Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.u nas leje...i ciśnienie chyba do dupy bo od dwóch dni nie mam siły na nic wręcz mi słabo się robi:-(Iwcia gratuluję zdrowego chłopaczka:-)Simba odbiło mi się o uszy że u Ciebie teżdwóch chłopaków:-)?!życzę wszystkim dobrego weekendu

    kapturnica, mandragora, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    u nas piękne słońce, a my się zabieramy za sprzątanie :/
    Rano laboratorium i zrobiłam progesteron, prolaktynę i dorzuciłam tsh. Wyniki w poniedziałek.

    mandragora, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Elo mnie zawsze cycki swędzą przed okresem. Wysoka prl może przeszkodzić też w zagniezdzeniu.
    Dobra spadam na leżak wygrzac moj romantyzm bo tu i tam mnie lupie w kościach więc trzeba je wygrzac
    Jutro wracam więc jak dorwę się do kompa sprawdzę Wasze prace domowe i wystawie oceny. I porozmawiam sobie z przewodnicząca klasy dlaczemu nie pilnowała porządku.
    Pani wrocila! :) I juz straszy... :( Moze sie wysuszy na tym sloncu i dostaniemy inna Pania. Albo Pana! :) :P

    kapturnica, moremi, iwcia77, Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Pani wrocila! :) I juz straszy... :( Moze sie wysuszy na tym sloncu i dostaniemy inna Pania. Albo Pana! :) :P
    Niech ta Pani tak nie podskakuje, bo my ją tu też pogonimy do zadań domowych....z tego co pamiętam, miała mieć jakieś inseminacje itd...a ona se na wakacje wyjeżdża i leżakuje beztrosko.....:)

    Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Reni, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica, nie ma się co dodatkowo wkręcać, ale na tym forum są już dzieci ze stwierdzonych u gina cykli bezowulacyjnych...:) Życzę powodzenia, bo wykres obiecujący..:)

    kapturnica, ania.g, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....

    mandragora, Żanet, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Niech ta Pani tak nie podskakuje, bo my ją tu też pogonimy do zadań domowych....z tego co pamiętam, miała mieć jakieś inseminacje itd...a ona se na wakacje wyjeżdża i leżakuje beztrosko.....:)
    Przyklada sie bo lezakujac w sloncu laduje witamine D, lezac obniza prolaktyne z ktora miala rowniez problemy oraz odpoczywa psychicznie! To bardzo duzo!!!!

    kapturnica, Mega, Bozia3, nick nieaktualny, Reni, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....
    A na allegro nie ma ?

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....
    http://www.bangla.pl/opinie/p22836/seni-elastyczne-majtki-siatkowe?sid=oaptvt3tq9o6tequrp9t9pi4p0

    Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....
    Sprobuj w marketach zwyklych - jakies Reale czy inne Auchany. A mi chlop dzis kupil w zwyklej aptece, razem z herbatka z lisci malin. Dzwoni do mnie i mowi: "Aha, ja teraz wiem co po ta herbatka!" Bo ja go biedaka postraszylam, ze zaczynam sprzatanie w niedziele i sie spial, ze nie zdarzy dojechac na czas. ;) Jakby porod to byla kwestia 15 min...

    Bozia3, nick nieaktualny, moremi, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprawde kupujecie podklady? Wygladaja na takie toporne po bokach i nie maja skrzydelek.
    13 lat temu w szpitalu byla pocieta lignina... Ktos to pamieta jeszcze? ;)

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale naprawde kupujecie podklady? Wygladaja na takie toporne po bokach i nie maja skrzydelek.
    13 lat temu w szpitalu byla pocieta lignina... Ktos to pamieta jeszcze? ;)
    Tak i tak kobiety chodzily z ta liglina podtrzymywana jedynie scisnietymi udami:-) niczym Japoneczki:-)

    kapturnica, Mega, Żanet, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tak i tak kobiety chodzily z ta liglina podtrzymywana jedynie scisnietymi udami:-) niczym Japoneczki:-)
    Tak tak! Gejsze! :D

    nick nieaktualny, Mega, Żanet, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale naprawde kupujecie podklady? Wygladaja na takie toporne po bokach i nie maja skrzydelek.
    13 lat temu w szpitalu byla pocieta lignina... Ktos to pamieta jeszcze? ;)
    ja to pamietam..i to dobrze niestety..Wiecheć miedzy nozkami =D

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja byłam w Rossmanie i w ogóle nie mogę namierzyć ani tych majt, ani pdkładów - widziałam tylko pampersy...może się źle rozglądam....
    Bozia w smyku tez widziałam. I w ogóle w sklepie gdzie kupisz rzeczy ciążowe.

    nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, przymierzylam te majciochy rozmiar s/m i one jakies takie dopasowane mega. I krotkie. W moim 2 paku byly 2 pary identyczne - hipstery. One sie mocno rozciagna? Bo jakos nie widze tam miejsca na podpaske...

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze ze tylko hipstery ; ) rozciągną się . Miałam ten sam rozmiar i podkład tez się zmiescil

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 12:12

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do podkładów to są toporne ale do przejścia. Pusurku dasz rade. ;) warto jeszcze kupić te takie jednorazowe podkłady do przewijania, wykorzystujac jako podkład na łóżko

    Mega, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    A co do podkładów to są toporne ale do przejścia. Pusurku dasz rade. ;) warto jeszcze kupić te takie jednorazowe podkłady do przewijania, wykorzystujac jako podkład na łóżko
    Kupilam sobie wielkie toporne podpaski Bella, zeby miec w domu. W szpitalu dadza mi i majty, i podklady, a jak ich lozka zaswinie, to nie moj problem. ;) Mam nadzieje, ze krwawienie w domu bedzie juz mniejsze, nie takie jak w dobach po porodzie.
    A w ogole to ja nic nie pamietam z 1 porodu, jak bylo w domu z np. krwawieniem. Dziura w glowie normalnie...

    Mega, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziś w nocy mój szanowny został skopany po plecach przez naszego synka, który siedzi w brzuchu a już rozrabia :)
    Co do podkładów, zawsze miałam zwykłe bella, a teraz upatrzyłam na allegro inne i się nad nimi zastanawiam
    http://allegro.pl/najlepsze-28szt-podklady-poporodowe-abri-san-n2-i4421824785.html

    nick nieaktualny, mandragora, Żanet, moremi, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
‹‹ 4018 4019 4020 4021 4022 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ