    Iwcia,
    Możesz zamówić z dostawą do wybranej apteki
    http://www.doz.pl/apteka/p67327-Canpol_majtki_poporodowe_siateczkowe_wielorazowe_rozmiar_S__M_2szt

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a i kupilam fajne podklady poporodowe tez z canpol , o grubosci 5 mm , wiec chyba nie takie grube...sa pakowane po 10 szt i kosztuja 10 zl
    w rossmanie?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam wlasnie z plazy. Codziennie sie kapiemy z corka przynajmniej raz dziennie. Woda ma 26 stopni, co jest tu nienormalna temperatura ( zazwyczaj latem jest tu 14 - 15 stopni w wodzie ). Bosko! :)

    moremi, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Spakowałam 3 kartony i padłam na cycki ... no w takim tempie to do końca roku się nie wyprowadzimy... Upał mnie wykańcza :(

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Cześć
    W sumie to w miarę dobrze tylko te cholerne mdłości i ten posmak w ustach mnie dobija a poza tym to już jest ok , nie chodzę zmęczona , ni sypiam po południu jestem już trochę żywsza .
    A co do mojej córki to gdy się dowiedziała , niestety nie od nas bo była u ciotki i tam niechcący usłyszała to był dla niej szok. Strasznie zazdrosna i powiedziała , że nie będzie wychowywać dziecka . Wiec po powrocie do domu musiałam jej tłumaczyć , że na pewno nie będzie wychowywać ani pilnować bo to nie jej dziecko, no chyba że będzie chciała od czasu do czasu przypilnować ale na pewno nic nie będzie na przymus i po tej rozmowie zaczęła już sobie żartować z tego jak to będzie jak ona będzie miała 18 lat a to dziecko 4 i będą po sklepach chodzić. A jeśli chodzi o to , że powiedziała , że nie będzie wychowywać to dlatego , że u nas w rodzinie , kuzynka M jak miała 35 lat i już 13 letnią córkę i 12 letniego syna to urodziła kolejną córkę i ta 13-sto letnia musiała wychowywać, zajmować się non stop tą małą , nie miała swojego wolnego czasu tylko nauka i pilnowanie dziecka tak jakby to było jej i dlatego moja córka miała takie uprzedzenie od razu . Ale na spokojnie jej wytłumaczyłam i jak na razie jest ok.
    O kurcze, dzieciaki sa jednak rozne strasznie... Moja corka jest dokladnie w tym samym wieku, ale absolutnie zeswirowala na punkcie braciszka. Ostatnio uczylam ja jak sie nosi noworodka, bo w szpitalu juz chce go brac na rece, ale chce juz umiec, a nie zeby jej polozne pokazywaly. ;) Ciuszki na wyjscie ze szpitala sa juz wymietoszone od zestawiania ich razem i ogladania po 100 razy dziennie. ;)Pierwsza kapiel w domu juz zostala przez nia zarezerwowana ( oczywiscie z moja pomoca ). Ciesze sie bardzo, ze taka jest i dumna jestem z niej. :)
    Dorka, moze Twoja mloda potrzebuje czasu jeszcze troche...

    moremi, mandragora, kapturnica, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 4019 4020 4021 4022 4023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ