Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek, brzuszek miodzio ;)

    Simba, mysza1975, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Simba, jak zwykle jestes olsniewajaca
    Dzieki, ale wiesz - internet jak papier - wszystko przyjmie ;)
    Ja tam najbardziej lubie zdjecia Waszych maluchow :)

    mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77, megan8 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra - za godzine jak sie aukcja skonczy to bedzie wiadomo, czy twixy beda miec swoj pojazd ;)
    Moja matka siedzi przyczajona i twierdzi ze jest szybsza niz snajper :)

    ania.g, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, kapturnica, Bliska 77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Oj zemscila :( wszystko bylo by ok tylko czuje sie jak kaleka nic sama nie zrobie bo ciachnelam sie w takim miejscu ze lewa reka wylaczona , jutro wyprawa do chirurga umowic sie na sciagniecie szwow

    Wiecie może ile czasu takie szycie sie goi , sciaganie szwow boli ?
    oj współczuję ,mój syn miał szyte kolano i długo się goiło ,sciaganie szwów troszkę go ciągnęło ale nie bolało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie juz stoi lozeczko, chlop skladal, zakladal ochraniacz ( tu mial troche klopoty na poczatku ;) ) i przescieradlo, caly mega zaangazowany. Milo popatrzec. :) I lozeczko ladnie pasuje w sypialni. :) Normalnie bede miala male dziecko! :D ;)

    Simba, ania.g, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, Bliska 77, Mango, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No dobra - za godzine jak sie aukcja skonczy to bedzie wiadomo, czy twixy beda miec swoj pojazd ;)
    Moja matka siedzi przyczajona i twierdzi ze jest szybsza niz snajper :)
    Pokaz jaki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Alis - slicznotka <3 Jak wszystkie nasze forumowe dzieci
    Megan - super nowa fota.

    A moj brzuch nie jest jeszcze duzy, tylko byl wyrwany z kontekstu ;)
    Jak patrze na brzuch Pusura i wszystkie brzuchy pod koniec ciazy, to az sie boje pomyslec co bedzie u mnie...
    Ja Cie nie chce martwic, ale taki brzuch jak ja to Ty bedziesz miala za 4 miesiace. ;) Potem sie przestanie w awatarze miescic. ;)

    kapturnica, Simba, mysza1975, iwcia77, moremi, Mango, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja Cie nie chce martwic, ale taki brzuch jak ja to Ty bedziesz miala za 4 miesiace. ;) Potem sie przestanie w awatarze miescic. ;)
    No to git - bo rodze za 5 ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Pokaz jaki.
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1986&osCsid=

    nick nieaktualny, moremi, megan8 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No to git - bo rodze za 5 ;)
    No tak, zapomnialam, ze rodzisz Twixy pod choinke. ;)

    Simba, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1986&osCsid=
    Wozek czadowy. Do domu nim wjedziesz czy garazowanie na zewnatrz? Do mnie by sie taki nie zmiescil... ;) Do piwnicy tez nie. ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Wozek czadowy. Do domu nim wjedziesz czy garazowanie na zewnatrz? Do mnie by sie taki nie zmiescil... ;) Do piwnicy tez nie. ;)
    Wjade, bo on ma 75cm szerokosci, poza tym mieszkamy na parterze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wjade, bo on ma 75cm szerokosci, poza tym mieszkamy na parterze.
    Taki jest waziutki? Moj zwykly ma 70 cm. Gondola jest wezsza, ale pompowane kola sporo odstaja na boki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wjade, bo on ma 75cm szerokosci, poza tym mieszkamy na parterze.
    a który kolor ??

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Taki jest waziutki? Moj zwykly ma 70 cm. Gondola jest wezsza, ale pompowane kola sporo odstaja na boki.
    Yhyy

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a który kolor ??
    Czerwony :)

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Simba, bo ja nie czaje. Ze wozek zarowno zlozony jak i rozlozony ma po 76 cm szerokosci. Jak sobie nie umiem tego imedzyn. ;) Czlowiek pojedyncze dzieci ma, to i fantazja szwankuje. ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale Simba, bo ja nie czaje. Ze wozek zarowno zlozony jak i rozlozony ma po 76 cm szerokosci. Jak sobie nie umiem tego imedzyn. ;) Czlowiek pojedyncze dzieci ma, to i fantazja szwankuje. ;)
    Ale dlaczego mialby miec wiecej szerokosci po zlozeniu? Teraz to mnie zaczyna szwankowac ;) Filmik sobie obejrzyj - to cie uspokoi

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki,
    brzuchy cudowne,dzieciaczki jeszcze ładniejsze :-)
    a ja dziś na działeczce grill i porządki, rozwaliłam kawał ściany i wrzuciłam dużo cegieł na jedną kupę bo były porozrzucane po całej działce. :-)
    za miesiąc będziemy budować altanę.

    nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, ania.g, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Cześć dziewczynki,
    brzuchy cudowne,dzieciaczki jeszcze ładniejsze :-)
    a ja dziś na działeczce grill i porządki, rozwaliłam kawał ściany i wrzuciłam dużo cegieł na jedną kupę bo były porozrzucane po całej działce. :-)
    za miesiąc będziemy budować altanę.
    Niezlego masz powera :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 4063 4064 4065 4066 4067 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ