Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Witam po tygodniowym odwyku od owu ;)

    Alis gratuluje
    Simba brzusio pierwsza klasa
    Pusurek nie daj sie
    Aga oby Agatka byla zdrowa

    Reszte serdecznie pozdrawiam

    Iwka ja tez chetna na kawke do Kato mam bliziutko

    A ja walcze z przetworami na zime i czekam na @ bo ide zrobic wszystkie badania

    W tej walce Z przetworami wczoraj przegralam , kupiam sobie nowe noze i jeden wczoraj jak kroilam kapuste odskoczyl i okazala sie bardzo ostry . Potrzebna byla wizyta na izbie przyjec i szycie reki :( niby lewa ale ciezko samej nawet gacie zalozyc

    Zycze szybkiego powrotu do zdrowia..... Znaczy kapusta sie zemscila za krojenie..Znam to ostatnio na mnie zemscily sie buraki :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zemscila :( wszystko bylo by ok tylko czuje sie jak kaleka nic sama nie zrobie bo ciachnelam sie w takim miejscu ze lewa reka wylaczona , jutro wyprawa do chirurga umowic sie na sciagniecie szwow

    Wiecie moze ile czasu takie szycie sie goi , sciaganie szwow boli ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    A oto moje cudo :)
    no cudowne to Cudo :-) <3

    nick nieaktualny, Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis Weronika cudo
    Pusur brzucho pierwsza klasa

    nick nieaktualny, Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis mala piekna!

    Aga - Agatka na cycu to ma mocne przeciwciala!

    Kisia- buuuu, na l4!

    Marta - dzielna babka i Pusurek tez!

    nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    no cudowne to Cudo :-) <3
    Oj dokładnie - Alis śliczna córunia <3

    Simba - brzuch galante :) Widać, że to nie ciąża spożywcza :) Piękny :)

    Pusur wyglądasz jak z arbuzem pod bluzką ;) uhodowałaś pokaźny brzuchol :)

    nick nieaktualny, Alis, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misku na l4 jestem juz od 25.09.2013 :) wiec spoko chodzilo mi o siebie i chate

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:36

    nick nieaktualny, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Oj zemscila :( wszystko bylo by ok tylko czuje sie jak kaleka nic sama nie zrobie bo ciachnelam sie w takim miejscu ze lewa reka wylaczona , jutro wyprawa do chirurga umowic sie na sciagniecie szwow

    Wiecie moze ile czasu takie szycie sie goi , sciaganie szwow boli ?
    mysle ze do 10dni i zapomisz o tym.....A sciaganie to tylko takie pociagniecia nieprzyjemne mozesz poczuc..Najgorsze juz za toba....

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html

    ania.g, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    http://telewizjarepublika.pl/neurobiolog-w-dzieci-wpompowuje-sie-skandaliczna-ilosc-szczepionek-tylko-po-to-zeby-mogly-zarabiac-koncerny-farmaceutyczne,9863.html
    A nie mówiłam...

    EwaT, mysza1975, megan8 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, wyglądasz super.
    Simba no wreszcie pokazałaś twixy w opakowaniu :)
    Alis, buziaki dla ślicznej Weroniki.

    Alis, Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, czytając o Twojej teściowej stwierdzam że masz nerwy ze stali i jesteś oazą spokoju :)

    Mega, Simba, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Witam po tygodniowym odwyku od owu ;)

    Alis gratuluje
    Simba brzusio pierwsza klasa
    Pusurek nie daj sie
    Aga oby Agatka byla zdrowa

    Reszte serdecznie pozdrawiam

    Iwka ja tez chetna na kawke do Kato mam bliziutko

    A ja walcze z przetworami na zime i czekam na @ bo ide zrobic wszystkie badania

    W tej walce Z przetworami wczoraj przegralam , kupiam sobie nowe noze i jeden wczoraj jak kroilam kapuste odskoczyl i okazala sie bardzo ostry . Potrzebna byla wizyta na izbie przyjec i szycie reki :( niby lewa ale ciezko samej nawet gacie zalozyc

    kiesia zapraszamy ,Iwka pisała ze jest na śląsku do 8.08 :) ,możemy się spotkać w galerii dworca w Kato :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    ładny brzusio :D"
    megan śliczna ta twoja córeczka ,rośnie jak na drożdżach :D

    Alis Weronika tez cudna :)

    Bliska 77, Alis, mysza1975, megan8 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis - slicznotka <3 Jak wszystkie nasze forumowe dzieci
    Megan - super nowa fota.

    A moj brzuch nie jest jeszcze duzy, tylko byl wyrwany z kontekstu ;)
    Jak patrze na brzuch Pusura i wszystkie brzuchy pod koniec ciazy, to az sie boje pomyslec co bedzie u mnie...

    nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny, Alis, mysza1975, nick nieaktualny, moremi, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Alis - slicznotka <3 Jak wszystkie nasze forumowe dzieci
    Megan - super nowa fota.

    A moj brzuch nie jest jeszcze duzy, tylko byl wyrwany z kontekstu ;)
    Jak patrze na brzuch Pusura i wszystkie brzuchy pod koniec ciazy, to az sie boje pomyslec co bedzie u mnie...
    na razie malutki i ładniutki :)

    Simba, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    na razie malutki i ładniutki :)
    Senks ;)

    a8vSp1.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Alis mala piekna!

    Aga - Agatka na cycu to ma mocne przeciwciala!

    Kisia- buuuu, na l4!

    Marta - dzielna babka i Pusurek tez!
    Misku, powiem szczerze, ze na to licze, nic wiecej zrobic nie moge jeszcze "tylko" 8 dni ...

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Alis - slicznotka <3 Jak wszystkie nasze forumowe dzieci
    Megan - super nowa fota.

    A moj brzuch nie jest jeszcze duzy, tylko byl wyrwany z kontekstu ;)
    Jak patrze na brzuch Pusura i wszystkie brzuchy pod koniec ciazy, to az sie boje pomyslec co bedzie u mnie...
    Simba, jak zwykle jestes olsniewajaca

    Simba, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



‹‹ 4062 4063 4064 4065 4066 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ