Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez panikara ;)

    Trzeba mnie bylo widziec w sobote na izbie przyjec albo dzis na zmianie opatrunku :P

    nick nieaktualny, moremi, Reni, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuje, zeby wszystkie panikary i histeryczki zrobily coming out. ;) Nawet te, ktore mysla, ze sa twardzielami. ;)

    moremi, Reni, Bozia3, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni jestem i ja ;) na Pani wezwanie. Humor ostatnio mam pod psem. Nie wiem co się ze mną dzieje - zaczęłam brać inofolic i nie wiem czy to przez niego, ale pomimo 11dc codziennie mam jeszcze plamienie (jasnoczerwone). Nie wiem co robić :( Nigdy tak nie miałam - czekać czy odstawić? Co myślicie?????

    Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba było mnie widzieć jak sobie dziarę robiłam.. albo jak pępek przekułam i trzeba było go przemyć ;-)..
    moja siostra musiała to zrobić, bo mi się słabo robiło haha
    kkisia wrote:
    To ja tez panikara ;)

    Trzeba mnie bylo widziec w sobote na izbie przyjec albo dzis na zmianie opatrunku :P

    nick nieaktualny, moremi, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Proponuje, zeby wszystkie panikary i histeryczki zrobily coming out. ;) Nawet te, ktore mysla, ze sa twardzielami. ;)
    Zazwyczaj trzymam się dosyć dobrze ale teraz cały czas mam jazdę że urodzę dużo wcześniej. Śni mi się to po nocach. A teraz na dodatek mój gin i dyr szpitala w jednym pojechał na urlop i zobaczę się z nim 16 września dopiero...

    nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Boźka cyknie wcześniej nie martw się ;-)
    Pusurek wrote:
    Sory, ale ja do wrzesnia czekac z porodem nie bede. :P Rodze najpozniej za 3 tygodnie i basta! :P

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakiego masz psa??????
    bo mój jest niski i nijak mój humor pod niego nie wchodzi ;-)

    Infolik jest mi nie znany :-/
    Mango wrote:
    Reni jestem i ja ;) na Pani wezwanie. Humor ostatnio mam pod psem. Nie wiem co się ze mną dzieje - zaczęłam brać inofolic i nie wiem czy to przez niego, ale pomimo 11dc codziennie mam jeszcze plamienie (jasnoczerwone). Nie wiem co robić :( Nigdy tak nie miałam - czekać czy odstawić? Co myślicie?????

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pies rasy dolina :(
    Reni wrote:
    a jakiego masz psa??????
    bo mój jest niski i nijak mój humor pod niego nie wchodzi ;-)

    Infolik jest mi nie znany :-/

    Reni, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak swoją drogą myślę, że ovu mogłoby zrobić galerię..brzuszków.. są testy niech będą i brzuchy :-)

    moremi, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuaaa.. to grubo.. a może lekiem na całe zło jest telefonik do kliniki? 07icon_smile4.gif
    Mango wrote:
    To pies rasy dolina :(

    Mango, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ma Pani rację ;) :(
    Reni wrote:
    uuuuaaa.. to grubo.. a może lekiem na całe zło jest telefonik do kliniki? 07icon_smile4.gif

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to jak my takie panikary to jak damy rade jak bedziemy musialy rodzic przez cc
    I wogole rodzic ;)

    moremi lubi tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Reni jestem i ja ;) na Pani wezwanie. Humor ostatnio mam pod psem. Nie wiem co się ze mną dzieje - zaczęłam brać inofolic i nie wiem czy to przez niego, ale pomimo 11dc codziennie mam jeszcze plamienie (jasnoczerwone). Nie wiem co robić :( Nigdy tak nie miałam - czekać czy odstawić? Co myślicie?????

    A powiem Ci że na mnie inofolic też chyba dziwnie działa.
    Nie dość że @ przyszła w 12dc to w dodatku jakoś tak długo trwa...

    Mango lubi tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wątku "medycznym" znalazłam info o bezpłatnym invitro
    I powiem szczerze że chyba się zgłoszę.
    Co prawda do Łodzi mam prawie 400 km ale co tam - wezmę urlop i pomieszkam tam sobie ;-)
    http://www.gameta.pl/dla-pacjenta/jestem-w-trakcie-leczenia/bezp%C5%82atne-in-vitro

    moremi, Simba lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    trzeba było mnie widzieć jak sobie dziarę robiłam.. albo jak pępek przekułam i trzeba było go przemyć ;-)..
    moja siostra musiała to zrobić, bo mi się słabo robiło haha
    Pępkiem to się tak bardzo nie przejęłam, bo zemdlalam. Podobnie przy przekluwaniu uszu. I mało brakowało, a zemdlalabym przy robieniu dziary. Poprosiłam o przerwę. Jak mi wlokniaka z piersi wycinali w znieczuleniu miejscowym to też popłynęłam ;)
    I ja mam złotą odznakę hdk :D

    Mango, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    A powiem Ci że na mnie inofolic też chyba dziwnie działa.
    Nie dość że @ przyszła w 12dc to w dodatku jakoś tak długo trwa...
    Nie powinno być takich efektów. Ja za to czuję jajniki bardzo mocno w fazie folikularnej i mam więcej sluzu. Możecie napisać do konsultanta na ich stronie.

    Mango, Niuta lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo przy operacji piersi też w miejscowym znieczuleniu..też miałam zjazd do bazy;-) lekarz do mnie co mi tu pani na leżąco mdleje?? ;-)
    haha i mnie same nazwy narzędzi o które prosił lekarz pielęgniarkę tak przerażały
    moremi wrote:
    Pępkiem to się tak bardzo nie przejęłam, bo zemdlalam. Podobnie przy przekluwaniu uszu. I mało brakowało, a zemdlalabym przy robieniu dziary. Poprosiłam o przerwę. Jak mi wlokniaka z piersi wycinali w znieczuleniu miejscowym to też popłynęłam ;)
    I ja mam złotą odznakę hdk :D

    kapturnica, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur zgodnie z zyczeniem usunelam 8)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co postanowiłaś> Bierzesz dalej czy przerywasz?
    Niuta wrote:
    A powiem Ci że na mnie inofolic też chyba dziwnie działa.
    Nie dość że @ przyszła w 12dc to w dodatku jakoś tak długo trwa...

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale Boźka cyknie wcześniej nie martw się ;-)
    eee nie :) ja poczekam na wrzesień - termin mam na 17.09 - może być też 7.09 - ja tam lubię mieć siódemki wokół siebie :)

    może ten bandzioch już nie urośnie więcej....
    najlepsza jazda jest w nocy, jak chcę się obrócić z boku na bok...:) tak stękam, że A. się budzi i pyta czy to już...:)

    kapturnica, Reni, ania.g, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 4068 4069 4070 4071 4072 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ