Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski z brzuchami! ktora sie odwazy? ;)
    http://dzieci.pl/gid,16796512,img,16796599,kat,1033563,title,Bajkowe-malunki-na-ciazowych-brzuchach,galeria.html

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A ja zbita z tropu, bo tesciowa z moim chlopem poszli sobie na kolacje do knajpki we wsi. Wczesniej mialam z chlopem pogadanke dosc ostra i powiedzialam, ze ode spac. To poszli sami, nawet nie zajrzeli do domu. :D I teraz nie wiem czy cieszyc sie wolnoscia czy wkurzac, ze on tam je smakolyki, a ja mam kanapke z serem na kolacje. ;)
    Normalnie kobiecie w ciazy sie nie dogodzi, jakby powiedzial moj chlop. ;) :D
    na jego miejscu zrobiłabym dokładnie tak samo....jeszcze wróciłabym po północy....:)

    Mega, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    na jego miejscu zrobiłabym dokładnie tak samo....jeszcze wróciłabym po północy....:)
    Bozia, czy Ty jestes absolutnie pewna, ze nie jestes facetem? ;) :P

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Misku, za mna tez chodza lody jak cholera ale musze uwazac
    aga a stosujesz teraz jakąś dietę? unikasz czegoś? bo ja już nie pamiętam zupełnie jak to wyglądało kiedyś....

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bozia, czy Ty jestes absolutnie pewna, ze nie jestes facetem? ;) :P
    czasami się zastanawiam...:) no ale co zrobisz...nic nie zrobisz...;)

    nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:36

    Bozia3, moremi, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Bozia ,służy ci ta ciąża ;D"
    tia..:) dziękuję - pocieszam się jak mogę :)

    megan8, Bliska 77, kapturnica, moremi, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:37

    Bliska 77, Bozia3, nick nieaktualny, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgodnie z obietnica wrzuce moje brzuszysko

    megan8, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ania.g, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeby nie bylo ze nie dotrzymalam slowa ale niebawem zmeniam

    megan8, moremi lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:37

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga kurcze, ale ten stres dobrze wpływa na ciała po porodzie..:) szybko wróciło do normy...

    Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    jeszcze parę tygodni kilka parć i po sprawie...
    wiesz co, mi zawsze tluszcz odkladal sie w tylku, kiedys brzuch to mialam idealny (kiedys trenowalam) teraz tylko pod warstwa tluszczu zostaly zarysy mesni

    megan8 lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    na jego miejscu zrobiłabym dokładnie tak samo....jeszcze wróciłabym po północy....:)
    ej no! Baba przeciwko babom???? Skandal!!!

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Bliska 77, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Pewnie ze moze. Ja w drugim dc miewalam 6mm, 8mm. U Dziewczyny o wczesnej owulacji pecherzyki dojrzewaja duzo szybciej. Dziewczyna o niku momtobe - owulacje zazwyczaj miala 9-10 dc cyklu- juz chyba urodzila.

    A jak mialas tak wczesnie pecherzyk tak duzy to kiedy miewalas owulacje???Kurcze zastanawiam sie jak wczesnie by moglo byc u mnie???Kiedy zaczac meczyc malza zeby nie przegapic ...

    moremi lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    ej no! Baba przeciwko babom???? Skandal!!!
    Nieprawda? Moze u Bozi nie tylko budyn, ale jeszcze testosteron sie uaktywnil. ;) Z Kajtka na nia przeszlo. ;)

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, brzuch rewelka! Blizny jeszcze jestem ciekawa. :)

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj już odpuściłam. Zobaczę czy te plamienia się uspokoją :(
    Polarku ja do tej pory też wszystko trawiłam ;) , a teraz takie cuda :(
    Niuta wrote:
    Dzisiaj wzięłam. Niemożliwe żeby te wszystkie atrakcje przez inofolic.
    W środę idę do gina więc się zapytam.

    Niuta lubi tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    ej no! Baba przeciwko babom???? Skandal!!!
    tu płeć nie ma nic do rzeczy....gdyby mój A. wyprawiał takie cyrki i histerie na okoliczność odwiedzenia mnie przez moją matkę - zrobiłabym to samo...zostawiłabym go w domu, a sama poszła sobie z nią w spokoju spędzić czas na mieście w knajpce..przecież o to Pusurkowi chodziło - ma święty spokój i dom dla siebie - więc o co kaman? :)

    kapturnica, moremi, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A jak mialas tak wczesnie pecherzyk tak duzy to kiedy miewalas owulacje???Kurcze zastanawiam sie jak wczesnie by moglo byc u mnie???Kiedy zaczac meczyc malza zeby nie przegapic ...
    Monitoring przy stymulacji 2 dc po tym seria zastrzykow i 11 -12 owulacja , same z siebie wolniej dojrzewaja .

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 4073 4074 4075 4076 4077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ